czwartek, 25 stycznia 2018

Czwartkowe - 3 koperty/przesyłki, ciekawie co tam dziś dzień przyniósł ?

Dziś mamy 25 styczeń 2018r. Witajcie ! Co tam u Was dziś słychać ? U mnie jak widać nowe przesyłki się meldują więc bierzemy się za nowy wpis na blogu.

Jeżeli chodzi o gadżety to przez te dwa dni od listonosza w sumie otrzymałem trzy nowe przesyłki. Dobra passa pozytywów nadal trwa ! Środa i czwartek to łącznie cztery nowe pozytywy: 2 urzędy i 2 firmy - trzymajcie kciuki za kolejne 😎 Przez weekend planuje także zamknąć kwestie zamówienia zdjęć potrzebnych mi do autografów - więc jak widzicie dzieje się...

TO CZYM DZIŚ JEDZIEMY:
W moim kolekcjonerskim garażu wśród modeli motoryzacyjnych zrobił się ostatnio mały bałagan. Postanowiłem nad tym dziś zapanować 😀 A tak właśnie prezentują się okazy jednego producenta przed ustawieniem ich za szkłem (zdjęcie zrobione na szybko)...


Nie wiem dlaczego ale nasuwa mi się na usta jeden cytat z filmu "Kariera Nikosia Dyzmy":
"No Nikoś wybierz sobie kolorek"

NA ZAKUPY:
We wtorek po południu wybrałem się do pewnego supermarketu na literę B (pewnie domyślicie się o jaki mi chodzi). Płacąc za zakupy przy kasie otrzymałem za 1 grosz fajny i bardzo ładny tekturowy segregator. Pewnie jest od specjalny do kolacjonowanie gazetek reklamowych ale mi przyda się do przechowywania innych papierowych rzeczy. Prezentuje się tak...


OK 😀 Przechodzimy do stałego punktu programu jakim jest prezentacja dzisiejszych otrzymanych kopert i przesyłek
3,2,1 ZACZYNAMY...

PS: Nowe komentarze od Was jak zawsze mile widziane 😊

Pierwsza koperta jest od Katarzyny Zielińskiej.
Katarzyna Zielińska - polska aktorka i piosenkarka. W 2002 ukończyła studia w PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Występuje w warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa. Marta Kozłowska i Leopold Kozłowski zaprosili ją do udziału w spektaklu pieśni żydowskich oraz do nagrania solowych piosenek na płytę Leopold Kozłowski i Przyjaciele. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym, występuje m.in. w spektaklach muzycznych i musicalach: Siostry Parry, Minnesota blues z piosenkami Oddziału Zamkniętego, w Berlińskiej rewii kabaretowej i Błysku rekina. Wzięła udział w programie TVP2 Szansa na sukces. Śpiewu uczyła się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej.
Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła Nagrodę Publiczności. Jesienią 2007 wzięła udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają, zajmując 8. miejsce. Równo rok później, jesienią 2008 w parze z Filipem Bernadowskim wystąpiła w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, w której zajęli 3. miejsce. Wystąpiła w "Urodzinowym strzale w dychę" kabaretu Ani Mru Mru z okazji jego 10–lecia, śpiewając piosenki z Katarzyną Jamróz. Zielińska od marca 2009 do listopada 2012 była kapitanem jednej z drużyn w programie TVP2 Kocham Cię, Polsko!. We wrześniu 2010 wystąpiła w konkursie na Serialowy Hit Lata podczas 47. KFPP w Opolu, gdzie wspólnie z innymi aktorami serialu Dom nad rozlewiskiem – Sylwią Juszczak, Antonim Królikowskim i Bartłomiejem Kasprzykowskim, a także z muzykiem Robertem Gawlińskim wykonała utwór „Nie stało się nic”. W lutym 2011 zdobyła nagrodę Telekamery 2011 w kategorii Aktorka, a także uzyskała nominację do nagrody Wiktory w kategorii Odkrycie roku. Jesienią 2011 uczestniczyła w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak. Zajęli 4. miejsce. We wrześniu 2012 zasiadła w jury trzeciej edycji programu TVP2 Bitwa na głosy. W marcu 2013 po raz kolejny nagrodzona została Telekamerą, w kategorii Aktorka. Od 12 marca do 14 maja 2016 była uczestniczką piątej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła siódme miejsce. Za wygraną szóstego odcinka, aktorka otrzymała czek na 10 tys. zł., który przekazała fundacji „Siepomaga”.


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Katarzyny Zielińskiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Może jest ktoś z Was chętny na podpis Pani Kasi 
- jak widać nam na wymianę 😉


Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 2 miesiące i 3 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga koperta jest od Kabaretu FiFa RaFa.
Kabaret FiFa RaFa - to bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Na swoich występach tworzy niepowtarzalny klimat. Zabawa, rozrywka, śmiech - te słowa najlepiej opisują to co dzieje się podczas ich programu. Prezentują humor uniwersalny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W ich skeczach poruszane są bowiem problemy życia codziennego okraszone nutką absurdu, by przedstawić rzeczywistość w jak najbardziej krzywym zwierciadle. Laureaci prestiżowych festiwali kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA, Turniej Małych Form Satyrycznych. W sumie ich łupem padło około 40 nagród.


W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Oli i Mateusza z Kabaretu FiFa RaFa,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginał,

Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od przyjaciela bloga Artura Wakuły - autora strony "Autografy Stankoosa" (na pewno przez Was dobrze znana).

A w trzeciej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- 20 przypinek (PIN) kolejne od 2104 do 2123 w kolekcji !!!


!!! Dzięki Artur za możliwość odkupu od Ciebie wpinek !!! 
😉 POZDRAWIAM 😊

To wszystko na dziś 😀 
Na kolejny wpis z nowymi przesyłkami zapraszam już wkrótce...

8 komentarzy: