czwartek, 14 września 2017

Czwartkowe - 3 przesyłki/paczki, autografowa, urzędowa i firmowa - w tym wizyta kuriera

Dziś jest 14 wrzesień 2017r. Witajcie, Cześć, Dzień Dobry 😀 Czas leci i po poniedziałkowych 3 przesyłkach dziś mam dla Was 3 nowe przesyłki/paczki do zaprezentowania na moim blogu - ale o tym już za chwilę 😊 Coś przez te kilka dni rozłożyło mnie przeziębienie. Kichanie, katar, osłabienie o takie właśnie atrakcje obecnie męczą mój organizm 😐 Może to przez tą kapryśną pogodę 😤 na przykład dziś rano w Siedlcach zbierało się na deszcz a teraz kiedy piszę nowy post to świeci słońce - dobrze że przychodzą nowe przesyłki to może one pomogą mi pokonać przeziębienie 😏 Jeżeli chodzi o gadżety to tak jak już wspomniałem otrzymałem 2 nowe przesyłki i paczki (jedna od kuriera a druga od listonosza). Co do pozytywów to jak na razie cisza, pojawiło się dwie nowe odpowiedzi typu: "proszę przypomnieć się..." oraz wskoczyło dwa nowe negatywy urzędowe.

GRZYBOWE SPRAWY:
Sezon grzybowy w pełni i także tych leśnych skarbów nie mogło także zabraknąć na wsi w moim lasku. We wtorek łącznie udało się uzbierać około 100 grzybów. A to dwa zdjęcia najładniejszych okazów:


Po za grzybami jadalnymi rośnie także kilka/kilkanaście bardzo ładnych trujących muchomorów (może w przyszłości zamieszczę kilka zdjęć tych grzybów na blogu aby Wam pokazać).

NOWE ZDJĘCIA:
Mój dobrze znany przez Was cykl zdjęć "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" dziś może się pochwalić nowymi okazami. Są to fotografie przedstawiające Park Wodny Siedlce/ ul. Jana Pawła II 8. Aquapark przy którym mieści się stadion miejski oraz hotel. Oto i zdjęcia:


SPORTOWE ZAPROSZENIE:
Już w tą niedziele (17 września) w Siedlcach na Stadionie Miejski/ul. Jana Pawła II 6, zapowiada się wyjątkowe wydarzenie sportowe. Mowa o meczu Reprezentacji Artystów Polskich a Zawodową Reprezentacją Siedlec !
W kadrze Artystów będzie można zobaczyć między innymi: Rafała i Marcina Mroczków, Rafała Maseraka, Roberta Moskwe, czy Przemysława Cypryańskiego. W naszej Siedleckiej drużynie wystąpił przedstawiciele różnych regionalnych firm i profesji. WSTĘP NA TRYBUNY BEZPŁATNY 😀

Nieocenioną wartością niedzielnej imprezy będzie cel charytatywny meczu. Dwa lata temu wychowanek MKP Pogoń Siedlce Paweł Matłacz podczas meczu uległ kontuzji. Doznał urazu rdzenia kręgowego, co poskutkowało paraliżem czterokończynowym. Dlatego otwarte serca i pomocne dłonie skierujmy właśnie w Jego stronę.

PS: Mam nadzieje że przed lub po meczu uda mi się zdobyć jeden/dwa lub więcej autografów od reprezentacji gwiazd - ZOBACZYMY 😉


Myślę że na dziś starczy tego mojego jak zwykle rozpisywania się i od razu przechodzę do prezentacji moich dzisiejszych gadżetowych i nie tylko skarbów 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza paczka kurierska jest od doktora Krzysztofa Gojdzia. 
Krzysztof Gojdź - polski lekarz zajmujący się medycyną estetyczną, doktor nauk medycznych. Jest jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą (Miami, Floryda, USA). Należy do elitarnego kilkuosobowego grona europejskich lekarzy posiadających dyplom tej prestiżowej Akademii. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo jako wykładowca szkolący lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył również American Academy of Anti-Aging Medicine. W Polsce jest założycielem kliniki chirurgi estetycznej Holistic Clinic z trzema filiami w: Warszawie, Gdyni i Krakowie. Prowadzi także program Niezwykłe przypadki medyczne (2016) w telewizji TVN Style. Jest autorem dwóch książek z zakresu medycyny estetycznej. W 2017 był nominowany do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii „Gwiazda sieci” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.


A w pierwszej paczce kurierskiej znalazłem:
- pocztówka ze zdjęciem i autografem doktora Krzysztofa Gojdzia,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: -,
Ile czekałem: krótko,
Szczegóły: Oryginał,

Druga przesyłka jest od Urzędu Gminy Bobrowo - Gmina wiejska w województwie kujawsko-pomorskim, powiat brodnicki. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa toruńskiego. Siedziba władz gminy jest Bobrowo.


W Gminie Bobrowo warto zobaczyć i odwiedzić między innymi:
- Kościół parafii pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła z przełomu XIII/XIVw., wieża z 1755 roku w Bobrowie,
- Kościół parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła z XIV w. w Brudzawach,
- Kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa z 1896 roku i cmentarz przykościelny w Grzybnie,
- Kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki filialny pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego z 1866-67 roku i cmentarz przykościelny, część południowa w Kawkach,
- Kościół parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa z pierwszej połowy XIV w. w Kruszynach,
- Drewniany młyn wodny z lat 1880-1890 w Lisam Młynie, nr 354 z 11.07.1980 roku,
- Kościół parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela z pierwszej połowy XIV w., przebudowany w 1609 roku w Nieżywięciu,
- Zespół dworski z drugiej połowy XIX w. w Nieżywięciu, obejmujący: dwór, 2 budynki gospodarcze, park,
- Zespół dworski w Słoszewach, obejmujący: ruina dworu z 1829; spichrz z 1860; stajnia z 1870; kuźnia z 1870; park z XVIII w.,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W drugiej przesyłce było:
- folder turystyczny,
- smyczka,
- list,


Trzecia i ostatnia przesyłka na dziś jest od pewnej firmy z branży hotelarskiej.
A w trzeciej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- ulotka,
- breloczek,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz