czwartek, 12 stycznia 2017

Czwartkowa - 1 koperta autografowa i moja kolekcja gadżetowych monet oraz żetonów sklepowych

Dziś mamy 12.01.2017r. kolejny dzień mija a za oknem przez noc napadała nowa warstwa białego puchu. Jutro jak coś się pojawi nowego z gadżetów to wpis może być trochę później niż zwykle, ponieważ po południu mam badanie lekarskie - trzymajcie kciuki aby powiodło się pomyślnie.

Jeżeli chodzi o przesyłki to jakoś ten tydzień jest słabszy niż ten co właśnie minął. Może dla tego że mój listonosz był na zwolnieniu lekarskim i ktoś inny roznosił Pocztę lub nowe przesyłki się nie pojawiają - ale w to drugie nie wieżę, bo coś tam pozytywnego na mojej liście jeszcze zostało i czekam na listy zwrotne z wysłanymi prośbami o autografy. Wracając do wtorku to jak wiecie otrzymałem tego dnia 7 nowych przesyłek LINK. Po publikacji wpisu na blogu wieczorem wybrałem się wynieść śmieci i jak to zawsze bywa wracając do domu coś mnie tknęło aby zajrzeć do skrzynki pocztowej a w niej znalazłem kopertę z autografem, którą dziś Wam zaprezentuje - kurcze chyba częściej będę wynosił śmieci, jak zawsze coś miłego na mnie w skrzynce czekam 😄 Wczoraj nic z gadżetów nie tyło a dziś od listonosza otrzymałem tylko jedną rozerwaną kopertę z zagranicy (pewnie była wpinka, która gdzieś się zagubiła po drodze NIESTETY). Co do pozytywów to w tym tygodniu otrzymałem 3 miłe informacje: 1 firmowy, 1 na autograf i 1 wiadomość typu: "proszę się przypomnieć ..."

To co mniej gadania i od razu przechodzimy do prezentacji dzisiejszej jednej przesyłki oraz moich kolekcji 3,2,1 GO...

Zróbcie mi taki wirtualny prezent 100-stu lajków fanpage'a bloga na 24 urodziny (12 lutego).
DZIĘKUJE I POZDRAWIAM 

Pierwsza i ostatnia na dziś koperta jest od Marian Kowalski.
Marian Kowalski - polski działacz polityczny, felietonista i kulturysta, od 2014 do 2015 wiceprezes partii Ruch Narodowy. Kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015.

A w pierwszej i ostatniej kopercie było:
- wydrukowane i podpisane zdjęcie z autografem Mariana Kowalskiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Po za autografem który jak już wspominałem znalazłem go w skrzynce pocztowej we wtorek mam dla Was także kilka zdjęć mojej kolekcji monet i żetonów sklepowych, które otrzymałem w przesyłkach i paczkach:

- Monety przód:


- Monety tył:


- Żetony sklepowe:


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.