piątek, 3 marca 2017

Piątkowe - 2 przesyłki autografowa i firmowa

Dziś mamy 3.03.2017r. Piątek Piąteczek Piątunio mówi Wam to coś ? Mi tak 😀 to już za parę chwil rozpocznie się nam weekend. Słońce na oknem świeci, temperatura jest OK więc nie ma co siedzieć w domu i trzeba wybrać się na taki ziomowo/wiosenny długi spacer - co wy na to 😋 Akurat mój blog odpocznie sobie na dwa dni od nowych wpisów POZDRAWIAM

MUZYCZNY AKCENT NA WEEKEND:
Dziś tak na lepsze spędzenie weekendu mam dla was mały akcent muzyczny. Tym razem chciałbym Wam zaprezentować nową propozycje od Jerzego Szuja z zespołu:

😎 POLECAM 😎

Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to około godziny 13:45 do moich drzwi zapukał mój znajomy listonosz z 2 nowymi przesyłkami. Jak pewnie zauważyliście przez ostatnie dni/tygodnie przychodzi do mnie mniej przesyłek i paczek niż kiedyś (ale zawsze coś jest - i to jest najważniejsze), nawet zauważył to dziś mój listonosz. Nie wiem czym to jest spowodowane, może faktycznie podwyżka opłat za wysyłkę na poczcie dała negatywny skutek na nas kolekcjonerach gadżetów i autografów - oby nie 😐😑😐 Dziś także nawiązałem pewny kontakt jeżeli chodzi o nowe autografy - ale o tym wkrótce, trzymajcie kciuki za ten projekt, szczegóły wkrótce 😊

To jak mam zaprezentować dzisiejsze dwie przesyłki tak lub nie ? Nie widzę sprzeciwu więc 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza przesyłka jest od Agnieszki Drewnickiej z zespołu Exaited.
Zespół Exaited - autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance i disco polo. Pierwszy oficjalny singiel - "Nie chcę" wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną. W 2008 roku zespół zmienił profil na anglojęzyczny, podpisał kontrakt z wytwórnią Camey i zadebiutował na scenie wielkiej imprezy Radia Eska "Hity na Czasie" w Białymstoku z singlem "We Can Dance". Utwór powstał przy wspólpracy z Alchemist Project i już po krótkim czasie okazał się letnim hitem pozostając w czołówce list radiowych m.in gorącej dwudziestki radia Eska czy Planeta Fm.
"Show Me Your Affection" to kolejny mocny strzał, który zespół prezentuje na największej imprezie Eski "Hity na czasie" w Warszawie w 2009r wystąpując na scenie obok największych zagranicznych gwiazd muzyki dance. Równorzędny projekt hiszpańsko - polski, stworzony przez INES (Agnieszkę), hiszpańskiego Dj'a Nitro (Fernando Moreno) i producenta Dj'a Jas, prezentowany był głównie na rynku zachodnim. Single muzyczne "Believe", "Sunshine" czy "Innocent Love" wydane pod szyldem wytwórni Planeta Mix Record w Barcelonie, zagościły na europejskich listach radiowych m.in Radio Europa i Loca Fun Radio w 2011r. "Naucz mnie kochać" - to bardziej osobista propozycja Agnieszki i zarazem powrót do polskojęzycznej twórczości. Utrzymana w stylu pop doskonale wpasowuje się w szereg utworów sentymentalnych nagranych we wcześniejszych latach. W 2013 Exaited nagrał singiel "Nie unikaj" wydany przez wytwórnię Green Star, który momentalnie stał się przebojem plasując zespół w czołówce nurtu disco polo. 2014 rok to kolejny sukces, tym razem stworzony wspólnie z Zenonem Martyniukiem (Akcent), piękny utwór o miłości "W Sercu Mi Graj". Obecnie zespół Exaited czynnie występuje na polskich i zagranicznych scenach oraz pracuje nad nowym materiałem muzycznym jak zawsze w wyszukanym i niebanalnym, tak cenionym przez fanów, brzmieniu.


Najnowsza propozycja od zespołu:
POLECAM 

A w pierwszej przesyłce było:
- singel CD "Zakochaj się we mnie" z autografami i pozdrowieniami od Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka,


Jak zdobyty: mail lub FB,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginały, Dla Łukasza z pozdrowieniami,

Jestem bardzo zadowolony z autografu Agnieszki z zespołu Exaitet 😀😊😀 ponieważ 5 września 2015r. byłem osobiście na jej koncercie z okazji Dni Siedlec 2015 i Dni z Doradztwem Rolniczym z XI Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych i widziałem Agnieszkę na żywo 😎 Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy Fresh Mail.
Agencja email marketingu FreshMail specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a w szczególności: budowaniu i zarządzaniu bazami danych, przeprowadzaniu kampanii emailowych, doradztwie w zakresie strategii, kreacji, a także analizie efektów kampanii mailingowych. FreshMail pozwala na korzystanie z: targetowania behawioralnego, testów antyspamowych, testów A/B, testów klientów pocztowych, wsparcia w social mediach,rozbudowanego modułu raportowania i wielu innych opcji. Więcej informacji o firmie dostępne jest na stronie internetowej oraz profilu facebookowym.


W drugiej i ostatniej przesyłce było:
- zielona herbata/owoce cytrusowe (pierwsza w mojej kolekcji),
- gumowe etui na kartę kredytową,
- lizak,
- notes,
- 2 długopisy,
- smyczka,
- ulotka,Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.