środa, 19 lipca 2017

Środowa - 1 koperta autografowa + zdjęcia z wczorajszego wyjazdu

Dziś mamy 19 lipiec 2017r. Witajcie na moim blogu 😀 Miło mi że jesteście ze mną 😎 W to środowe ciepłe popołudniem mam dla Was dziś tylko jedną kopertę od listonosza do zaprezentowania na blogu. Choć rano wysłałem kilkanaście nowych maili z prośbami to jak na razie cisza - ale jak zawsze jestem dobrej myśli 😊 17 września o godzinie 16:00 (Stadion Miejski) w Siedlcach zapowiada się bardzo fajna impreza. Mowa o meczu piłkarskim, w którym zagra: Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec !


ZDJĘCIA Z WYJAZDU:
Jak wspominałem w poniedziałkowym wpisie wczoraj prawie cały dzień spędziłem u rodziny na wsi. Powiem Wam szczerze że fajnie tak spędzić czas, nawdychać się świeżym powietrza, odpocząć od rytmu miasta i tym podobne sprawy. Myślę że jeszcze kilka razy w te wakacje uda mi się wygospodarować czas na taki wyjazd. A oto kilka wiejskich widoczków z wczorajszego wyjazdu:NOWE OKAZY W KOLEKCJI:
Przez te parę dni w mojej najmłodszej kolekcji modeli motoryzacyjnych pojawiło się kilka nowości. Mowa o trzech okazach przedstawiające: Opel Corsa OPC, Renault R8 1960 i Volswagen T1 Bus 1963 (w ciekawym malowaniu). A owe nowości prezentują się tak:


To co 😉 bierzemy się za opisywanie dzisiejszej koperty od listonosza tak czy nie ? Jeżeli tak to do dzieła 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza i ostatnia na dziś koperta jest od Meli Koteluk.
Mela Koteluk (właściwie Malwina Koteluk) - polska wokalistka wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu. Koteluk śpiewała w chórkach w zespole Scorpions oraz u Gaby Kulki. W 2003 zdobyła 2 miejsce VI edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”. W 2011 roku Mela wzięła udział w konkursie Make More Music. 8 maja 2012 wydała swoją pierwszą płytę pt. Spadochron, będącą płytą tygodnia w programie III Polskiego Radia. Zagrała również koncert retransmitowany przez tę stację. W 2013 artystka w duecie z Czesławem Mozilem nagrała Pieśń o szczęściu – utwór promujący film Baczyński w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Jest również inicjatorką akcji wspierającej żywe granie Nie bądź dźwiękoszczelny, a także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego i plebiscytu Ale Sztuka. 25 kwietnia 2013 została laureatką Fryderyków 2013 w kategoriach Debiut roku i Artysta roku.


A w pierwszej i ostatniej kopercie była:
- pocztówka z autografem Meli Koteluk,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: krótko,
Szczegóły: Oryginał,

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.