czwartek, 31 sierpnia 2017

Czwartkowe - 2 przesyłki/paczki, firmowe - w tym wizyta Kuriera

Dziś jest 31 sierpień 2017r. Witajcie 😎 w ten ostatni dzień sierpnia i po kilku dniach wolnych od blogowania 😕 Przez te 4 dni Listonosz, Pocztex oraz Kurier jakoś mnie nie rozpieszczali nowymi przesyłkami i paczkami - ale i tak dwie nowe się pojawiły 😉 Z powodu napiętego w atrakcje dnia pozwolicie że od razu przejdę do konkretów...

KONCERTOWY WEEKEND:
Czy macie już plany na weekend ? Jeżeli nie 😉 to może skusicie się na imprezy z okazji: Dni Siedlec i XXIV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym. Tegorocznymi gwiazdami muzycznymi są: Golecu Orkiestra, Margaret, Perfect oraz Orkiestra Dni Naszych i Upstream. A oto szczegółowy plan wszystkich imprez:NOWY OKAZ W KOLEKCJI:
Zaproszenia - zaproszeniami a ja dziś także chciałbym Wam przedstawić nowy okaz w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Mowa o małym modelu Porsche Cayenne Turbo - tak się prezentuje:

Zimne napoje właśnie grzeją się w lodówce a ja rozpoczynam prezentacje moich dwóch nowych przesyłek i paczek 3,2,1 START...

 PS: Jak zawsze mile widziane są Wasze nowe komentarze na blogu i lajki na fanapge'u 😀


Pierwsza paczka kurierska jest od pewnej firmy z branży telekomunikacyjnej.
A w pierwszej paczce było:
- 2 opaski odblaskowe,
- 3 smyczki,
- długopis,


Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży budowlanej.
W drugiej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- bidon rowerowy,
- SUPER breloczek w kształcie tirka,
- 2 długopisy,
- smyczka,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.