poniedziałek, 18 września 2017

Relacja z meczu Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec (17.09.2017r.)


Dziś mamy 18 wrzesień 2017r. Tak na szybko po weekendzie mam dla Was kolejny wyjątkowy wpis na blogu 😉😊 Post w którym przedstawie Wam moją relacje ze wczorajszej imprezy sportowej w Siedlcach - meczu piłkarskiego: Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec. Impreza przy której można było obejrzeć super widowisko sportowe, spotkać się z artystami ze świata: aktorstwa, muzyki i nie tylko, zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie z idolem oraz co najważniejsze pomóc zebrać fundusze na leczenie Pawła Matłacza - byłego zawodnika Pogoni Siedlce 😊

 !!! ZAPRASZAM NA MOJĄ RELACJĘ !!!

Zawodowa Reprezentacja Siedlec – Reprezentacja Polskich Artystów 2:2 (0:2)
Bramki: Piotr Woźnica 72 k, 80 – Patryk Czerniejewski 4, Przemysław Cypryański 6

Zawodowa Reprezentacja Siedlec: 1. Marcin Aleksiejewicz – 2. Tomasz Araszkiewicz, 3. Andrzej Bujalski, 4. Karol Kozak, 5. Kamil Piwowarski, 6. Piotr Woźnica, 7. Jarosław Głuchowski, 8. Dariusz Strus, 9. Jakub Soszyński, 10. Leszek Kuczyński, 11. Michał Gawryś, 12. Krzysztof Głowienkowski, 13. Jarosław Neścior, 14. Jerzy Kowalczyk, 15. Rafał Soszyński, 16. Tomasz Buda, 17. Sebastian Klocek, 18. Michał Koć, 19. Krzysztof Dworniak, 20. Marcin Janasz, 21. Marcin Kozak, 22. Wojciech Bolesta, 23. Paweł Mężyński, 24. Łukasz Jarkowski, 25. Radosław Popławski, 26. Piotr Grzebieliszewski, 27. Michał Kocon, 29. Bartosz Kosyl,

Reprezentacja Polskich Artystów: 1. Grzegorz Jędrzejewski – 5. Rafał Mroczek, 6. Robert Cichoń, 8. Krzysztof Wieszczek, 9. Przemysław Cypryański, 11.Rafał Maserak, 12. Maks Rzemiński, 13. Marcin Mroczek, 16. Piotr Kieraga, 18. Michał Szyc, 23. Robert Moskwa, 24. Adam Wolski, 26. Adrian Budakow, 28. Patryk Czerniejewski, 44. Adrian Woźny, 77. Piotr Świerczewski,


Po meczu udało mi się w sumie zdobyć 9 autografów od gwiazd takich jak:

Michał Szyc - wokalista, wykonawca , kompozytor i aranżer piosenek debiutanckiej płyty NOC I DZIEŃ Uczestnik i laureat Ogólnopolskich Przeglądów Muzycznych w Kaliszu, Toruniu, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim i Lesznie. W roku 2012 zadebiutował na płycie "We Love You Mr Cohen" własną aranżacją utworu Aleksandra Leaving, która została wydana jako kompilacja utworów Leonarda Cohena. Znalazł się u boku takich sław jak: Chris Botti, Katie Melua, Adam Cohen, Nick Kave czy Judy Collins. W roku 2013 i 2014 współpracował jako wokalista z Młodą Polską Filharmonią oraz Filharmoniami z Kalisza i Częstochowy pod dyr. Adama Klocka. Finalista muzycznego programu The Voice of Poland . Zdobywca Złotego Mikrofonu Radia ZET za najlepiej wykonany utwór IV edycji programu. Debiutant Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2014 roku.  Jeszcze w tym roku ukaże się debiutancka płyta "Noc i Dzień" . 


Adam Wolski - wokalista grupy Golden Life. Zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album Midnight Flowers – płytą roku.

 
Patryk Czerniejewski -  aktor teatralny, filmowy oraz telewizyjny. Tegoroczny absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W trakcie studiów udało mu się zagrać w takich produkcjach jak: „Pilecki”, „Lekarze”, „Na noże”, „O mnie się nie martw”, „Ojciec Mateusz”, jednak najbardziej dał się zapamiętać telewizyjnej widowni jako piłkarz Tomek w „Na dobre i na złe”. Najmłodszy zawodnik Reprezentacji Artystów Polskich, najlepszy jej strzelec podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Artystów w piłkę nożną w Moskwie.
Przemysław Cypryański - polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Ma na swoim koncie m.in. rolę w serialu M jak miłość oraz w filmie Jeszcze raz. Pasje aktorskie realizował w Studium Aktorskim przy Teatrze Żydowskim w Warszawie. Na scenie tego teatru występował w musicalu Skrzypek na dachu (2006). Na małym ekranie zadebiutował w roli Kostka, kolegi Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej w telenoweli TVP1 Klan (2005). W 2006 roku pojawił się w serialu TVP2 M jak miłość jako Jakub Ziober, współlokator Madzi i młodych Zduńskich, a także podkładał głos tytułowemu bohaterowi filmu fabularnego „Alex Rider: Misja Stormbreaker”. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Marka, kolegi Małgosi w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego Dlaczego nie! (2007). W 2006 wystąpił w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, transmitowanego w TVN. Jego partnerką taneczną była Aneta Piotrowska, z którą zajął szóste miejsce. W marcu 2015 roku brał udział w pierwszej edycji programu Celebrity Splash! emitowanego w telewizji Polsat i zajął ostatecznie dziewiątej miejsce.

