poniedziałek, 4 września 2017

Relacja z Dni Siedlec 2017 i XXIV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym - część II


Dziś mamy 4 wrzesień 2017r. (Rozpoczęcie Roku Szkolnego) Wszystko, co dobre szybko się kończy i wakacje 2017 niestety przeszły do historii 😐 Dziś tak jak obiecałem mam dla Was kolejną pozytywną dawkę relacji z Dni Siedlec 2017 i XXIV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym. Mam nadzieje, że mój sobotni wpis ze święta mojego miasta przypadł Wam do gustu (dla spóźnialskich -> LINK). Druga część postu to: fotograficzna i video relacja z koncertów, zdjęcia z Targów Rolniczych oraz niemała uczta dla wszystkich miłośników i fanów NAJPIĘKNIEJSZYCH ARII ŚWIATOWYCH 😊😉😀

!!! ZAPRASZAM NA MÓJ NA DRUGĄ CZĘŚĆ MOJEJ RELACJI !!!

2 wrzesień - SOBOTA ciąg dalszy... 


Sobotni wieczór to kolejna dawka muzycznych emocji na świętowanie Dni Miasta Siedlce. Koncert rozpoczął się o godzinie 19:00, na błoniach siedleckich przy ulicy Jana Pawła II. Część artystyczną rozpoczął zespół Upstrem - powstał w 2006 roku w Siedlcach. Ich muzyka to energiczny, charakterystyczny, melodyjny rock, przywodzący na myśl klasyczne amerykańskie brzmienie, które trafia w gusta nie tylko miłośników ostrego rock'n'rolla, ale też zwolenników nieco łagodniejszej muzyki. Upstream jest zespołem, który od początku istnienia dużo koncertuje i ma na swoim koncie liczne występy zarówno na dużych festiwalach jak i w bardziej kameralnych miejscach.Następnie na scenie wystąpiła Margaret - polska piosenkarka i autorka piosenek. Z wykształcenia projektantka mody.Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku minialbumem All I Need, z którego pochodzi singel „Thank You Very Much” notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2. miejsce. W 2014 ukazał się jej debiutancki album studyjny Add the Blonde. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskało certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowały single „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, oraz „Heartbeat”, natomiast jego reedycję „Cool Me Down” i „Elephant”. Utwory zajęły kolejno 6., 10., 11., 4. i 21. miejsce na liście AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Dodatkowo singel „Cool Me Down” w Polsce pokrył się podwójną platyną. Ponadto utwór notowany był na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Pod koniec 2015 premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – Just the Two of Us, nagrany w duecie z Mattem Duskiem. Płyta była notowana na 28. miejscu w zestawieniu OLiS i zdobyła status platynowej. Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.Na finał zagrała legendarna grupa Perfect - polski zespół rockowy, założony w 1980 roku. Wykonawca największych polskich przebojów: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Jesienią 2016 roku premierę miał album „Muzyka”, a w kwietniu 2017 ukazał się trzypłytowy album „Perfect Live April 1, 1987”- reedycja z okazji 30-lecia koncertu. Perfect to zdobywcy SuperJedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Trochę jestem zły na zespół, ponieważ po koncercie ja i inni liczyliśmy na autografy i zdjęcia z Panem Grzegorzem 😕
 - może przy kolejnej okazji się uda 😀
 
3 wrzesień - NIEDZIELA

XXIV MIĘDZYNARODOWE DNI Z DORADZTWEM ROLNICZYM


Wszystkie zdjęcia z Targów Rolniczych znajdują się w specjalnym utworzonym albumie na 
fanpage'u bloga. 

LINK - ZAPRASZAM


MOJEMU MIASTU NAJPIĘKNIEJSZE ARIE ŚWIATA cz. II


Niedzielne atrakcje to koncert "Mojemu miastu Najpiękniejsze Arie Świata" cz. II. Wspólnie wybrzmiały Arie Świata w wykonaniu: Orkiestry Wojskowej w Siedlcach, Orkiestry Symfonicznej i Chóru Miasta Siedlce, Chóru Ziemi Zamojskiej "Contra" oraz solistów.

Zapraszam do obejrzenia filmów (w sumie 9) z tego wydarzenia na kanale YouTube bloga -> LINK
 (obraz trochę słabej jakości ale dźwięk bez zarzutu)
Filmy będą dodawane na bieżąco po ich zakatowaniu w serwisie YouTube.


Nie byłbym sobą jakbym nie wspomniał o gadżetach i innych rzeczach jakie przez te trzy dni udało mi się otrzymać/zakupić:

- duża pocztówka z autografem zespołu Golec uOrkiestra,
- ulotka z nadrukiem autografu Margaret,
- model ciężarówki Poczty Polskiej (teraz to on będzie mi nowe przesyłki i paczki przywozić HEHEHE),
- 2 szczególne patriotyczne przypinki (PIN) kolejne 1676 i 1677 w kolekcji !!!
- koszulka L (wygrana w konkursie),
- kubek,
- 2 duże kalendarze na ścianę,
- dwie gazety,
- 2 foldery reklamowe,
- plan powiatu i miasta Siedlce,
- torba,
- 2 zapachy samochodowe,
- 6 wizytówek,
- 2 krówki,
- smyczka,
- 3 długopisy,
- breloczek,


To wszystko na dziś 😊 Tegoroczne Dni Siedlec i XXIV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym uznaje za bardzo udane - szczególnie podobały mi się koncerty gwiazd i mega koncert "Mojemu Miastu Najpiękniejsze Arie cz. II".