środa, 14 lutego 2018

Środowe - 2 koperty/paczki, na prawdę bardzo udany dzień - w tym wizyta kuriera

Dziś mamy 14 luty 2018r. (ŚRODA POPIELCOWA/WALENTYNKI) Co tam u Was słychać ? Bo u mnie jak zawsze coś tam się nowego z przesyłek się pojawiło, więc spieszę Wam je zaprezentować na blogu 😉 Dziś mamy Walentynki - Panie i Panowie czy już złożyliście życzenia swoim sympatiom i nie tylko ? Jeżeli nie to macie jeszcze około 7 i pół godziny do końca dnia.

Jak wiecie mój blog "Gadżety na dobry dzień" nie stoi w miejscu - rozwija się. I właśnie teraz uznałem że najwyższy czas zaraz po Facebooku podpić kolejne medium społecznościowe jakim jest Twitter.

ZAPRASZAM do obserwowania mojej stronki

https://twitter.com/UStanczuk
(link po kliknięciu w logo Twittera)

Jeżeli chodzi o świat gadżetowy to jak wiecie z tym bywa raz lepiej a raz gorzej 😏 U mnie akurat dzisiejszy dzień zapisuje do tych na "+" czyli lepszych. Odwiedził mnie kurier z paczką oraz listonosz z jedną kopertą - w sumie 2 na dziś 😀 Co do pozytywów to w tym temacie mogę Wam zdradzić że wysłałem kilka nowych próśb ze skutkiem taki: jedna firma nie dysponuje, druga nie posiada, trzecia sprawdzi swoje zasoby a czwarta prosi o ponowny kontakt za jakiś czas - dzieje się 😁

KLUB OBYWATELSKI:
W dniu wczorajszym w Siedlcach odbyło się kolejne już spotkanie "Klubu Obywatelskiego". Tym razem na zaproszenie organizatorów nasze miasto odwiedził między innymi: ksiądz Wojciech Lemański, poseł RP Andrzej Halicki i redaktor Przemysław Szubartowicz. Choć może na blogu nie chciałbym poruszać tematów politycznych (bo wiadomo jak z tym bywa) to muszę przyznać że wieczorne spotkanie było udane i cieszyło się dużą frekwencją przybyłych na nie osób.A mi po spotkaniu udało się zdobyć dwa autografy...

Andrzej Halicki - polski polityk, ekonomista, przedsiębiorca, poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. W latach 2014–2015 minister administracji i cyfryzacji. Od 2001 roku poseł Platformy Obywatelskiej.


Wojciech Lemański - suspendowany prezbiter rzymskokatolicki diecezji warszawsko-praskiej, publicysta, bloger, działacz na rzecz upamiętnienia historii Żydów polskich. W latach 2006–2013 proboszcz parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy, od lipca 2014 kapelan Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Dzieci i Młodzieży w Zagórzu.


Czas nas goni, więc bez zbędnego gadania przechodzimy do prezentacji moich dzisiejszych gadżetowych i nie tylko skarbów na blogu 
3,2,1 JEDZIEMY...

PS: Chyba nie będę zbyt oryginalny jak znów poproszę Was o aktywne komentowanie moich wpisów na blogu - łapki w górę na fanpage'u też mile widziane 😀


Pierwsza SUPER paczka kurierska pochodzi o pewnej firmy.
A w pierwszej SUPER paczce znalazłem:
- stacja pogody (pierwsza gadżetowa w mojej kolekcji),
- koszulka L (firma dobrze trafiła w mój rozmiar),
- worek na kapcie,
- czapka z daszkiem,
- podkładka pod myszkę,
- LED-owa i bardzo jasno świecąca latarka,
- 2 długopisy,


!!! Dziękuje bardzo firmie za SUPER paczkę !!!
😊 POZDRAWIAM SERDECZNIE 😊

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od Beaty Tyszkiewicz.
Beata Tyszkiewicz - polska aktorka filmowa i telewizyjna, w latach 1994–1998 prezes Fundacji Kultury Polskiej, przewodnicząca rady Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. W filmie zadebiutowała jeszcze jako uczennica, w następnych dekadach zagrała w niemal stu filmach. Debiutowała w 1957 w ekranizacji Zemsty w reżyserii Antoniego Bohdziewicza, wcielając się w postać Klary. Film, nakręcony w 1956 roku, miał premierę 30 września 1957 roku. Jest członkinią Narodowej Rady Kultury 1 i 2 Kadencji oraz Fundacji Kultury Polskiej wspomagającej kulturę polską w kraju i za granicą, w której od 1994 roku pełni funkcję prezesa zarządu. Jest autorką pomysłu i współautorką cyklu programów „Raport w sprawie dzieci niczyich”. W latach 2005–2010 była jednym z jurorów dwunastu edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. W 2014 roku powróciła do roli jurorki tanecznego formatu, tym razem emitowanego w telewizji Polsat pod nazwą Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2018 roku ogłoszono, że z powodów zdrowotnych odchodzi z programu.


W drugiej i ostatniej na dziś kopercie było:
- zdjęcie z autografem Beaty Tyszkiewicz,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem - podpis Pani Beaty zaliczam do tych najbardziej wartościowych w mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 11 dni,
Szczegóły: Oryginał,

To wszystko na dziś 😀 
Na kolejny wpis z nowymi przesyłkami zapraszam już wkrótce...