czwartek, 29 czerwca 2017

Czwartkowe - 3 przesyłki, urzędowa i instytucyjne

Dziś jest 29 czerwiec 2017r. Cześć 😀 Witajcie po kilku dniach bez przesyłek i paczek na blogu 😐 - powiem Wam szczerze że się trochę za wami stęskniłem 😊 Jak pewnie wiecie w karierze gadżetowej są i takie dni z duża ilością nowych przesyłek, takie z paroma przesyłkami oraz takie gdzie nowych przesyłek po prostu nie ma. Właśnie te ostatnie przez kilka dni nawiedziły mojego bloga, pomimo że co jakiś czas wysyłałem nowe próśb tu i tam. Teraz mam nadzieje że to się zmieni - na przykład wczoraj i dziś pojawiło się łącznie 3 nowe pozytywy: firmowy, instytucyjny i na autograf 😊 Jeżeli chodzi o nowe przesyłki i paczki z tych 4 dni łącznie otrzymałem od listonosza w sumie 3 (1 we wtorek i dziś 2).

Dzisiejszy wpis miałem przedstawić Wam na blogu dopiero jutro, ale z powodu że Polskę i Siedlce przechodzi burzowa aura i trochę pokrzyżowała moje plany to nowy wpis ukaże się dzisiaj. Sami zobaczcie...

(mapa pochodzi ze strony https://burze.dzis.net/)

NOWE ZDJĘCIA:
Z powodu że przez kilka dni nie było nowego wpisu, to też narobiło mi się kilka zaległości na blogu. W piątek (23 czerwca) udało mi się zrobić kilka nowych zdjęć z mojego cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" a właściwie z kilka kadrów z Parku Miejskiego w Siedlcach + MAŁY BONUS:
Małym bonusem są moje zdjęcia z Wieczoru Chwały Koncert Muzyki Chrześcijańskiej "Mój taka mój bohater", który odbył się 23 czerwca o godzinie 19:00 w Amfiteatrze Siedleckim w centrum naszego Parku:To co kilka dni mnie nie było, więc, może od razu zaczynamy prezentacje moich 3 nowych przesyłek z ostatnich dni 3,2,1 DO DZIEŁA...

PS: Jak zawsze mile widziane są wasze komentarze 😉


Pierwsza przesyłka jest od Urzędu Gminy Wierzchowo - Gmina wiejska położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części powiatu drawskiego. Do 31 grudnia 1998 r. wchodziła w skład województwa koszalińskiego. Siedzibą gminy jest wieś Wierzchowo.


Zabytkami które warto odwiedzić w Gminie Wierzchowice są między innymi:
- Kościół pod wezwaniem św. Wojciecha z XIX w. z zabytkową dzwonnicą w Wierzchowie,
- Kościoły w Osieku Drawskim i Żabinku (typ szachulcowy),
- Liczne tablice upamiętniające walki o przełamanie Wału Pomorskiego (Garbowo, Nowe Laski),

Na terenie gminy, w okresie II wojny światowej toczyły się walki o wyzwolenie Wierzchowa i Mirosławca. W Wierzchowie najdłuższe walki toczyły się o dworzec kolejowy.

Przyroda i turystyka:
Przez większą część gminy rozciąga się obszar leśny zwany Borami Krajeńskimi. Na południe od wsi Sośnica znajduje się rezerwat przyrody Sośnica. Z Drawska Pomorskiego do wsi Iłowiec (gmina Wałcz) prowadzi niebieski "Szlak turystyczny im. 1 Warszawskiej Brygady Kawalerii". Tereny leśne zajmują 61% powierzchni gminy, a użytki rolne 32%.

A w pierwszej przesyłce była:
- mapa gminy,


Druga przesyła jest od pewnej instytucji.
W drugiej przesyłce znalazłem:
- 8 naklejek w różnych rozmiarach,
- 2 przypinki,
- smyczka,


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od kolejnej dziś instytucji.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- 2 bardzo ładne torby z materiału,
- 3 foldery informacyjne,
- 4 ulotki,
- notes z długopisem,
- 15 zdjęć,
- 2 ołówki,
- 6 przypinek,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.