czwartek, 23 marca 2017

Współpraca z firmą plexi24.pl


Witajcie w ten czwartkowy wiosenny dzień 😀 Dzień, w którym pogoda za oknem dopisuje i mi dziś szczególne dopisują chęci do stworzenia dla Was wyjątkowego wpisu na blogu. Kolejnym post i pierwszy w tym roku dotyczący współpracy firmowej na zasadzie recenzowania otrzymanych firmowych produktów. Mowa o firmie plexi24.pl, która pozytywnie rozpatrzyła moją propozycję chęci współpracy - ale wszystko po kolei 😎 Dziś przed godziną 10:00 odwiedził mnie kurier z dość dużą paczką - a co było w środku, tego dowiecie się w dalszej części mojego dzisiejszego wpisu. Cieszę się, że tych współprac z firmami i nie tylko przybywa, że pomimo krótkiego okresu funkcjonowania bloga jest ich aż tyle. Zawsze jestem otwarty na nowe... 😀 ZAPRASZAM 😀 To co może nie będę się za dużo rozpisywał i od razu przejdę do recenzji firmowych produktów - co wy na to ???

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WPIS !!!

plexi24.pl jest producentem wysokiej klasy produktów dekoracyjnych, upominków i gadżetów ze szkła akrylowego, pleksi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów tj. pleksa produkty wyróżniają się na rynku artykułów dekoracyjnych i upominków. W stałej ofercie firmy są m.in. statuetki na grób, statuetki na Boże Narodzenie, statuetki na walentynki, lampki nocne, ozdoby świąteczne, upominki okazjonalne, dekoracje na stół lustra, lampy. Szerokie zaplecze techniczne pozwala na samodzielne wykonanie produktów z dbałością o szczegółowość ich wykończenia i wysoką jakość. Światowej klasy sprzęt daje możliwość stałego poszerzania asortymentu i dostosowywania go do oczekiwań odbiorców. Produkty firmy cechuje dbałość o szczegóły. Statuetka z plexi glas jest bardzo wytrzymała i stanowi wapniały prezent na walentynki dla niego, prezent na walentynki dla niej. Dzięki dostosowaniu materiału do potrzeb klienta, możliwości nadruków i laserowego grawerowania i cięcia wyrobów każdy z naszych produktów jest wyjątkowy i unikatowy.  Najważniejszą dewizą plexi24.pl jest satysfakcja Klienta, dlatego najważniejsza jest jakość produktów.


Do testów otrzymałem:
- szeroką lampkę nocną LED z nadrukowaną nazwą mojego bloga,

(Na pierwszym zdjęciu Wieża Eiffla jest trochę słaba widoczna, ponieważ nie mogłem znaleźć w domu dobrego miejsca na zrobienie zdjęć)

Zapraszam do mojej recenzji produktów:
Gdy otworzyłem dość dużą kurierską paczkę na pierwszy widok dało się zauważyć solidną i dobrze zapakowaną przed jakimikolwiek uszkodzeniami firmową lampkę nocną LED do testów. Po rozpakowaniu przesyłki na pierwszą ocenę poszła jakość wykonania, która muszę powiedzieć, że jest dopracowana i bardzo podoba mi się. Na pewno ładnie wkomponuje się w każdy wystój wnętrz od tych najstarszych/nowoczesnych i nie tylko. Produkt jest gotowa do użytkowania i nie wymaga żadnego montażu. Co do oświetlenie lampka prezentuje się też dobrze, choć na pewno lepszy efekt będzie prezentować w godzinach wieczorowych lub nocnych. Małe żarówki LED, które oświetlają lampkę dostępne są w wielu kolorach i zasilane są przez zasilacz o małym poborze mocy (1,2 WAT-y). Jeżeli chodzi o produkt to jestem z niego bardzo zadowolony i na pewno będę go polecał każdej osobie, która szuka fajnego prezentu dla najbliższych osób. Cieszę się że na lampce udało się dodać także mały akcent nawiązujący do mojego bloga w postaci tytułu. W swojej ofercie firma posiada nie tylko lampki nocne LED, a i też wiele innych produktów m.in. statuetki na grób, statuetki na Boże Narodzenie, statuetki na walentynki, lampki nocne, ozdoby świąteczne, upominki okazjonalne, dekoracje na stół lustra, lampy. Pełną ofertę firmy znajdziecie na stronie internetowej firmy i na fanpage'u gdzie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

!!! SERDECZNIE POLECAM PRODUKTY FIRMY plexi24.pl !!!

Dziękuje bardzo firmie plexi24.pl za chęć nawiązania ze mną współpracy, oraz za przesłanie paczki ze swoim produktem do przetestowania.