sobota, 11 listopada 2017

Sobota z 1700-tną przypinką (PIN) w kolekcji :-)


Witajcie 😀 Dziś mamy 11 listopad 2017r. (99 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości) i właśnie w ten sobotni pochmurny dzień chciałbym Wam przedstawić kolejny mój wyjątkowy wpis na blogu. Post w którym będziemy razem świętować długo oczekiwaną 1700-tną przypinkę (PIN) w kolekcji 🙌😊🙋 Wszystkie osoby oczekujące na moją relację z siedleckich uroczystości Święta Niepodległości 2017r. informuje że dziś jej na blogu nie będzie, relacja ta pojawi się przy najbliższej okazji kolejnego gadżetowego wpisu na blogu 😀 - szczegóły już wkrótce na blogu i na kanale youtube.com 😉

!!! 😀 ZAPRASZAM NA WPIS 😉 !!!

1700-tna przypinka (PIN):
No i stało się !!! Po kilku miesiącach (od 2 maja) w końcu udało mi dotrzeć do tej upragnionej 1700-tnej przypinki (PIN) w kolekcji. Tradycyjnie jak to u mnie na blogu bywa po każdej nowej "setce" mam dla Was wyjątkowy wpis foto z tej okazji. Łącznie na dzień dzisiejszy (11 listopad 2017r.) moja kolekcja liczy aż 1705 przypinek (PIN) z herbami: gmin/miast/powiatów ale też różnych innych działów. Cały czas będę czynił starania aby ta kolekcja rozwijała się nadal i aby już za kilka tygodni/miesięcy spotkać się tu z Wami przy okazji świętowania 1800-tnej wpinki.

Kilka słów historii mojej kolekcji wpinek:
Moja kolekcja przypinek (PIN) powstała 16 lutego 2015r. W ciągu dwóch lat udało mi się uzbierać wpinki z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne. Cieszę się że przez ten czas mojego kolekcjonowania udało mi się uzbierać tak imponującą kolekcję.

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki (PIN) i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów są dostępne pod linkiem Na wymianę.

Kontakt do mnie znacie: mail lukasz700000@interia.pl, lub przez wiadomości prywatne na fanpage Bloga

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Oto i moja kolekcji przypinek (PIN) na dzień 11 listopad 2017r.:


No to teraz czekam na przypinkę (PIN) numer 1800 😉😀 - trzymajcie kciuki !!!