piątek, 9 lutego 2018

Piątkowe - 2 przesyłki/koperty, pewna wymiana oraz miły prezent od gwiazdy

Dziś mamy 9 luty 2018r. Piątek, piąteczek, piątunio - czyli weekend czas zacząć 😎 Dla mnie czas szczególny, ponieważ już w ten poniedziałek o godzinie 16:15 stuknie mi równo 25 wiosen 😉😨😊 Tak jak wspominałem Wam w ostatnim moim wpisie wczoraj miałem zabieg dentystyczny. Ekstrakcja zęba ósmego czyli mówiąc po naszemu usunięcie zęba tzw. mądrości (ponieważ dawał coraz bardziej o sobie znak bólem). Wizyta przebiegła bardzo sprawie i krótko. Myślałem że będzie trwać dłużej i boleśnie (tak jak na filmikach w internecie), lecz jak się trafia na miłego i doświadczonego Pana Stomatologa to pyk, pyk, pyk i proszę ząb usunięty 😁hehehe😁 Obecnie czuje się już dobrze, ból przestał - na prawdę nie ma się czego bać 😊

Jak widać na zdjęciu w Siedlcach dopadała nowa warstwa białego puchu z nieba. Ładnie prezentuje się nas Ratusz Siedlecki w śniegu - co nie:

(duże sorki za te ramię od sygnalizacji świetlnej ale nie dało 
rady inaczej podejść a spodobał mi się kadr)

Jeżeli chodzi o świat gadżetów to dziś mój listonosz miał dla mnie dwie nowe przesyłki. Tak jak wczoraj wspominałem coś ostatnio mam mały kryzys do pozytywów firmowych - ale liczę na to że to się szybko zmieni 😀 Tak to bywa że co jakiś czas jedna moja kolekcja jest bardziej uzupełniana a druga mniej. Jak na tą chwilę (16:00) na mojej skrzynce mailowej powiło się dziś kolejno: jeden pozytyw na autograf i jeden negatyw urzędowy - czyli jest równowaga 😄 Otrzymałem także zapewnienie że mój list do dwóch gwiazd doszedł cały i zostanie przekazany dalej. W nowym tygodniu planuje się wybierać na dwa spotkania z gwiazdami w moim mieście - szczegóły już wkrótce...

NOWY OKAZ:
Czy macie dziś chęć na prezentacje nowego klasyka w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych ? Jeżeli tak to mam dla Was dziś francuską maszynę - mowa o modelu Citroen 2CV. Było to auto produkowane w latach 1949-1990. Przez 41 lat produkcji powstało 3 868 634 takich sztuk. Było to auto klasy popularnej, maksymalnie uproszczone, by obniżyć jego cenę, tanie w produkcji i utrzymaniu. Kierowca i pasażerowie nie mogli liczyć na niemal żadne wyposażenie umilające podróż. Mimo tego – 2CV stał się jednym z najbardziej kultowych samochodów na świecie. Żółta wersja w moim przypadku prezentuje się tak...


OK odpalany silnik, wrzucamy szybszy bieg i przechodzimy do prezentacji moich nowych przesyłek na blogu  
3,2,1 RUSZAMY...

PS: Nowe komentarze od Was są zawsze dla mnie bardzo ważne i mile widziane 😀


Pierwsza przesyłka pochodzi z wymiany od Patryka Pigulskiego - kolekcjonera autografów, który jest autorem fanpage'a Moja kolekcja autografów.

Olga Lipińska - polska reżyserka, scenarzystka telewizyjna i satyryczka, twórczyni telewizyjnego Kabaretu Olgi Lipińskiej. Ukończyła żeńskie XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie na Saskiej Kępie w Warszawie, Wydział Reżyserii PWST w Warszawie (1964). Związana jako aktorka i reżyserka ze STS. W latach 1977–1990 była dyrektorem Teatru Komedia w Warszawie.


Dawid Woliński - polski projektant mody, stylista i osobowość telewizyjna. Pierwszą kolekcję ubrań zaprezentował w październiku 2003 roku, a rok później pokazał kolekcję ubrań wiosna/lato 2005, którą zaprezentował podczas Lisbon Fashion Week 2004, tygodnia mody w Lizbonie. Kreacje Dawida Wolińskiego noszą polskie osobowości sceny, ekranu i estrady, w tym m.in.: Grażyna Torbicka, Grażyna Szapołowska, Kayah, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, a także zagraniczne celebrytki, takie jak np. Paris Hilton, Nicole Richie i Dita von Teese. Jego atelier mieści się na warszawskim Mokotowie. Od 2010 roku zasiada w jury polskiej edycji programu Top Model emitowanego w TVN. W 2012 roku, wraz z Marcinem Tyszką, brał udział w reality show Woli & Tysio na pokładzie, emitowanym również przez stację TVN.


 Eva Schmidt - niemiecka dziennikarska programów emitowanych w stacji telewizyjnej 3sat.


A w pierwszej przesyłce było:
- 3 pocztówki z autografami od: Olgi Lipińskiej, Dawida Wolińskiego i Evy Schmidt,
- pasek, który umieszcza się na kreacjach Dawida Wolińskiego (nie jestem pewny, jeżeli się mylę to mnie poprawcie),


!!! Dzięki Patryk za możliwość wymiany - mam nadzieje że moja przesyłka (jak tylko dojdzie do Ciebie) to też przypadnie ci do gustu !!!

Jak zdobyty: wymiana,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginały,

Druga i ostania na dziś koperta pochodzi od pewnego nadawcy.
Helena Englert - młoda aktorka, która zadebiutowała na małym ekranie między innymi w serialach: "Barwy Szczęścia" i "W rytmie serca". Prywatnie jest córką Jana Englerta i Beaty Ścibakównej.


Beata Ścibakówna - polska aktorka teatralna i filmowa. W 1992 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Wystąpiła w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie w TVP2. W 2005 roku została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. Obecnie Pani Beata gra w serialu "Diagnoza" TVN - jako doktor Olga Bujak. Prywatnie jest żoną aktora Jana Englerta z którym ma córkę Helenę.


W drugiej i ostatniej na dziś kopercie było:
- 2 zdjęcie z autografami od Heleny Englert i Beaty Ścibakównej,


!!! Dziękuje bardzo za dwa zdjęcie z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 8 dni,
Szczegóły: Oryginały,

Cieszę się bardzo że udało mi się zebrać podpisy od całej rodziny Englertów: Jana, Beaty i Heleny:


To wszystko na dziś 😀 
Na kolejny wpis z nowymi przesyłkami zapraszam już wkrótce...

12 komentarzy: