poniedziałek, 25 września 2017

Poniedziałkowa - 1 przesyłka ze świata autografów

Dziś mamy 25 wrzesień 2017r. Witajcie w nowym gadżetowym tygodniu 😀 Dziś niestety nie mam zbyt dużo czasu na blogowanie, więc od razu przejdę do rzeczy. Jeżeli chodzi o nowe przesyłki to około godziny 12:55 pojawił się listonosz z jedną nową kopertą. Przez weekend otrzymałem także jeden nowy pozytyw firmowy.  W czasie tych dwóch wolnych dni udało mi się wysłać większą ilość maili z prośbami tu i tam 😊  - mam nadzieje że jakaś pozytywna odpowiedz się pojawi 😉 W ostatnim czasie po innych przyjacielskich blogach (także i u mnie) widzę że jest jakiś gażetowy kryzys. Na prawdę ciężko trafić na miłego nadawcę, który chciałby wzbogacić moją kolekcję 😐 Inaczej zaś wiedzie się w mojej kolekcji autografów. Na przykład w poprzednim tygodniu pojawiło się 14 nowych okazów (w tym 9 podpisów zebranych osobiście).


Mam nadzieje że po mino tych przejściowych trudności dalej będziecie odwiedzać mojego bloga i kibicować moim kolekcjom.

Jutro wyjeżdżam i przez cały dzień będę miał ograniczony dostęp do skrzynki mailowej oraz bloga 😐 Na wszystkie wiadomości odpowiem po powrocie. Mam nadzieje że uda mi się coś z wyjazdu fajnego przygotować - szczegóły już wkrótce 😎

Na dziś starczy tego mojego rozpisywania się i od razu przechodzę do prezentacji mojej dzisiejszej kolekcjonerskiej przesyłki 3,2,1 DO PRACY...


Pierwsza i ostatnia na dziś przesyłka jest od zaprzyjaźnionego kolekcjonera od którego kilka dni temu udało mi się odkupić kilka autografów. 
A w pierwszej i ostatniej przesyłce było:
- 11 zdjęć/pocztówek z autografami,

!!! Dzięki za możliwość zakupu tych autografów i wsparcie mojej kolekcji !!!

Zespół Masters - polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. Grupa została założona w 2007 roku w Zambrowie. Liderem, założycielem i autorem większości utworów jest Paweł Jasionowski.


Donatan i Cleo - Cleo właściwie Joanna Klepko - polska piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody, reprezentantka Polski (wraz z Donatanem) podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Donatan - polski muzyk, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Wraz z Teką współtworzy duet producencki RafPak, reprezentant Polski podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku w duecie z Joanną „Cleo” Klepko.
Jego muzyka komponowana jest w charakterystycznym stylu opartym na partiach całościowo granych lub rzadko przeplatanych z samplami. W 2012 roku został sklasyfikowany na 10. miejscu w rankingu 20 najlepszych polskich producentów hip-hopowych według czasopisma „Machina”.


Ewa Farna - to wokalistka o polskich korzeniach pochodząca z Czech. Biegle mówi po polsku oraz po czesku. Karierę muzyczną zaczynała już jako dziecko, zajmowała pierwsze miejsca w wielu konkursach muzycznych. W wieku trzynastu lat wydała solową płytę.


Ewelina Lisowska - polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Popularność przyniosły jej przeboje „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca”.


Michał Wiśniewski - polski wokalista, autor tekstów, lider grup: Ich Troje, Troje, Red Head oraz projektów Spooko i Renia Pączkowska. Założyciel Polskiego Związku Pokera.


Anna Wyszkoni - polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów. W latach 1996–2010 występowała w zespole Łzy. Solowo wydała cztery albumy: Pan i Pani (2009), Życie jest w porządku (2012), Kolędy wielkie (2015) oraz Jestem tu nowa (2017). W 2010 czasopismo „Machina” umieściło ją na liście „50 najlepszych polskich wokalistek”.


Maja Ostaszewska - polska aktorka teatralna i filmowa. Obecnie Maję można zobaczyć między innymi w nowym serialu TVN "Diagnoza".


Maciej Makuszewski - polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Lech Poznań. Reprezentant Polski w piłce nożnej.


Bartosz Kurek - polski siatkarz, grający na pozycji atakującego i przyjmującego. Reprezentant Polski od 2007 roku (Mistrz Europy 2009 i olimpijczyk z Londynu oraz z Rio de Janeiro).


Stefan Hula - polski skoczek narciarski, reprezentant Polski, zawodnik klubu KS Eve-nement Zakopane. Syn specjalisty kombinacji norweskiej – Stefana Mariana Huli.


Maciej Kot - polski skoczek narciarski, zawodnik klubu AZS Zakopane, członek kadry narodowej. Drużynowy złoty (2017) oraz brązowy (2013) medalista mistrzostw świata. Indywidualny wicemistrz świata juniorów z 2009, dwukrotny drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata juniorów, dwukrotny indywidualnie oraz drużynowy medalista Zimowej Uniwersjady 2011. Zwycięzca Letniego Grand Prix 2016, trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego 2015. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym dwukrotny mistrz indywidualny z 2013 i 2016 roku.


Kilka autografów a na pewno uzupełnią i wzbogacą moją kolekcje 😀😉😊


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

2 komentarze:

  1. Gratulację ,jak zdobyłeś autograf Michała Wiśniewskiego ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przecież piszę że autograf Michała Wiśniewskiego oraz inne dziś podane odkupiłem od pewnego kolekcjonera ;-)

      Usuń