środa, 25 października 2017

Środowe - 2 przesyłki, autografowa i urzędowo/zagraniczna

Dziś mamy 25 październik 2017r. Witajcie w to środowe popołudnie 😉 Dzień w którym dominuje niestety pochmurna i deszczowa pogoda - a chciałoby się wyjść na rower 😕 Jeżeli chodzi o gadżety to wczoraj i dziś otrzymałem łącznie 2 nowe przesyłki (autografowa i urzędowo/zagraniczna) od mojego listonosza 😀 Co do pozytywów to jak na razie cisza.

NA WYMIANĘ ?:
W dniu wczorajszym (24 październik) dobiegła końca przebudowa jednej strony, która funkcjonuje z moim blogiem "Gadżety na dobry dzień". Mowa o stronie "Przypinki (PIN) i buttony na wymianę" która od dnia wczorajszego nazywa się "Na wymianę" 😀 Jest to strona na której będą zamieszczane aktualne zdjęcia/informacje co z moich kolekcji: autografów, przypinek (PIN) i buttonów mam na wymianę. Zmiana ta jest podyktowana tym że od jakiegoś czasu myślałem nad stworzeniem takiej strony, aby osoba (która jest zainteresowana wymianą) wiedziała do mam jej aktualnie do zaoferowania.


(link do tej nowej strony oraz obecnych już znajduje się pod głównym logiem bloga)

Odpalany szybszy bieg i od razu przechodzimy do głównego punktu programu czyli prezentacji moich dzisiejszych gadżetowych i nie tylko przesyłek 3,2,1 JAZDA...


Pierwsza koperta jest od Jerzego Rogalskiego.
Jerzy Rogalski - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Absolwent Wydziału Aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W latach 1970–1974 był związany z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie, a od 1974 do 1975 roku z Teatrem Polskim w Szczecinie. Od 1976 jest aktorem Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Przez wiele lat związany z lubelskim kabaretem „Loża 44”. Dużą popularność przyniosły mu role telewizyjne i firmowe takie jak: porucznika Jaszczuk "07 zgłoś się", Staszka Kolasy "Kogel Mogel i Galimatias czyli Kogel Mogel 2" oraz jako Tosiek w serialu "Plebania".


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Jerzego Rogalskiego,


Panie Jerzy dziękuje za życzenia oraz pozdrawiam 😊

!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 7 dni (choć wolałbym aby teraz przychodziły do mnie autografy na które czekam około 10 miesięcy),
Szczegóły: Oryginał,

Druga i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od pewnego niemieckiego miasta.
W drugiej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- breloczek,
- 4 takie same przypinki (PIN), (jedna idzie do kolekcji a reszta na wymianę) - kolejna 1681 w kolekcji !!!


 To wszystko na dziś 😀 Na kolejny wpis zapraszam już wkrótce...