piątek, 21 kwietnia 2017

Czwartkowo/piątkowe 7 przesyłek/paczek, zakupowe, autografowe, autografowe/zagranicze, urzędowa i firmowa - w tym podwójna wizyta Kuriera - wpis numer 490

Dziś mamy 21.04.2017r. Witajcie 😀 Dwa dni bez nowego wpisu - tęskniliście bo jak tak 😉 Nie było to spowodowane że mi się nie chciało dla Was nic nowego napisać ale tym że: w środę nic nowego nie dostałem a w czwartek miałem zabiegany dzień.

IMPREZY/TARGI W MOIM MIEŚCIE SIEDLCE:
W ciągu najbliższych dni/tygodni w moim mieście Siedlce zapowiada się kilka ciekawych imprez/targów. Mowa o: II Targi Artykułów Dziecięcych Madar-Baby - Ujrzanów 282c (21-22.04.), III urodzinach Galerii Siedlce - Piłsudskiego 74 (22.04.), II urodziny Bloga Gadżety na dobry dzień (27.04.), XI Targi Wiosna na polu i w ogrodzie  - Plac im. Generała Władysława Sikorskiego (29.04.) i X Siedlecki Jarmarki Świętego Stanisława - Plac im. Generała Władysława Sikorskiego (6-7.04.).
ZAPRASZAM 😀:KOLEKCJA AUTOGRAFÓW:
Jak widzieliście w moim wtorkowym wpisie LINK trochę mi przybyło nowych autografów. Z tego też powodu musiałem na nowo poukładać swoje autografy (w formie zdjęć i pocztówek) w albumach. Po ich wyjęciu moim oczom ukazała się ładna wieżyczka autografów 😊 trochę pracy przy tym było, ale już jest obecnie porządek. Także w ciągu najbliższych dni planuje wysłać kilka nowych listów z prośbami o autografy i na Poczcie dostałem takie oto ładne znaczki:


Co do tych dwóch gadżetowych dni to w sumie otrzymałem 8 nowych przesyłek i paczek. Dwie podwójne pojawiły się od kuriera a reszta od mojego ulubionego listonosza + przesyłka ze współpracy - ale o tym już wkrótce 😉 Jeżeli chodzi o  pozytywy to pomimo wysyłania nowych próśb do urzędów/instytucji i firm jak na razie cisza w tym temacie - może dlatego że obecnie słabszy dział firm przepytuje o gadżety 😐 W ostatnim czasie za to uśmiechają się do mnie pozytywy na autografy.

Tak to bywa że raz jedna kolekcja jest bardziej uzupełniana a raz inna 😀

To jak będzie ? Nie ma co przedłużać i od razu lecimy z prezentacją moich czwartowo/piątkowych przesyłek i paczek 3,2,1 GO...

Pierwsza paczka kurierska okazała się być przesyłką ze zdjęciami, które parę dni temu zamówiłem na potrzeby autografów.
A w pierwszej paczce było:
- 24 zdjęć gwiazd,


Druga paczka kurierska okazała się być także zakupowa.
W drugiej paczce było:
- duży potrójny album,


Trzecia koperta jest od Małgorzaty Zajączkowskiej.
Małgorzata Zajączkowska - polska aktorka teatralna i filmowa.Absolwentka warszawskiej PWST (1979). Debiutowała w Teatrze Narodowym za dyrekcji Adama Hanuszkiewicza. Uczyła w warszawskiej Akademii Teatralnej i w Studio Teatralnym przy Teatrze Żydowskim

A w trzeciej kopercie była:
- pocztówka z autografem Małgorzaty Zajączkowskiej,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: FB,
Ile czekałem: 4 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Czwarta koperta jest od Telewizji Polskiej S.A.
Przemysław Babiarz - polski dziennikarz i komentator sportowy. Pracuje w TVP. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Studiował w Krakowie, najpierw teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, następnie od 1985 na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. W latach 1989–1992 był aktorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Jako dziennikarz zadebiutował w 1992 podczas olimpiady w Barcelonie. Pracował również jako prezenter w nieistniejącym już kanale Wizja Sport. Jako sprawozdawca sportowy specjalizuje się w komentowaniu biegów narciarskich, pływania, lekkoatletyki oraz łyżwiarstwa figurowego. W latach 90. XX wieku współprowadził w TVP1 program Stawka większa niż szycie. Prowadził też Pytanie na śniadanie w TVP2 oraz wybory Miss Polonia 2007, w duecie z Agnieszką Włodarczyk.
Od 28 września do 2 listopada 2007 roku występował w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, gdzie partnerowała mu łyżwiarka Michaela Krutská. Od 2009 roku współprowadzi Wielki Test z Historii oraz inne programy z cyklu „Wielki Test” organizowane przez TVP1. W 2013, 2014 i 2015 roku został laureatem Telekamery w kategorii „Komentator sportowy”. Na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie komentował pływanie i lekkoatletykę. Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi komentował biegi narciarskie oraz łyżwiarstwo figurowe.

Włodzimierz Szaranowicz - polski dziennikarz radiowo-telewizyjny, prezenter i komentator sportowy pochodzenia czarnogórskiego. Od 1976 związany z Polskim Radiem, od 1977 z Telewizją Polską. Koszykarz, pedagog i trener, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyrektor TVP Sport (od 2009). Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski. W swojej karierze sprawozdawcy sportowego był osiemnaście razy akredytowany na letnie i zimowe igrzyska olimpijskie (od igrzysk w Moskwie w 1980 do igrzysk w Rio de Janeiro w 2016), co stawia go pod tym względem na pierwszym miejscu wśród wszystkich polskich dziennikarzy sportowych i w czołówce światowej listy.

W czwartej kopercie było:
- 2 zdjęcia z autografami: Przemysława Babiarza i Włodzimierza Szaranowicza,


!!! Dziękuje bardzo za dwa zdjęcia z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 17 dni,
Szczegóły: Oryginały,

Piąta koperta jest od pewnego zagranicznego nadawcy.
A w piątej kopercie było:
- druga w ostatnich dniach pocztówka z autografami narodowej reprezentacji Portugalii - nadruki,


!!! Z góry dziękuje za pocztówkę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Nadruki,

Szósta koperta jest od Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim - Powiat w Polsce, we wschodniej części województwa mazowieckiego, utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Sokołów Podlaski. W skład powiatu wchodzi 9 gmin:
gminy miejskie: Sokołów Podlaski, gminy miejsko-wiejskie: Kosów Lacki, gminy wiejskie: Sokołów Podlaski, Sterdyń, Repki, Bielany, Jabłonna Lacka, Sabnie, Ceranów i miasta: Sokołów Podlaski, Kosów Lacki.

W Powiecie Sokołowskim warto odwiedzić między innymi:
PAŁACE/DWORKI:
- Pałac Ossolińskich (Sterdyń), Pałac w Patrykozach, Dwór w Bachorzy, Pałac Górskich (Ceranów), Park pałacowy (Patrykozy), Dwór w Kupientynie, Dwór Żółkowskich (Grodzisk),
KOŚCIOŁY:
- Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (Ceranów), Kościół św. Jana Bosko (Sokołów Podlaski), Konkatedra Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny (Sokołów Podlaski), Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Jabłonna Lacka), Kościół Narodzenia NMP (Kosów Lacki), Kościół św. Trójcy (Grodzisk), Kościół św. Antoniego Padewskiego (Wirów), Kościół św. Anny (Sterdyń), Kościół św. Stanisława Biskupa (Skrzeszew), Kościół Trójcy Przenajświętszej (Rozbity Kamień), Kościół św. Trójcy (Wyrozęby-Podawce), Stary kościół św. Wojciecha (Skibniew-Podawce), Kościół Najświętszego Serca Jezusa (Gródek), Kościół św. Anny (Rogów), Kościół Miłosierdzia Bożego (Sokołów Podlaski), Kościół Najświętszego Zbawiciela (Zembrów), Kościół św. Jerzego (Sawice-Wieś), Kościół św. Trójcy (Szkopy), Kościół św. Wojciecha (Skibniew-Podawce),
REZERWATY:
- Rezerwat Śnieżyczki (Remiszew Mały), Rezerwat Wydma Mołożewska (Gródek-Dwór), Rezerwat Bojarski Grąd (Wólka Okrąglik), Rezerwat Skarpa Mołożewska (Niemirki), Rezerwat Podjabłońskie (Tosie), Rezerwat Biele (Wólka Rytelska), Rezerwat Sterdyń (Pustelnik),
CMENTARZE:
- Cmentarz żydowski (Sterdyń), Cmentarz żydowski w Kosowie Ruskim, Cmentarz żydowski (Kosów Lacki),

- Zbiornik Niewiadoma (Niewiadoma),
- Monaster Chrystusa Zbawiciela (Wirów),
- Cerkiew Podwyższenia Krzyża Pańskiego (Seroczyn),
- Muzeum - Skansen Ziemi Sokołowskiej (Sokołów Podlaski),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

Zapraszam także na wirtualny spacer po Powiecie Sokołowskim 😀

W szóstej kopercie było:
- 2 przypinki (PIN) kolejna 1589 w kolekcji !!!


Siódma i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży spożywczej.
A w siódmej i ostatniej przesyłce było:
- klips z magnesem,
- magnes na lodówkę,
 - 2 długopisy,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.