piątek, 25 sierpnia 2017

Środowo/Czwartkowo/Piątkowe - 4 przesyłki/paczki, firmowa, zakupowa, autografowa i firmowa - w tym wizyta Kuriera i Pocztex-u

Dziś mamy 25 sierpień 2017r. Witajcie po kilku dniowych wolnych dniach od blogowania 😉 Przerwa ta była spowodowana tym że wczoraj (czwartek) wyjechałem na kolejny w te wakacje turystyczny wyjazd 😎 Mam z wycieczki dużo fajnych zdjęć oraz filmów 😊😉😀 i tak się zastanawiam nad oddzielnym wpisem gdzie będę mógł Wam owe zaprezentować na blogu. Gotowy wpis z wyjazdu opublikowałbym w przyszłym tygodniu - co wy na to ?!?!?!

Jeżeli chodzi o te kilka gadżetowych dni to muszę przyznać że były one naprawdę udane 😀 Łącznie od środy otrzymałem 4 nowe przesyłki i paczki (1 Kurier, 1 Pocztex, 2 Listonosz) 😉 Co do pozytywów to jak na razie cisza, ale sami wiecie jak z tym jest 😏 - jak wysyła się prośby to zawsze coś niespodziewanego przesyłka/paczka może przyjść 😀

NOWE ZDJĘCIA:
We wtorek po południu wybrałem się rowerem na Błonia Siedleckie. Przejażdżka nie trwała niestety zbyt długo, ponieważ dopadła mnie deszczowa aura 😐 Udało mi się wykonać kilka nowych zdjęć z mojego cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko".

Błonia Siedleckie, Krzyż Papieski - upamiętnia Mszę Świętą odprawioną przez Jana Pawła II na siedleckich Błoniach w dniu 10 czerwca 1999 r. dla pół miliona wiernych. Wraz z 33-metrowym krzyżem na tę okazję ustawiono ołtarz wg projektu plastyka z Białej Podlaskiej, Jacka Spisackiego. U podstawy krzyża stoją kamienie, mające przywoływać pamięć o unitach, męczennikach podlaskich, zabitych w Pratulinie w 1874 r. Jan Paweł II odwiedził Siedlce podczas swojej siódmej podróży apostolskiej do Polski, która trwała od 5 do 17 czerwca 1999 r. i przebiegała pod hasłem „Bóg jest miłością”.
 
 
A oto kilka moich zdjęć Krzyża Papieskiego:!!! Mam nadzieje że podobają Wam się moje zdjęcia z tego mojego cyklu !!!
DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZACH

OK właśnie przechodzimy do tego punktu który najbardziej lubicie czyli prezentacja dzisiejszych przesyłek i paczek 3,2,1 ZACZYNAMY...


Pierwsza paczka kurierska jest od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w pierwszej paczce kurierskiej było:
- informator,
- 2 długopisy,
- motoryzacyjna przypinka (PIN) kolejna 1673 w kolekcji !!!Druga paczka Pocztex okazała się być przesyłką zakupową.
W drugiej paczce było:
- 24 zdjęcia gwiazd - gdzie planuje wysłać list z prośbą o autograf,
- wydrukowany autograf Zofii Czerwińskiej,


!!! Nie będę Wam na razie zdradzał, gdzie planuje wysłać prośbę o autograf, aby nie zapeszyć i potem pozytywnie Was zaskoczyć listem zwrotnym z podpisanym zdjęciem !!!

Trzecia koperta jest od Małgorzaty Rozenek-Majdan. 
Małgorzata Rozenek-Majdan - polska prezenterka telewizyjna i prawniczka. W latach 2012–2014 była gospodynią programu Perfekcyjna pani domu (będącego polską wersją brytyjskiego programu The Perfect Housewife with Anthea Turner), który początkowo był emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN Style, a w sezonach 2–5 w TVN. W 2013 Rozenek została jurorką reality show TVN Bitwa o dom. 4 grudnia 2013 nakładem Wydawnictwa Pascal wydała poradnik Perfekcyjna pani domu. Poradnik. 14 maja 2014 do sprzedaży trafiła jej druga książka – Perfekcyjny ogród. Poradnik. W 2014 Rozenek wystąpiła w kampanii reklamowej środków czystości przedsiębiorstwa Lakma – „Sidolux” i „Perlux”. 22 października tego samego roku wydała swoją trzecią książkę Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu. W marcu 2015 została prowadzącą programu Piekielny hotel, który jest oparty na amerykańskiej wersji Hotel Hell. 21 października ukazał się jej czwarty poradnik Jak dbać o siebie perfekcyjnie. Latem 2016 zadebiutował program Projekt Lady prowadzony przez Rozenek. Jesienią zrealizowała program W dobrym stylu dla TVN Style. Tego samego roku wraz z Radosławem Majdanem wzięła udział w pierwszej edycji programu Azja Express, którego premiera odbyła się 7 września 2016 w stacji TVN. Odpadli w czwartym odcinku zajmując 7. miejsce. W 2017 wspólnie wystąpili w spocie reklamowym sieci telefonii komórkowej Plus.


A w trzeciej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Małgorzaty Rozenek-Majdan,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: -,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginał,

Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży ubezpieczeniowej.
W czwartej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- worek na kapcie,
- torba papierowa,
- zestaw 12 kredek w etui,
- mały notes,
- opaska odblaskowa,
- smyczka,
- długopis,
- 2 firmowe przypinki (PIN) kolejne 1674 i 1675 w kolekcji !!!


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.