 
 

Piotr Kieraga - polski aktor filmowy i prezenter telewizyjny. W 2007 roku został prezenterem w Telewizji Kraków. W ostatnim czasie występował między innymi w serialach/filmach: "Smoleńsk", "Komisarz Alex", "Bodo" - jako wojskowy na szosie do Lwowa, "Barwy Szczęścia" - jako lekarz, "Na sygnale" - jako brat zmarłego oraz "Lekarze na start" - starszy posterunkowy, policjant z Komendy Rejonowej; odcinki: 5, 9.
Marcin Mroczek - polski aktor niezawodowy, pochodzący z Siedlec. Zwycięzca 2. Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie reprezentował Polskę w parze z Edytą Herbuś. Jako dziecko tańczył w zespole tanecznym Caro Dance. Od 2000 roku występuje w serialu M jak miłość, gdzie gra rolę Piotra Zduńskiego. W 2006 wygrał program Show!Time. W tym samym roku wziął udział w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie w parze z Edytą Herbuś zajął trzecie miejsce. Rok później wygrał trzecią edycję Tanci iz zirkamy, ukraińskiej wersji programu, w którym tańczył z Hanną Pełypenko. 6 września 2008 reprezentował Polskę w 2. Konkursie Tańca Eurowizji w parze z Edytą Herbuś. Ostatecznie zdobyli łącznie 154 punkty, trafiając do pierwszej trójki głosowania we wszystkich krajach (w tym m.in. na pierwsze miejsce w Austrii, Danii, Irlandii, Holandii i Wielkiej Brytanii), dzięki czemu wygrali finał widowiska.


Rafał Mroczek - polski aktor niezawodowy, pochodzący z Siedlec. Popularność zyskał dzięki roli Pawła Zduńskiego w serialu M jak miłość emitowanym od 2000 roku na kanale TVP2. Od 2000 roku, razem z bratem Marcinem, gra w serialu M jak miłość emitowanym w TVP2. W 2005 roku wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki „Czarna dziewczyna” zespołu Ivan i Delfin. Wiosną 2006 roku brał udział w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami emitowanego w telewizji TVN. Jego partnerką była Aneta Piotrowska, z którą ostatecznie wygrał finał programu. W tym samym roku para zajęła drugie miejsce podczas specjalnego odcinka programu – Finał Finałów Tańca z gwiazdami, w którym wystąpili finaliści pierwszych trzech sezonów show. W 2007 roku brał udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie emitowanego w TVP2. Jego partnerką była Aneta Kowalska, z którą zajął drugie miejsce w finale.


 
Krzysztof Wieszczek - polski aktor filmowy i teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Aktor Narodowego Teatru Starego w Krakowie. Gra również w Teatrze Narodowym w Warszawie. Od 6 marca do 22 maja 2015 brał udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, którą ostatecznie wygrał w parze ze swoją partnerką taneczną, Agnieszką Kaczorowską. Obecnie Krzysztofa można zobaczyć między innymi w serialach: "Przyjaciółki" (Polsat) - jako Robert czy też "Pierwsza Miłość" (Polsat) - jako Aleksander Tecław. 
Grzegorz Jędrzejewski - pochodzi z Warszawy. Absolwent warszawskiej AWF, Trener Bramkarzy Bramkarz Reprezentacji Artystów Polskich, Reprezentacji Polskich Dziennikarzy, a także w programie TurboKozak emitowanym w Canal+ Sport, w którym piłkarze polskiej Ekstraklasy rywalizują w rożnego rodzaju konkurencjach piłkarskich sprawdzających ich poziom umiejętności technicznych.


Co prawda zdjęć nie mam z meczu ale kilka filmików mam, są one kolejno:

1) Mecz Artyści vs. Siedlce (17.09.2017r.) - wyjście drużyn na murawę i Hymn Narodowy,
2) Mecz Artyści vs. Siedlce (17.09.2017r.) - Gol dla Siedlec (Piotr Woźnica 72min., karny),
3) Mecz Artyści vs. Siedlce (17.09.2017r.) - po końcowym gwizdku,


Na obszerniejsze relacje foto i video z meczu zapraszam Was do odwiedzenia stron siedlecki mediów i nie tylko (mam nadzieje że redakcje nie mają nic przeciwko że udostępnię linki do ich stron z artykułem):

http://tygodniksiedlecki.com/t41727-siedlczanie.kontra.artysci.htm

http://www.podlasie24.pl/miasto-siedlce/sport/zawodowcy-i-artysci-zagrali-w-siedlcach.-wielkie-emocje-i-szczytny-cel-/zdjecia-i-video/-22878.html

http://www.zyciesiedleckie.pl/pl/13_sport/17524_remis_w_wielkim_meczu_pilkarskim_zawodowcy_dogonili_artystow.html

To już wszystkie na dziś emocje sportowe 😀 W kolejnych dniach wracamy do głównego tematu bloga jakim są gadżety
😎 POZDRAWIAM 😎