niedziela, 26 lutego 2017

Prezentacja Pogoni w Galerii Siedlce - 25.02.2017r.


Witajcie Serdecznie na moim blogu !!! W to niedzielne popołudnie tak po obiedzie chciałbym Wam zaprezentować moją foto relację z "Prezentacji Pogoni Siedlce", która odbyła się w dniu wczorajszym w Galerii Siedlce - kolejny wpis bogaty w zdjęcia. Mam nadzieje że Wam się spodoba 😊

POGOŃ SIEDLCE (Jana Pawła II 6, Siedlce) - jest to pierwszoligowa drużyna piłkarska pochodząca z mojego miasta Siedlec. Do osiągnięć klubu można zaliczyć między innymi: 1/4 finału Pucharu Polski – 1987/88, 1/8 finału Pucharu Polski – 2000/01, występy w dawnej II lidze – sezony (49/50), występy w obecnej II lidze – 3 sezony (11/12, 12/13, 13/14) czy występy w obecnej I lidze – 2 sezony (14/15, 15/16). Więcej o Pogoni Siedlce dowiecie się ze strony internetowej klubu i profilu facebookowego.

KADRA POGONI SIEDLCE - LINK

😎 ZAPRASZAM NA MOJĄ FOTO RELACJĘ Z IMPREZY 😎

Prezentacja Pogoni odbyła się w dniu wczorajszych w Galerii Siedlce o godzinie 17:00. Imprezę poprowadził wiceprezes Pogoni Pan Andrzej Materski. Po za prezentacją siedleckiej drużyny były także inne atrakcje dla zebranych w galerii osób:


- Konkursy żonglerki i wiedzy na temat historii Pogoni:- Występny muzyczne:


- Pogoń to nie tylko jedna drużyna ale też kilka młodszych roczników:
 


- I na koniec kilka zdjęć pierwszoligowego składu Pogoni Siedlec:- Nasza Telewizja Wschód zawsze w centrum wydarzeń:


 - W czasie prezentacji można było także otrzymać autografy od zawodników Pogoni Siedlce - jak widać mi się udało kila zdobyć osobiście:


!!! Zapraszam Was wszystkich do kibicowania Pogoni Siedlce !!!