czwartek, 25 października 2018

Czwartkowe - 4 przesyłki/paczki, coś z muzyki, coś od gwiazd oraz firmowe klimaty - wizyta kuriera i wpis numer 727

Dziś jest 25 października 2018r. Witam Was w to czwartkowe pochmurne i deszczowe popołudnie w Siedlcach 😊😉 Zapytacie mnie co dziś nowego dla Was przygotowałem - a no nową garść przesyłek i paczek do zaprezentowania na blogu 😀 Wpis ten miał być opublikowany wczoraj, lecz z braku wolnego czasu przenosimy go na dzień dzisiejszym. Co do nowych przesyłek to wczoraj prawie równocześnie odwiedzili mnie mój listonosz z trzema przesyłkami + kurier z pewną tajemniczą paczką - więcej o tym już za chwilę. Nie mogę także zapomnieć o nowej miłej firmowej odpowiedzi na moją prośbę o treści: "Panie Łukaszu, Nie ma problemu oczywiście w wolnej chwili prześle Panu nasz pakiet gadżetów" 😘

JAK WIDZICIE DZIEJE SIĘ I NAPRAWDĘ WARTO ODWIEDZAĆ MOJEGO BLOGA "GADŻETY NA DOBRY DZIEŃ".

Jak wiecie czasami lubię Wam prezentować tutaj na Blogu czy na Instagramie różne moje kolekcje podzielone na kilka kategorii. W związku z tym dziś chciałbym Wam zaprezentować moje autografy od muzyków/zespołów disco polo 😎 TROCHĘ HISTORII: Jest to gatunek będącym nurtem muzyki tanecznej, powstałym w Polsce w latach 80. Na początku nazywającym się jako muzyka chodnikowa. A czy Wy lubicie disco polo ? Wiem, wiem nikt nie lubi a każdy przy niej dobrze się bawi 😀 Przepraszam że zdjęcie poniżej trochę słabej jakości ale sami wiecie trudno tyle pocztówek uchwycić na jednej fotografii 😏

KOLEKCJA TO PODPISY OD:
After Party, Akcent, Andre, Baflo, Bayer Full, Bostton, Boys, Arek Braxton, Camasutra, 2x Casandra, Classic, Claudii, Clubbersi, Coolers, Czadoman, Defis, Eratox, Etna, Exaited, Exelent, Fanatic, Fan Max, Faster, Focus, Freestyle, Gentleman's, Gesek, Imperium, Impuls, Jagoda, Joker , Kasia Lesing, Long & Junior, Looks, Masters, MeGustar, Mejk, Mikayla, M-Power, Nokaut, Kuba Playboys, Pozytywnie albo wcale, Pudzian Band, Sensation, ShanteL, Shazza, Skolim, Taktyka , Top Girls, Top One, Weekend, Yaroo czy Zajefajni.


Największy okazem z tej kategorii jest podpis od Zenka Martyniuka (Akcent) na dużej płycie zdobyty jako nagroda z programu "Świat się kręci" emitowany kilka miesięcy temu na antenie TVP 1.

NOWY OKAZ:
Muszę się Wam przyznać, że w ostatnim czasie trochę zaniedbałem jedną ze swoich kolekcji - mowa tu o tej dotyczącej modeli motoryzacyjnych. Na szczęście dziś to się zmieni i chciałbym Wam przedstawić nową niemiecką maszynę - mam tu na myśli Opel Corsa OPC (w srebrnym kolorze). Jak Wam się podoba - dajcie znać ?


Czas nas goni, terminy także, więc od razu przejdziemy do prezentacji moich nowych przesyłek i paczek na blogu 3,2,1 START...

PS: Jak zawsze zachęcam Was do aktywności w postaci nowych komentarzy i łapek w górę na fanpage'u bloga - pozdrawiam 😀


Pierwsza paczka kurierska pochodzi od pewnej firmy z branży przemysłowej.
A w pierwszej paczce kurierskiej było:
- torba foliowa,
- 2 gumowe podkładki,
- 4 smyczki,
- 4 długopisy,


!!! Takie firmy to ja lubię 😀 szyba i pozytywna odpowiedz na moją prośbą oraz expresowa wysyłka gadżetów - pozdrawiam cała załogę tej firmy !

Druga koperta jest od Pawła Królikowskiego.
Paweł Królikowski - polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, realizator telewizyjny oraz prezes Związku Artystów Scen Polskich. Jego pierwszą rolą ekranową był chuligan w filmie dla dzieci i młodzieży Dzień kolibra (1984), który został wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym dla Dzieci w Chicago. W czasie studiów zagrał w telefilmie Łukasza Wylężałka Ludożerca (1987), przygodowym Opowieść Harleya (1987), gdzie skomponował i napisał tekst piosenki Mój Harley, oraz dramacie Pantarej (1987) w roli narkomana. W 1987 roku ukończył Wydział Aktorski filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu i związał się z Teatrem Studyjnym'83 im. Juliana Tuwima w Łodzi (1987–1990), w którym zadebiutował rolą Konduktora w spektaklu Lewisa Carrolla Przygody Alicji w krainie czarów. Następnie wraz z żoną przeprowadził się do Wrocławia. W Oddziale Regionalnym Telewizji Wrocław TVP3 reżyser Jan Jakub Kolski zaproponował mu zrobienie własnego programu. Podjął więc pracę w ośrodku telewizyjnym, realizując przez trzynaście lat programy dla młodych widzów – Truskawkowe studio (1990–2000), do którego napisał ponad sto piosenek i cykl dokumentalny To twoja droga (2000–2002). W 1991 roku wystąpił na scenie Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego w musicalu Bertolta Brechta Opera za trzy grosze jako żebrak. Powrócił na szklany ekran rolą dziennikarza w serialu Czwarta władza (2004). Następnie zagrał postać charyzmatycznego, pełnego energii lekarza onkologa profesora Sławomira Starzyńskiego w telenoweli TVP2 Na dobre i na złe (2005–2006). Telewidzowie mogli go oglądać w roli nieugiętego policjanta Igora Rosłonia (w jednym z odcinków nazwanego Jaworek) w serialu TVP2 PitBull (2007–2008), w roli zakamuflowanego gliniarza w serialu Fałszerze – powrót Sfory (2006) oraz Kusego w serialu TVP1 Ranczo (od 2006–2016), za którą otrzymał w 2007 roku statuetkę „Melonika” dla najlepszego aktora komediowego na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. 2 października 2009 wziął udział w programie Kocham Cię, Polsko! w drużynie Katarzyny Zielińskiej, a od 8 marca 2014 zasiada w jury programu Twoja twarz brzmi znajomo. 16 kwietnia 2018 roku został wybrany na prezesa Związku Artystów Scen Polskich, zastępując Olgierda Łukaszewicza.


W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem oraz pozdrowieniami od Pawła Królikowskiego,


Warto też wspomnieć, że Pan Paweł ma młodszego brata Rafała oraz syna Antoniego, który też są aktorami i posiadam również ich autografy - brakuje mi tylko podpisu od żony Pana Pawła Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i będzie komplet 😊


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem, pozdrowienia oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 2 miesiące i 11 dni,
Szczegóły: oryginał,

Trzecia koperta pochodzi od Macieja Stuhra.
Maciej Stuhr - polski aktor filmowy i teatralny, współzałożyciel kabaretu Po Żarcie, od 2008 aktor Nowego Teatru w Warszawie. Z wykształcenia jest psychologiem oraz aktorem. Laureat Orła za pierwszoplanową rolę w filmie Pokłosie. Syn aktora Jerzego Stuhra i skrzypaczki Barbary Kóski. Ma siostrę Mariannę, urodzoną w 1982. Jego przodkowie, Anna z domu Thill i Leopold Stuhr, przybyli do Krakowa z powiatu Mistelbach w Dolnej Austrii w 1879. Jest absolwentem OSM 1 st.im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie oraz II LO im. króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. W  1999 ukończył psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego i rozpoczął studia aktorskie na krakowskiej PWST, które ukończył w 2003. W latach 2004–2008 był aktorem Teatru Dramatycznego w Warszawie. Od 2008 jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie. Debiutował w Dekalogu X Krzysztofa Kieślowskiego rolą Piotrka. Jest znany z parodii twórczości i zachowań innych artystów. Parodiował m.in. Grzegorza Turnaua, Stanisława Soykę, Gustawa Holoubka i Mariusza Maksa Kolonkę. Wraz z kabaretem Po Żarcie otrzymał I nagrodę na przeglądzie PaKA w 1997. 2 grudnia 2006 prowadził wraz z Sophie Marceau galę wręczenia Europejskich Nagród Filmowych w Warszawie. W 2011 i 2015 prowadził w Radio Zet program „Listy do M”. W 2005 został uhonorowany tytułem Mistrza Mowy Polskiej, a w 2008 został Honorowym Ambasadorem Polszczyzny. 11 kwietnia 2014 został odznaczony srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.


A w trzeciej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Macieja Stuhra,


Już niedługo 9 listopada na ekrany kin wchodzi druga część HIT-u "Planeta Singli 2", gdzie Maciej Stuhr przy boku Agnieszki Wiedłochy grają w tym filmie główne role.


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 11 dni,
Szczegóły: oryginał,

Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy Super Krak S.A.
Super Krak S.A. - jest od polska firma działająca od prawie 25 lat na rynku. Główne działania prowadzi w obrębie Krakowa i województwa małopolskiego. Zajmuje się szeroko pojętą działalnością deweloperską, wyróżniająca się jakością. Firma znana jest z realizacji Parku Wodnego w Krakowskie, Hotelu Siewna, osiedla Bocianie Gniazdo, prestiżowego osiedla Apartamenty Kaskada oraz osiedla Nowa Siewna. Zapraszam do inwestowania w mieszania grupy Super Krak 😃 Po więcej informacji na temat firmy zapraszam na stronę internetową oraz na fanpage'a.


A oto kilka zdjęć inwestycji Super Krak S.A.:


W czwartej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- kalendarz książkowy na rok 2019,
- duża teczka,
- mały notes,
- opaska odblaskowa,
- smyczka,
- 7 długopisów,


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...

4 komentarze: