poniedziałek, 8 stycznia 2018

Poniedziałkowe - 4 przesyłki, z gwiazdami, ze sportowcami i coś na firmowo

Dziś mamy 8 styczeń 2018r. Właśnie rozpoczął się nam drugi tydzień roku 2018r. Dziś cały ten dzień spędzam na przyspieszonych obrotach. Otóż musiałem załatwić jedną sprawę, odwiedzić pocztę (wysłać przesyłkę) i jeszcze parę rzeczy zrobić zapisanych w kalendarzu.

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś mój listonosz miał dla mnie cztery nowe bardzo fajne przesyłki. Co do pozytywów to muszę się Wam przyznać że ostatnie dni wspominam bardzo udanie. Otóż w piątek otrzymałem cztery nowe pozytywy: dwie firmy, urząd i autograf. Dziś dobra passa trwa nadal 😎 na tą chwilę pojawiły się dwie miłe odpowiedzi: na autograf i pewny urząd. Także w ciągu ostatnich dniach nawiązałem trzy propozycje wymiany: 1) oczekuje na przesyłkę, 2) jutro wysyłam swoją przesyłkę, 3) na razie jestem na etapie uzgodnień. Jak widzicie dzieje się pozytywnie...

KTO SZUKA ZNAJDUJE:
W sobotę podczas porządków w jednej szafce udało mi się znaleźć kilka nowych autografów, które na pewno zasilą moją kolekcje 😀 Są to podpisy a właściwie nadruki podpisów od: Świętego Jana Pawła II, nieżyjącego już Biskupa Siedleckiego Jana Nowaka, obecnego Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. Oto i one...


Wczoraj zaś moją kolekcje zasilił kolejny już obrazek z nadrukiem podpisu obecnego Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika, który w latach 1993-2009 sprawował posługę Biskupa pomocniczego Diecezji Siedleckiej. Podpis szczególny, ponieważ ten właśnie biskup mnie bierzmował w roku 2009:


W zakładce NA WYMIANĘ pojawiło się nowe zdjęcie przypinek (PIN) na wymianę. 
😉 Chętne osoby ZAPRASZAM 😉

To tyle na dziś, czas odpalić bombę gadżetową i przedstawić Wam moje dzisiejsze przesyłki  
3,2,1 JEDZIEMY...

PS: Zachęcam do komentowania - bo ja widzę ostatnio w tej kwestii bardzo się uaktywniliście 😊


Pierwsza koperta jest od Weroniki Jaskółki.
Weronika Jaskółka - polska młoda aktorka telewizyjno/filmowa. Zagrała między innymi w takich produkcjach jak: "Na wspólnej", "Prosto w serce", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Ojciec Mateusz", "Barwy Szczęścia", "Komisarz Alex" oraz w filmach: "Słaba Płeć", "Atlas" i "7 Rzeczy, których nie wiecie o facetach".


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem,
- list z życzeniami dobrego roku 2018r. - DZIĘKUJE 😀


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 7 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga przesyłka jest od pewnego nadawcy.
Luis Fonsi (Luis Alfonso Rodríguez López-Cepero) - portorykański piosenkarz i kompozytor, laureat nagrody Latin Grammy, który zyskał międzynarodową rozpoznawalność po wydaniu piosenki „Despacito” w 2017 roku. Na swoim koncie ma kilka albumów studyjnych i kompilacyjnych. Wystąpił w Polsce podczas "Sylwester Marzeń TVP 2 w Zakopanym (31 grudnia 2017r.).


W drugiej przesyłce było:
- duże zdjęcie z autografem Luisa Fonsi,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia przesyłka pochodzi od klubu piłkarskiego Zagłębie Lubin S.A.
KGHM Zagłębie Lubin - polski klub piłkarski z siedzibą w Lubinie, występujący w Ekstraklasie. Dwukrotny Mistrz Polski; sezonu 1990/91 i 2006/07 oraz zdobywca Superpucharu Polski w 2007. W Tabeli wszech czasów Ekstraklasy Zagłębie zajmuje 10 miejsce. Sponsorem tytularnym klubu jest KGHM Polska Miedź.


A w trzeciej przesyłce był:
- duży plakat drużyny KGHM Zagłębie Lubin - jesień 2017 z autografami zawodników,


!!! Dziękuje bardzo za plakat z autografami zawodników oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: krótko,
Szczegóły: Oryginał,

Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży zakupowej.
W czwartej i ostatniej na dziś przesyłce znalazłem:
- notes,
- 2 smyczki,
- 2 długopisy,


To wszystko na dziś 😀 Na kolejny wpis z prezentami świątecznymi zapraszam już wkrótce...