środa, 8 lutego 2017

Środowe - 6 kopert, autografowe, urzędowa i firmowa

Dziś mamy 8.02.2017r. Witajcie w ten środowy dzień ! Śnieg sypie sypie, a stacja pogody dziś z rana w Siedlcach wskazywała około - 10,2 C - śnieg + wiatr. Teraz przed godziną 15:00 mamy - 8,3 - a ja muszę wyjść jeszcze dziś z domu 😰

UWAGA NA PODEJRZANE MAILE:
Wczorajszy dzień nie wspominam zbyt dobrze, a to za sprawą że mój komputer odmówił mi współpracy. Okazało się że złapałem jakiegoś wirusa - co ich pełno w internecie. Po kilku minutowym śledztwie udało mi się złapać sprawcę zamieszania. Rano gdy przeglądałem moją skrzynkę mailową znalazłem wiadomość od pewnej firmy kurierskiej z informacją o spodziewanej paczce. Po sprawdzeniu gdzie obecnie znajduje się paczka musiałem coś złapać na mój komputer. Zadzwoniłem na infolinię firmy kurierskiej, gdzie Pan poinformował mnie że owa paczka nie istnieje a wiadomość którą otrzymałem nie pochodzi od ich firmy (ktoś musiał się podszyć) - była to próba infekowania mojego komputera. Dziś już wszystko działa dobrze, wirus został usunięty a moje dane są bezpieczne. Dzięki temu zrobiłem sobie także większy porządek na komputerze (pousuwałem niepotrzebne programy itp). 

Nie otwierajcie wszystkich maili jak leci, bo jak widać mogą niektórzy podszyć się pod firmy i instytucje.

COŚ NA MUZYCZNIE:
Jakiś czas temu na YouTube znalazłem dość fajną piosenkę i jeszcze lepszy teledysk chłopaków z zespołu Long & Junior mowa o piosence: "Będę Śpiewał i Grał". Bardzo przypadła mi ona do gustu a w szczególności teledysk w wersji bajkowej, który jak możecie zauważyć występuje w nim kilka gwiazd muzyki disco polo. Jakich ja wiem ale Wam nie zdradzę, sami musicie odkryć. POLECAM 😎


Jeżeli chodzi o przesyłki a właściwie koperty to dziś w godzinach popołudniowych od listonosza otrzymałem ich 5 + 1 z dnia wczorajszego. Pocztexu i Kuriera nie było a na mojego listonosza zawsze mogę liczyć 😊 Wczoraj nie było nowego wpis więc nie mogłem Wam napisać że przez ostatnie dwa dni i dziś pojawiło się w sumie 5 nowych pozytywów: (2 urzędowe, firmowy, nagroda i PIN-owa) - o tym już wkrótce 🙌

Wiem wiem mam się nie rozpisywać i od razu przejść do prezentacji dzisiejszych i wczorajszych nowych przesyłek 3,2,1 LECIMY Z TEMATEM...


Pierwsza koperta jest od Donalda Tuska.
Donald Tusk - polski polityk i historyk. Poseł na Sejm I kadencji (1991–1993) oraz IV, V, VI i VII kadencji (2001–2014), w latach 1997–2001 senator i wicemarszałek Senatu IV kadencji, w latach 2001–2005 wicemarszałek Sejmu IV kadencji, współzałożyciel Platformy Obywateskiej i jej przewodniczący w latach 2003–2014, w latach 2007–2014 prezes Rady Ministrów (był osobą najdłużej sprawującą urząd premiera w III RP). W 2005 kandydat na prezydenta RP. Od 2014 przewodniczący Rady Europejskiej.

A w kopercie było:
- 2 pocztówki z autografami Donalda Tuska,
- list,


!!! Dziękuje bardzo za 2 pocztówki z autografami i wsparcie mojej kolekcji !!! 

