poniedziałek, 18 czerwca 2018

Relacja z meczu Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec (17.06.2018r.)


Dziś mamy 18 czerwca 2018r. Witajcie w to poniedziałkowe popołudnie 😀 W związku że Mistrzostwa Świata w Rosji trwają (mecz Polaków z Senegalem już jutro) to dziś mam dla Was coś specjalnego, coś co na pewno Was zainteresuje 😉 Mowa tu o mojej relacji ze wczorajszej imprezy sportowej w Siedlcach - meczu piłkarskiego: Reprezentacja Artystów Polski vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec. Po remisie (2:2) rok temu (LINK Z MOJEJ RELACJA) przyszedł czas na rewanż. Tym razem po ostatnim gwizdku sędziego silniejszą ekipą okazała się być Zawodowa Reprezentacja Siedlec wygrywając 2:0 z Artystami. Warto też wspomnieć że mecz był charytatywnych a zawodny grali dla: Akademii AMP Futbol Varsovia.

!!! ZAPRASZAM NA MOJĄ RELACJE !!!

Składy poszczególnych drużyn:

ZAWODOWA REPREZENTACJA SIEDLEC:
Marcin Aleksiejewicz (bramkarz), 1. Andrzej Olszewski (bramkarz) 2. Tomasz Araszkiewicz, 3. Michał Koć, 4. Kisio Cabaj, 5. Kamil Piwowarski, 6. Robert Chojecki, 7. Karol Kozak, 8. Wojciech Bolesta, 9.Radek Popławski, 10. Jarek Neścior, 11. Tomasz Buda, 12. Piotr Grzebieliszewski, 13. Michał Wąż, 14. Konrad Łubko, 15. Marcin Derkacz, 16. Bartosz Kosyl, 17.Sebastian Klocek,18. Marek Plichta, 19. Norbert Mazurczak, 20. Piotr Woźnica (kapitan), 21. Jarosław Głuchowski, 22. Adrian Starak (bramkarz), 23. Dariusz Strus, 24. Jarkowski Agrohandel, 25. Wojtek Oziębło, 26. Sebastian Domański, 27. Karol Simansky, 28. Krzysiek Raźniak,
TRENER : Leszek Poduch


REPREZENTACJA ARTYSTÓW POLSKICH:
Piotr Świerczewski (kapitan), Radosław Majdan (bramka), Grzegorz Jędrzejewski (bramka), Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański, Krzysztof Wieszczek, Marcin Piętowski, Robert Cichoń, Piotr Woszniowski, Patryk Czerniejewski, Michał Szyc, Jacek Kopczynski, Adam Wolski, Oskar Stoczyński,

Jak widać po trybunach zainteresowaniem meczem było duże:


Jeszcze tylko chwila dla foto reporterów na grupowe zdjęcie i mecz można zaczynać:


A oto kilka moich filmów z meczu:

1) Wyjście składów na murawę,
2) Hymn Narodowy,
3) Pierwszy gwizdek,
4) Pokaz spadochronowy w przerwie meczu,
5) Feta po zakończonym piłkarskim spotkaniu,


Poniżej prezentuje autografy/podpisy jakie po meczu udało mi zdobyć:

Jarosław Jakimowicz - polski aktor, ukończył technikum mechaniczne w Warszawie. Następnie przebywał w Niemczech. Rola w pierwszym filmie (Młode wilki, jako Cichy) przyniosła mu znaczną popularność. Podczas I Festiwalu Gwiazd w 1996, w Międzyzdrojach odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd. Wystąpił w teledyskach: zespołu Abracadabra Ostatnie tango w Paryżu oraz Jarosława Wasika Nas troje. W 1997 prowadził program telewizyjny "Brawo Bis" w TVP Polonia, a w 1998 program telewizyjny "Kurier sensacji". W 2001 roku wystąpił gościnnie w teledysku do utworu „Kłamstwo” Magdy Femme. Zwyciężył w piątej edycji reality show Big Brother, pt. Big Brother VIP. Do domu Wielkiego Brata wszedł 2 marca 2008 roku. Od 6 września 2008 na antenie stacji TV 4 prowadził program J&J.


Rafał Mroczek - polski aktor niezawodowy i tancerz pochodzący z Siedlec, który zyskał popularność dzięki roli Pawła Zduńskiego w serialu M jak miłość emitowanym od 2000 roku na kanale TVP 2. Od 2000 roku, razem z bratem Marcinem, gra w serialu M jak miłość emitowanym w TVP 2. W 2005 roku wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki „Czarna dziewczyna” zespołu Ivan i Delfin. Wiosną 2006 roku brał udział w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami emitowanego w telewizji TVN. Jego partnerką była Aneta Piotrowska, z którą ostatecznie wygrał finał programu. W tym samym roku para zajęła drugie miejsce podczas specjalnego odcinka programu – Finał Finałów Tańca z gwiazdami, w którym wystąpili finaliści pierwszych trzech sezonów show. W 2007 roku brał udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie emitowanego w TVP2. Jego partnerką była Aneta Kowalska, z którą zajął drugie miejsce w finale.

