poniedziałek, 12 czerwca 2017

Poniedziałkowe - 3 przesyłki, autografowo/zagraniczna, urzędowa i firmowa + I urodziny fanpage'a bloga

Dziś mamy 12 czerwca 2017r. Witajcie 🙌 Jak co poniedziałek mam dla Was coś nowego z gadżetów do zaprezentowania 😉 - ale o tym już za chwilę. Mam nadzieje że przypadł Wam do gustu mój ostatni wpis dotyczący Mrowiska 2017 czyli VIII Zlotu Pojazdów Zabytkowych LINK Wczoraj także po otwarciu kalendarza na takie moje zapiski okazał się że fanpage bloga działa już 12 miesięcy, 365 dni - czyli I cały rok 😎 ŚWIĘTUJEMY 😎 Co do gadżetów to dziś od listonosza otrzymałem 3 nowe przesyłki. Jeżeli chodzi o pozytywy to pojawił się: jeden urzędowy, 4 wiadomości typu "obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia nowej partii gadżetów, proszę się przypomnieć..." oraz 3 negatywy. To że pojawiają się kilkudniowe okresy bez nowych wpisów nie oznacza że nie działam w tym temacie aby nie powiększać swoich dotychczasowych kolekcji - trzymajcie kciuki za nowe pozytywy, przesyłki i paczki 😊

NOWE ZDJĘCIA:
Dziś także chciałbym Wam zaprezentować nowe zdjęcie z mojego cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" + dwie widokówki z Zalewu Siedleckiego 😀 No to do dzieła...

 - Kaplica pw. św. Krzyża (potocznie nazywana Kaplicą Ogińskich) ulica Starowiejska:


+ dwie obiecana widokówka z Zalewu Siedleckiego:


NOWY MODEL W KOLEKCJI:
W kolejce do prezentacji czeka także nowy okaz w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych, mowa o Oplu Astra GTC 2005. Jeżeli mnie pamięć nie myli to chyba pierwszy pojazd w kolekcji z rodziny Opla 😊 Oto jak się prezentuje:


😇 NOWE MODELE W TEJ I INNYCH KOLEKCJACH ZAWSZE MILE WIDZIANE 😈

OK 😁 Starczy na dziś tego mojego rozpisywania się i od razu przechodzimy do opisywanie moich nowych dzisiejszych przesyłek 3,2,1 DO PRACY...


Pierwsza koperta jest od Katji Visnaren
Katja Visnar - słoweńska biegaczka narciarska, specjalistka sprintu. Startowała na igrzyskach olimpijskich w Vancouver, gdzie zajęła 16 miejsce w sprincie indywidualnym techniką klasyczną, wraz z Vesną Fabjan 10 miejsce w sprincie drużynowym techniką dowolną oraz 14 miejsce w sztafecie 4x5 km. Na mistrzostwach świata zadebiutowała w 2007 r. podczas mistrzostw w Sapporo. Jej najlepszym wynikiem na tych mistrzostwach było 38 miejsce w sprincie techniką klasyczną. Dwa lata później, na mistrzostwach świata w Libercu wystartowała tylko w sprincie techniką dowolną, w którym zajęła 26 miejsce. Najlepsze wyniki w Pucharze Świata osiągnęła w sezonie 2010/2011, kiedy to zajęła 30. miejsce w klasyfikacji generalnej.


A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografem Katji Visnaren,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: -,
Szczegóły: Oryginał,

Druga koperta jest od Urzędu Gminy Kornowac - Gmina wiejska w województwie śląskim, powiat raciborski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Siedziba gminy to Kornowac.


W Gminie warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kaplica w Kornowacu,
- Widoki z Pogrzebienia,
- Budynek Urzędu Gminy w Kornowacu,
- Pałac w Pogrzebieniu,
- Pałac w Rzuchowie,
- Trasy rowerowe,
- Bogata turystyka przyrodnicza, 
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

GMINA KORNOWAC gmina z widokami
W drugiej kopercie było:
- wizytówka,
- przypinka (PIN) kolejna 1645 w kolekcji !!!


Gminie Kornowac bardzo dziękuje za przesyłkę i PIN-a ale chciałbym Wam także pokazać stan koperty w jakiej otrzymałem ową przesyłkę. Wygląd może wskazywać na to że dużo musiała przejść w drodze od nadawcy do moich rąk - zobaczcie sami, a i byłbym zapomniał uszkodzona koperta została zabezpieczona folią przez Pocztę:


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- duża torba,
- 3 gumowe opaski na rękę,
- 2 długopisy,
- 2 breloczki,
- smyczka,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.