wtorek, 14 lutego 2017

Wtorkowa - 1 przesyłka/nagrodowa

Dziś jest 14.02.2017r. (WALENTYNKI) Nowy dzień i nowy powód do zrobienia dla Was nowego wpisu na blogu. Za oknem w Siedlcach w ciągu dnia pojawiały się przebłyski słońca, ale w dalszym ciągu mroźne są noce i porani.

14 LUTY WALENTYNKI:
Dziś mamy 14 luty, coś Wam mówi ta data ? Tak WALENTYNKI, pamiętajcie w tym dniu o jakimś miłym geście lub prezencie dla swojej ukochanej: osoby, dziewczyny/chłopaka, narzeczonej/narzeczonego, żony/męża lub kochanki/kochanka 😀😍😘


Dziś jeżeli chodzi o sprawy gadżetowe to mój listonosz miał dla mnie tylko jedną przesyłkę, która później okazała się być nagrodą. Pocztexu i Kuriera w dalszym ciągu nie widać - ale jestem dobrej myśli. Przed południem na mojej skrzynce mailowej pojawiła się miła i nowa pozytywna wiadomość urzędowa na nową przypinkę (PIN) do mojej kolekcji - jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy świętować 1600 PIN-a.

Jeżeli nie macie do mnie żadnych pytać to pozwolicie że zacznę prezentacje mojej dzisiejszej nagrody 3,2,1 DO ROBOTY...


Pierwsza i ostatnia na dziś przesyłka okazała się być nagrodą od redakcji gazety CKM.
CKM (Czasopismo Każdego Mężczyzny) - ilustrowany magazyn rozrywkowy dla mężczyzn, zamieszczający zdjęcia i artykuły o tematyce przygodowej, motoryzacyjnej, militarnej, sportowej, muzycznej, erotycznej, a także związanej z modą.

Formacja Claudi - zadebiutowała na rynku muzyki disco polo w 2015 roku piosenką "Daj mi tę noc". Związana z wytwórnią Green Star. Liderką i wokalistką grupy jest 21-letnia Klaudia Kołodziejczyk. W 2016 do zespołu Claudi dołączyły dwie tancerki: Natalia i Magdalena Cichy związane wcześniej z formacją CamaSutra. Claudi ma na swoim koncie takie piosenki jak "Daj mi tę noc" , "Chcę być Twoim skarbem" czy "Magiczny dotyk".

Oto najnowsza propozycja Claudii - "Gorąco" 
😎 POLECAM 😎

A w pierwszej  i ostatniej przesyłce nagrodowej było:
- egzemplarz gazety CKM luty/2017r.,
- płyta Claudi z autografem i pozdrowieniami,
- pocztówka ze zdjęciem Claudii,


 W gazecie po za zdjęciami także wywiad z Królową Claudii i Królem muzyki Disco Polo Zenkiem Martyniukiem.

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.