(podpis idzie na wymianę)

Marcin Piętowski - polski aktor telewizyjny i teatralny. Absolwent PWSFTviT w Łodzi. Od 2001 roku związany z Teatrem Syrena w Warszawie a od 2006 z Teatrem Kwadrat.


Oskar Stoczyński - polski aktor teatralny, filmowy, dubbingowy. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Za rolę w spektaklu dyplomowym Laleczka (reż. Jacek Poniedziałek) oraz Iwona. Księżniczka Burgunda (reż. Anna Augustynowicz) otrzymał wyróżnienie na 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Ma na koncie udział w kilkunastu etiudach filmowych, a także filmach fabularnych takich jak Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy, Powrót w reżyserii Pawła Siedlika, Kryształowa dziewczyna w reżyserii Artura Urbańskiego oraz Moje córki krowy Kingi Dębskiej. Serialowo pojawił się m.in. w produkcji Przyjaciółki, M jak miłość, O mnie się nie martw. W teatrze współpracował z takimi reżyserami jak Agata Duda-Gracz Śmierć przyjeżdża w środę (Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu), Wojciech Faruga Mewa (Teatr Powszechny w Warszawie), Paweł Łysak Kuroń. Pasje według Św. Jacka (Teatr Powszechny). Od 2017 roku współpracuje na stałe z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Wiosną 2018 roku na ekranach kin pojawi się film Krew Boga w reżyserii Bartosza Konopki z udziałem aktora.


Piotr Wiszniowski - polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. W 1992 roku ukończył studia na PWST w Warszawie. Związany z teatrami: Teatr Syrena w Warszawie (1992-97) i Teatrem Żydowski w Warszawie (1997-2002, 2005-2007, od 2009 r.).


Piotr Świerczewski - polski piłkarz występujący na pozycji defensywnego pomocnika, reprezentant Polski, trener piłkarski, młodszy brat Marka Świerczewskiego. Posiada również obywatelstwo francuskie. Zdobył wicemistrzostwo olimpijskie w Barcelonie 1992, Puchar Intertoto w 1997 jako zawodnik SC Bastia, cztery razy Puchar Polski (w sezonach 1990/1991, 1992/1993 w barwach GKS-u Katowice, 2003/2004 w barwach Lecha Poznań oraz 2006/2007 w barwach Dyskobolii), dwa razy Superpuchar Polski (w sezonie 1991/1992 w barwach GKS Katowice oraz w 2003/2004 w barwach Lecha Poznań). 26 listopada 1992 zadebiutował w barwach narodowych w meczu przeciwko Argentynie. Uczestniczył w Mistrzostwach Świata w Korei Południowej i Japonii w 2002, w których wystąpił w dwóch meczach. Łącznie w reprezentacji rozegrał 70 spotkań i strzelił jednego gola. W połowie 2010 zakończył karierę piłkarską. Od 15 kwietnia 2011 do zakończenia sezonu 2010/11 wraz z Maciejem Śliwowskim tworzył duet trenerski w Zniczu Pruszków. Do 2012 pracował jako szkoleniowiec w ŁKS Łódź. Po spadku klubu do 1. ligi, z dniem 1 czerwca 2012 został mianowany dyrektorem sportowym klubu. Od 12 września 2012 jest trenerem Motoru Lublin. W 2012 rozegrał jedno spotkanie w nieistniejącej już Tęczy '34 Płońsk. Od 2014 zawodnik III ligowego klubu Tarnovia Tarnowo Podgórne. Od 19 lutego 2015 jest asystentem Marcina Dorny, selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. W 2009 wystąpił w teledysku Red & Spinache, wcielając się w rolę policjanta. Wiosną 2018 brał udział w trzecim sezonie programu TVN Agent – Gwiazdy.


Marcin "Gleba" Florek - jest zwycięzcą 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, "Storma" Rybickiego.


Oraz podpisy zawodników Zawodowej Reprezentacji Siedlec:


Naprawdę bardzo fajna impreza 😀 z jednej strony można na meczu się dobrze bawić a z drugiej można pomóc jak w tym przypadku Akademii AMP Futbol Varsovia 😊 Polecam każdemu to piłkarskie wydarzenie i mam nadzieje że za rok też Artyści zawitają do Siedlec 😎

Już wkrótce zapraszam Was na nowy gadżetowy wpis na blogu - bądźcie czujni...

3 komentarze: