środa, 13 czerwca 2018

Środowe - 4 przesyłki, po kilku dniowej przerwie gadżety powracają - w tym wizyta Kuriera

Dziś mamy 13 czerwca 2018r. Witajcie moi mili w nowym gadżetowym wpisie 😀 Przez te kilka dnia łącznie od listonosza otrzymałem 3 nowe przesyłki. Wczoraj także pojawił się u mnie kurier z paczką, co się później okazało była to nagroda z konkursu. Jeżeli chodzi o pozytywne sprawy to w tej kwestii jak na razie pojawiła się jedna miła odpowiedz na autograf + nawiązałem pewny kontakt z urzędem - wszystko w swoim czasie.

 WARTO ZOSTAĆ Z BLOGIEM 
"GADŻETY NA DOBRY DZIEŃ"

NA WESOŁO:
Jak pewnie wiecie już jutro o godzinie 17:00 zabrzmi pierwszy gwizdek na rozpoczęcie Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Jako pierwsi zmierzą się drużyny: ROSJI i ARABII SAUDYJSKIEJ - na kogo stawiacie 😉 bo ja na gospodarzy... Ja w związku z tym przygotowałem dla Was kilka piłkarskich dowcipów znalezionych tak na szybko w necie:

1) - Jaki jest ulubiony klub piłkarski blondynki?
- L'OREAL Madryt.

2) Sędzia do oskarżonej:
- A więc nie zaprzecza pani, że zastrzeliła męża podczas transmisji z meczu piłkarskiego?
- Nie, nie zaprzeczam.
- A jakie były jego ostatnie słowa?
- Oj strzelaj, prędzej, strzelaj...

3) Przychodzi trener do wróżki i pyta o wynik meczu Polska - Niemcy. Wróżka odpowiada:
- Polacy w tym meczu strzelą cztery bramki.
Zadowolony Janas odetchnął, ale wróżka dodaje po chwili:
- Bramki zdobędą - dwie Klose i dwie Podolski. 

4) Podczas meczu piłkarskiego, siedzącego na trybunach malucha zagaduje mężczyzna siedzący obok:
- Przyszedłeś sam?
- Tak, proszę pana.
- Stać cię było na tak drogi bilet?
- Nie, tata kupił.
- A gdzie jest twój tata?
- W domu, szuka biletu.

Jeżeli chcecie więc żartów to dajcie znać w komentarzach 😀😁😂

NOWY OKAZ:
Czekał, czekał aż się doczekał 😁 Mowa tu o nowym okazie w mojej kolekcji modeli motoryzacyjnych. Pojazd ten powstał w 1997 roku i od razu został zaliczany jako samochód wyścigowy w ówczesnej kategorii wyścigowej GT1 - Mercedes-Benz CLK-GTR w kolorze srebrnym. Oto jak się prezentuje przed Wami... 


Nowe przesyłki zameldowane 😉 więc od razu zaczynamy prezentacje ich na blogu 
3,2,1 LECIMY...

PS: Liczę na Waszą bogatą aktywność w postaci nowych komentarzy na blogu oraz lajków na fanapage'u - POZDRAWIAM 😀


Pierwsza paczka kurierska okazała się być nagrodą od firmy Alfa Elektro.
Alfa Elektro - jest to firma, która od ponad 25 lat zaspokaja potrzeby klientów branży elektrotechnicznej. W asortymencie hurtowni znajduje się wiele produktów od renomowanych dostawców między innymi: źródła światła (żarówki, lampy), oprawy oświetleniowe, koryta i drabinki kablowe oraz osprzęt elektroinstalacyjny (m.in. gniazda i łączniki). Po więcej informacji na temat firmy zapraszam na stronę internetową oraz na fanpage'a.


A w pierwszej paczce nagrodowej znalazłem:
- tapler czyli urządzenia biurowe 2 w 1 (zszywacz + taśma klejąca),


!!! Dziękuje bardzo firmie za nagrodę - na pewno się przyda 😉 !!!

Druga przesyłka jest od Romana Gerczaka.
Roman Gerczak - polski piosenkarz, artysta kabaretowy oraz aktor. Jako piosenkarz debiuował w 1964 roku. W latach latach 60. XX wieku związany był z kilkoma wrocławskimi kabaretami w tym Sinusem i Paragrafem. Współpracował również z Kabaretem Elita. Jako aktor związany był ze Studenckim Teatrem „Kalambur” oraz z warszawskim kabaretem „Stodoła”, natomiast jako piosenkarz dokonał nagrań dla kilku ośrodków radiowych w Polsce i w 1974 roku wydał czwórkę nakładem Polskich Nagrań. Był laureatem między innymi nagrody za interpretację piosenki Zabrałaś mi lato na XII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1974 roku.


W drugiej przesyłce znalazłem:
- 2 pocztówki z autografami od Romana Gerczaka,


!!! Dziękuje bardzo za dwie pocztówki z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia przesyłka pochodzi od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.
Województwo Lubelskie - jednostka samorządu terytorialnego i podziału administracyjnego we wschodniej Polsce, o powierzchni 25 122,46 km². Obejmuje głównie południową połowę Niziny Południowopodlaskiej, Polesie Zachodnie i Wołyńskie (po Bug) oraz Wyżynę Lubelską, mały obszar Wyżyny Wołyńskiej, większość polskiego Roztocza i skraj Kotliny Sandomierskiej. Według danych GUS w 2015 roku zamieszkiwało je 2,14 mln osób. Siedzibą władz wojewódzkich jest Lublin. Jest najdalej wysuniętym na wschód województwem w Polsce. Współczesne województwo lubelskie obejmuje kilka głównych krain historycznych. Z regionu Małopolski należą do niego prawie w całości ziemia lubelska i większa część ziemi łukowskiej, a ponadto część ziemi stężyckiej i fragment ziemi sandomierskiej. Obejmuje również części Rusi Czerwonej i Polesia leżące przy lewym brzegu Bugu. Od 1809 r. północna część obszaru między Wisłą a Bugiem znajdowała się w siedleckim regionie administracyjnym, nazywanym Podlasiem, obecnie Podlasiem Południowym. W 2010 r. województwo lubelskie miało najmniejszy spośród innych województw odsetek ludności w wieku produkcyjnym.


W Województwie Lubelskim jest dużo miejsc, które warto odwiedzić 😀 ja wymienię tylko kilka:
- Zamek Królewski w Lublinie,
- Pałac w Kozłówce,
- Fortyfikacje Dęblina, - Pałac w Kocku,
- Zamek w Kazimierzu Dolnym (byłem osobiście),
- Podziemia kredowe w Chełmie,
- Majdanek w Lublinie,
- Katedra w Lublinie,
- Pałac w Radzyniu Podlaskim,
- Stadnina koni w Janowie Podlaskim,
- Kościół na wodzie w Zwirzyńcu,
- Pałac w Puławach,
- Włodawa – miasto trzech kultur,
- Ruiny zamku w Krupem,
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

LUBELSKIE Smakuje życie !
A w trzeciej przesyłce było:
- mały zestaw do szycia,
- ściereczka do czyszczenia okularów,
- odblaskowa smyczka (nie mam jej na zdjęciu),
- 2 balony,
- przypinka (PIN),


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy Panek S.A.
Panek S.A. - to polski lider branży Rent a Car (wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych, luksusowych, dla szkół nauki jazdy oraz chłodni i samochodów specjalistycznych), która jest obecna na rynku od 18 lat. Z usług Panek S.A korzysta ponad 40 000 Klientów rocznie. Flota PANEK liczy ponad 2 000 nowych samochodów wszystkich popularnych segmentów, w tym także auta dostawcze. Firma świadczy usługi z zakresu wynajmu średnio i długoterminowego, wynajmu z OC sprawcy oraz wynajmu korporacyjnego dla dużych firm . Współpracuje ze wszystkimi największymi firmami ubezpieczeniowymi i brokerami. PANEK S.A. posiada ponad 60 oddziałów, obejmuje swoim zasięgiem cały kraj oraz część Litwy. Posiada przedstawicielstwa na wszystkich polskich lotniskach oraz na lotnisku w Wilnie. W 2017 roku firma PANEK uruchomiła w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach usługę PANEK CarSharing, czyli możliwość wypożyczania samochodu na minuty, godziny i dni. Więcej na temat PANEK CarSharing www.panekcs.pl Po więcej informacji na temat firmy zapraszam na stronę internetową oraz na fanpage'a.


W czwartej przesyłce znalazłem:
- podkładkę pod myszkę komputerową,
- 2 smyczki,


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...

4 komentarze: