czwartek, 10 sierpnia 2017

Czwartkowe - 2 przesyłki/paczki, firmowa i autografowa - w tym wizyta Pocztex-u

Dziś jest 10 sierpień 2017r. Właśnie wróciłem do domu (godzina 14:00) i jestem zmęczony - upał daje o sobie pamiętać 😔 Po powrocie mile zaskoczyła mnie jedna paczka Pocztex i koperta od Listonosza 😁 - kolejny dzień z dwoma przesyłkami, może jutro pozytywnie przebijemy ten wynik na trzy lub więcej nowych przesyłek i paczek TRZYMAJCIE KCIUKI 😁😋 Jeżeli chodzi o pozytywy to jak na razie cisza, choć dziś otrzymałem pewną informacje i mam nadzieje że uda mi się otrzymać fajny autograf.

PROMOCJA:
W Siedlcach jedne sklep sieci na literę B*******a przechodzi właśnie remont i z tej okazji kilka dni temu jedne z moich domowników otrzymałem właśnie takie kupon na -5%. Można go wykorzystać w innych sklepach tej sieci na terenie miasta.Choć może nie jestem wielkim fanem promocji ale kupon na pewno się przyda 😉😊😀


OK zero gadania a więcej konkretów 😁 czyli lecimy z prezentacją dzisiejszych moich przesyłek i paczek 3,2,1 START...

PS: Wasze nowe komentarze na blogu są jak zawsze mile widziane 😉


Pierwsza paczka Pocztex jest od pewnego oddziału sieci sklepów.
A w pierwszej SUPER paczce znalazłem:
- scyzoryk z kombinerkami (drugie takie w kolekcji - na pewno się przydadzą),
- 6 kolorowy długopis,
- opaska odblaskowa,
- mała poziomica w formie breloczku,
- 5 balonów,
- smyczka,


!!! Przesyłam podziękowania za SUPER paczkę i pozdrowienia dla Pana z którym się kontaktowałem oraz całej załogi tego sklepu 😊 !!!

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od Joanny Opozdy.
Joanna Opozda - polska aktorka i modelka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu (2015). Popularność przyniosła jej rola Jowity Kaczmarek w serialu Pierwsza miłość (2011–2012, od 2014). Postać aktorki z czasem stała się jedną z głównych w serialu, w kontekście jej bohaterki poruszanych było wiele problemów społecznych takich jak uzależnienie od narkotyków, poronienie, walka z chorobą nowotworową i jej nawrotem czy stalking. Poza serialem Pierwsza miłość, Opozda pojawiła się gościnnie w produkcjach kinowych i telewizyjnych takich jak: film 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, czy seriale M jak miłość, Barwy szczęścia i Prawo Agaty. Wiosną 2016 aktorka brała udział w piątej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Kamil Kuroczko. Odpadli w czwartym odcinku, zajmując 8. miejsce. Poza aktorstwem Opozda zajmuje się również modelingiem, jej zdjęcia publikowane były między innymi we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”.


W drugiej i ostatniej na dziś kopercie było:
- zdjęcie z autografem Joanny Opozdy,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 6 miesięcy i 11 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.