Druga moja koperta (w dnia wczorajszego) jest od Karoliny Nowakowskiej.
Karolina Nowakowska - polska aktorka teatralna, filmowa, serialowa, tancerka i piosenkarka.  Córka Jiřiny Nowakowskiej i Marka Nowakowskiego. Szerszej publiczności znana głównie z roli Olgi Jankowskiej-Ziober z serialu M jak miłość i filmu Randka w ciemno w reżyserii Wojciecha Wójcika. Grała także między innymi w produkcjach: Zostać miss 2, Pitbull, Klinika samotnych serc, Na Wspólnej, Kryminalni, Och, Karol 2. Wcześniej związana z Teatrem Żydowskim, przy którym ukończyła studio aktorskie, jak również z Teatrem Kamienica, gdzie z powodzeniem wcielała się w Hannę Ordonównę w spektaklu muzycznym "Ordonka z kamienicy". Od kilku lat związana z warszawskim Teatrem Komedia, gdzie możną ją oglądać w "Fotkach z wakacji", "Dziewczynach z kalendarza", a także w jednej z ostatnich premier teatru pt. "Klejnoty" (spektakle w reżyserii Tomasza Dutkiewicza). Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu i emisji głosu, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza, WSKiMS im. Giedroycia w Warszawie, a także studiów podyplomowych z zarządzania kulturą na UKSW w Warszawie. W 2006 roku zdała państwowy eksternistyczny egzamin aktorski przy ZASP. Jako tancerka w stepowaniu zdobyła m.in.: Mistrzostwo Czech w 1996, Mistrzostwo Polski w 1999 i Puchar Polski w 2001. Uczestniczka wielu programów TV, m.in. Gwiazdy tańczą na lodzie. Finalistka IV edycji programu TV Jak oni śpiewają.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem,
- miły list,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia koperta jest od Anny Jęczarek "Guitar Girl".
Anna Jęczarek "Guitar Girl" - polska gitarzystka, kompozytorka i wokalistka.

A w trzeciej kopercie była:
- pocztówka z autografem i pozdrowieniami od Anny Jęczarek,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta koperta przyszła z zagranicy od Stuarta Binghama.
Stuart Bingham - angielski snookerzysta, mistrz świata z 2015. W gronie profesjonalistów od 1995. Zajmuje 2. miejsce na oficjalnym rankingu (stan na sezon 2014/2015). W 1999 roku podczas "UK Tour Event Three" udało mu się osiągnąć pierwszego breaka maksymalnego. W 2005 roku podczas kwalifikacji Masters Snooker 2005 wbił swojego drugiego breaka maksymalnego. Trzecie takie podejście osiągnął w 2012 roku podczas zawodów Wuxi Classic 2012 w meczu z Ricky Waldenem.
Pierwszy w karierze rankingowy turniej wygrał w sezonie 2011/2012. Był nim Australian Goldfields Open 2011, w którego finale pokonał Walijczyka Marka Williamsa 9:8. W sezonie 14/15 zdobył tytuł podczas zawodów Shanghai Masters 2014. W finale pokonał Marka Allena 10:3. W 2015 roku po raz pierwszy w karierze został mistrzem świata w snookerze pokonując w finale w Crucible Theatre w Sheffield swojego rodaka Shauna Murphy'ego 18:15.

W czwartej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Stuarta Binghama.


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem i wsparcie mojej kolekcji !!!

Piąta koperta jest od Urzędu Gminy Hażlach - Gmina wiejska w województwie śląskim, powiat cieszyński. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie bielskim. Siedziba gminy to Hażlach.

A w piątej kopercie był:
- list z odmową przesłania i braku gadżetów promocyjno/reklamowych przez gminę,


Szósta i ostatnia na dziś koperta jest od firmy z branży lotniczej.
W szóstej i ostatniej przesyłce było:
- duża plansza z instrukcją postępowania w nagłych przypadkach na pokładzie samolotu,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.