poniedziałek, 20 lutego 2017

Poniedziałkowe - 4 przesyłki/paczki, firmowa i autografowa i autografowa/zagraniczna w tym wizyta Pocztexu

Dziś mamy 20.02.2017r. Nowy tydzień pracy i drugi dzień ferii w województwie mazowieckim właśnie się rozpoczął a ja jak zwykle mam dla Was nowe powody do napisana co nieco na blogu. Jak pewnie wiecie w piątek zrobiłem sobie mały feryjny wypadł do rodziny na wieś i z tego powodu nie było nowego wpisu na blogu. Kiedy ja odpoczywałem to Poczta w ręcz przeciwnie do mnie pracowała i listonosz zostawił dla mnie 2 przesyłki - szczegóły już dziś 😀

ZAGADKA:
Moje dwie gadżetowe świnki - skarbonki pękają w szwach i z tego postanowiłem wszystkie moje zaskórniaki (ciężka waluta) zamienić je na banknot/banknoty papierowe. Nie wiem gdzie lepiej je wymienić: w banku, na poczcie czy chodzić po sklepach - macie jakieś pomysły ? Dziś w końcu przybrałem się i postanowiłem je wszystkie policzyć oraz pogrupować na woreczki z nominałami: 1gr., 2gr, i 5 gr. Z tej okazji mam dla Was zagadkę:

Jestem ciekawy kto będzie najbliżej i poda mi w komentarzu ile w tych trzech woreczkach (które pogrupowałem) może być w sumie pieniędzy ? Dla ułatwienia podam że przedział jest między 0 a 50 zł:


KOLEKCJA AUTOGRAFÓW:
W sobotę szukałem czegoś w pokoju (mniejsza o to) ale za to udało mi się znaleźć coś interesującego do mojej kolekcji autografów. Mowa o czterech pocztówkach z autografami członków grupy Lady Pank (Janusz Panasewicz, Jana Borysewicza, Kuby Jabłońskiego i Krzysztofa Kieliszkiewicza), szkoda tylko że są to nadruki ale jeżeli nie macie nic przeciwko to włączę je do mojej kolekcji: 


Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś rano odwiedził mnie Pocztex z dość dużą paczką. Po godzinie 13:25 do moich drzwi zapukał także listonosz z jedną kopertą - tylko, ale dla mnie bardzo wartościową 😊 W sobotę zamówiłem kilka nowych zdjęć do wysyłki na autografy - mam nadzieje że jutro lub w środę paczka się pojawi. Co do pozytywów to jak na razie cisza ale otrzymałem dzisiaj dwa zapewniania od moich starych pozytywów że przesyłki są przygotowywane i w najbliższych dniach zostaną wysłane - szczegóły już wkrótce 😎

To co czas goni więc nie ma co dalej się rozpisywać i zaczynamy prezentacje dzisiejszej paczki oraz 3 przesyłek 3,2,1 ZACZYNAMY...


Pierwsza SUPER paczka Pocztex jest od pewnej firmy.
A w SUPER paczce było:
- MEGA mały głośnik bluetooth (testowałem - działa, pierwszy w mojej kolekcji),
- MEGA kufel (oczywiście na napoje bezalkoholowe),
- MIX bakalii w czekoladzie (coś na słodko),
- bidon z wkładem chłodzącym,
- mały scyzoryk,
- metrówka 3 m,
- koszulka M,
- torba z materiału,
- 2 notesy,
- 2 długopisy,
- smyczka,
 

I weź tu człowieku przejdź na diety HEHEHE


Naprawdę SUPER paczka
 Dziękuje bardzo firmie... za wsparcie mojej kolekcji gadżetów oraz słodki prezent. Oby więcej takich 😎

Druga koperta jest od zespołu Classic.
Zespół Classic - jedna z największych i najlepszych zespołów muzyki disco polo. Twórcy wielu HIT-ów. Obecnie skład zespołu składa się z: Mariusz Winnicki (wokal, gitara akustyczna), Robert Klatt (wokal, keyboard), Waldemar Orłowski (wokal, gitara prowadząca), Piotr Strycharski (instrumenty klawiszowe), Sebastian Dorosiewicz (perkusja), Mieczysław Grubiak (saksofon, instrumenty perkusyjne), Jacek Kalwas (realizacja dźwięku live) i Mieczysław Felecki (realizacja dźwięku studio).

W drugiej kopercie było:
- długo wyczekiwana pocztówka z autografami Roberta Klatta i Mariusza Winnickiego z zespołu Classic,


!!! Dziękuje bardzo za długo wyczekiwaną pocztówkę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

I w końcu mogę powiedzieć że udało mi się zebrać autografy od tzw. disco polowego ABC (A - jak Akcent, B - jak Boys i C - jak Classic) - 3 autografy od największych i największych zespołów muzyki Disco Polo:


Trzecia z piątku przesyłka jest od zespołu Top One.
Zespół Top One - prawdziwy klasyk muzyki disco polo, jako jeden z pierwszych zaczął tworzyć w Polsce muzykę taneczną. Początki zespołu Top One sięgają lat 80, kiedy to Paweł Kucharski, Dariusz Królak, Mariusz Lubowiecki i Maciej Jamroz postanowiło na grunt polski przenieść włoską odmianę muzyki tanecznej – italo disco. Pierwszym znaczącym utworem zespołu Top One była piosenka „Ciao Italia” , wydana w 1989r  przy wsparciu realizatora nagrań – Rafała Paczkowskiego i Polskiego Radia. Piosenka szybko stała się przebojem, a zespół Top One błyskawicznie zyskał ogromną popularność. W 1992r. zespół Top One miał okazję zaprezentować się szerszemu gronu publiczności i mimo protestów wystąpił na opolskim festiwalu. Wielu fanów muzyki disco polo może nie wiedzieć, że formacja w 1995r. wzięła udział w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego. Słynna piosenka „Ole Olek” stała się znakiem charakterystycznym tamtejszej kampanii, a zespół Top One udowodnił, że są wszechstronni. Kolejne lata to okres intensywnej pracy, koncertów i popularności. Zespół Top One wydawał kolejne płyty i zyskiwał coraz większe uznanie wśród fanów muzyki disco polo. W 2005r. zespół powrócił na scenę muzyczną disco polo z nowymi kawałkami. Obecnie grupę tworzą: Paweł Kucharski, Dariusz Zwierzchowski i Emil Jeleń.Ciekawostką jest fakt, że w listopadzie 2007 zespół Top One wziął udział jednym z odcinków popularnego serialu Na Wspólnej w telewizji TVN. Grupa zagrała jako zespół grający na weselu Żanety i Grzegorza.

A w trzeciej przesyłce było:
- płyta z piosenkami zespołu Top One,
- ulotka,


!!! Dziękuje bardzo za płytę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta z piątku i ostatnia na dziś koperta jest od zespołu piłkarskiego FC Basel.
FC Basel -  szwajcarski klub piłkarski, założony w Bazylei w 1893 roku, grający w szwajcarskiej pierwszej lidze.

W czwartej i ostatniej kopercie było:
- 5 kart z autografami zawodników FC Basel: 7 Luca Zuffi, 9 Andraz Sporar, 21 Marc Janko, 34 Taulant Xhaka i 36 Manuel Akanji,
- pocztówka,


 !!! Dziękuje bardzo za pocztówki z autografami piłkarzy oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.