piątek, 1 czerwca 2018

Koncert Uwielbienia "Siedlce dla Jezusa" - moja foto i video relacje :)


Dziś mamy 1 czerwiec 2018r. (DZIEŃ DZIECKA) i właśnie dzisiaj chciałbym Wam przedstawić mój kolejny wyjątkowy wpis, który będzie odbiegał od tematu gadżetów 😀 - mowa o foto i video relacji z Koncertu Uwielbienia "Siedlce dla Jezusa".Wydarzenie to odbyło się w Boże Ciało 31 maja 2018, o godzinie 19:00 na lodowisku OSiR-u w Siedlcach. Jak w poprzednim roku przyciągnęło ono kilka tysięcy osób. Jego niezwykła atmosfera jest pełna radości, uwielbienia i dziękczynienia, przepleciona modlitwą adoracji. Wydarzenie to odbyło się pod patronatem biskupa Diecezji Siedleckiej Kazimierza Gurdy oraz przy wsparciu władz Miasta Siedlce. Oprawę muzyczną w tym roku zapewnił zespół "Guadelupe".

Zespół "Guadalupe" - powstał w 2013r. w Lublinie, jako owoc Spotkań Guadalupiańskich skupionych wokół Matki Bożej z Guadalupe, patronki życia. Misją zespołu jest uwielbienie Boga razem z Maryją oraz krzewienie kultu Matki Bożej z Guadalupe. W skład zespołu wchodzą dzieci, młodzież i dorośli. Naszą siedzibą jest Archikatedra Lubelska. Duszpasterzem Wspólnoty jest ks.Tomasz Makarewicz SAC.


!!! Zapraszam na moją foto i video relację z koncertu !!!Punktem centralnym była Adoracja Jezusa Eucharystycznego w monstrancji przywiezionej z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Krzeptówkach:
Gościem specjalnym był aktor Ksawery Szlenkier, który dla wszystkich zebranych osób przedstawił swoje świadectwo wiary 😀

Ksawery Szlenkier - jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Spośród jego ról filmowych i telewizyjnych wymienić można role Otta w „Ambassadzie” w reżyserii Juliusza Machulskiego, Krzysztofa w kultowym „Czasie honoru” czy Janusza Wieczorka w „Krwi z krwi”. W 2005 r.  otrzymał nagrodę Zarządu Głównego ZASP za rolę Raskolnikowa w „Swidrygajłowie” na XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Gość koncertu „Siedlce dla Jezusa” jest także zaangażowany w działalność trzeźwościową. Od kilku lat jest ambasadorem akcji „Nie piję bo kocham”. Uznawany jest za człowieka, który nie boi się przyznać do wiary w Jezusa, dzieląc się  świadectwem życia.


W czasie koncertu udało mi się zdobyć jego autograf:


I na dziś to już wszystko - dajcie znać w komentarzach ja Wam się podobał mój dzisiejszy wpis 😉 Już teraz zapraszam na mój nowy gadżetowy post, który ukaże się już wkrótce...

4 komentarze: