wtorek, 3 kwietnia 2018

Wtorkowe - 3 koperty/przesyłki, poświąteczne prezenty

Dziś jest 3 kwiecień 2018r. Witajcie 😀 święta, święta i po świętach 😃 a ja dziś piszę do Was, ponieważ jak zwykle mam kilka nowych przesyłek do zaprezentowana na blogu. Możemy już chyba śmiało powiedzieć że zimowa aura odeszła w zapomnienie i czas teraz na wiosenne akcenty. Bardzo miło było dzisiaj na krótko przejść się po Parku Miejskim Aleksandria w Siedlcach i patrzeć jak wszystko budzi się do życia - zobaczcie sami...


Jeżeli chodzi o gadżetowe sprawy to dziś po godzinie 14:30 w mojej skrzynce pocztowej znalazłem łącznie 3 nowe przesyłki 😊😉 O pozytywnych maili jak na razie cisza (sami wiecie okres po świąteczny) ale za to otrzymałem trzy nowe negatywy (głównie urzędowe) - mówi się do trzech razy sztuka, jutro za to liczę na jakieś miłe odpowiedzi na moje prośby 😇 Muszę też dopiąć wszystkie sprawy związane z wysyłką kolejnych kilku listów do gwiazd i nie tylko o nowe autografy do kolekcji - trzymajcie kciuki żeby tym razem się nie zagubiły 😟

MUZYCZNY AKCENT:
Dziś także dla osób, które mieli problemy ze wstaniem do swoich obowiązków do labie świątecznej (szkoła/praca) oraz lubiących się dobrze bawić mam mały akcent muzyczny. Są to dwie nowe produkcje z branży disco polo od zespołów: After Party - "Zawsze moja wina" i Extazy - "Noc taka czarna". Oto i one:


Wiem, wiem każdy na różne gusta muzyczne...

OK 😀 to ja już za dużo nie gadam i od razu przechodzimy do prezentacji nowych kopert i przesyłek na blogu 
3,2,1 ZACZYNAMY...

PS: Dla osób które nie zostawią dziś nowego komentarza na blogu lub lajka na fanpage'u mam dziś dla nich mokrą karę - choć śmigus-dyngus był wczoraj 
(chyba się nie pogniewacie, taką mamy tradycje) 😀😁😂Pierwsza koperta jest od Henryka Gołębiewskiego.
Henryk Gołębiewski - polski aktor filmowy i telewizyjny. W 2003 nagrodzony Złotą Kaczką za rolę w filmie Edi. Wychował się, mieszkał i mieszka na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Dąbrowskiego. Pochodzi z rodziny wielodzietnej, urodził się jako dziewiąte dziecko. Przedstawiciel grupy tzw. naturszczyków, czyli aktorów na ogół bez wykształcenia aktorskiego, grających „siebie samych”. Został odkryty przez Janusza Nasfetera w czasie castingu do filmu Abel, twój brat i wraz z resztą dziecięcej obsady regularnie zatrudniany przez Stanisława Jędrykę do seriali przygodowych dla młodzieży, takich jak Wakacje z duchami, Podróż za jeden uśmiech i Stawiam na Tolka Banana. Powrócił na ekrany pod koniec lat 90., za sprawą Jerzego Gudejki, w rolach epizodycznych. Przełomem okazała się rola tytułowego zbieracza złomu – Ediego – w filmie Piotra Trzaskalskiego z 2002. W 2007 wystąpił wraz Filipem Łobodzińskim w teledysku Gdzie są przyjaciele moi zespołu Yugopolis i Macieja Maleńczuka, w rolach Poldka i Dudusia z Podróży za jeden uśmiech. W 2016 zainaugurował działalność kabaret Ro-Pa, który współtworzy.


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Henryka Gołębiewskiego,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 1 miesiąc i 18 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga przesyłka od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
Adam Struzik - polski polityk i samorządowiec, lekarz. W latach 1991–2001 senator II, III i IV kadencji, w latach 1993–1997 marszałek Senatu III kadencji, od 2001 marszałek województwa mazowieckiego, od 2015 wiceprezes PSL.


W drugiej przesyłce znalazłem:
- zdjęcie z autografem Adama Struzika,
- list z życzeniami wielkanocnymi w ładnym etui,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginał,

Trzecia i ostatnia na dziś koperta pochodzi od Starostwa Powiatowego w Olkuszu - powiat w Polsce w województwie małopolskim, utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Olkusz. Powiat położony w północno-zachodniej jego części, w obrębie trzech makroregionów geograficznych: Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Miechowskiej. W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie: Bukowno, gminy miejsko-wiejskie: Olkusz, Wolbrom, gminy wiejskie: Bolesław, Klucze, Trzyciąż i miasta: Bukowno, Olkusz, Wolbrom.


W powiecie olkuskim każdy znajdzie coś dla siebie. Przez tereny przebiegają ciekawe szlaki turystyczne przeznaczone dla zainteresowanych konkretnymi formami aktywnego wypoczynku m.in.: turystyką pieszą (Szlak Orlich Gniazd, Szlak Pustynny), rowerową (Jurajski Szlak Rowerowy Orlich Gniazd, Szlak Rowerowy Gminy Olkusz, Zielony Szlak Rowerowy, Przylaszczkowy Szlak Rowerowy), czy konną (Transjurajski Szlak Konny PTTK). Wysokie walory edukacyjne to z kolei zaleta utworzonych na terenie powiatu ścieżek dydaktycznych (Rudnica – Pustynia Błędowska – Biała Przemsza, Wokół Rudnicy, Góra Stołowa). Zapraszamy

W północnej i wschodniej części powiatu olkuskiego, na terenach, które oparły się industrializacji, znajdują się przestrzenie nieskażonej przyrody. Piękne krajobrazy, pofałdowany teren, duże zalesienie sprawiają, że olkuską ziemię chętnie odwiedzają turyści. Wiele tu zwierzyny łownej: dziki, sarny i zające oraz pojedyncze łosie spotkać niezbyt trudno. W rzekach i jeziorkach żyje wiele gatunków ryb, w tym rzadki pstrąg potokowy. Równie bogata jest jurajska szata roślinna. Ponad 35 procent powiatu olkuskiego zajmują lasy, głównie iglaste. Ponadto zachowała się, w okolicach Pazurka i Gorenic, buczyna karpacka oraz brzoza ojcowska. Ze względu na szereg walorów środowiska przyrodniczego część powiatu została objęta ochroną w formie parków krajobrazowych. Na terenie powiatu zostały utworzone następujące parki:

* Park Krajobrazowy Orlich Gniazd,
* Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie,
* Dłubniański Park Krajobrazowy.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

A w trzeciej i ostatniej kopercie było:
- list,
- przypinka (PIN) kolejna 2173 w kolekcji !!!


Proszę tylko zobaczyć w jakim super stanie trafiła do mnie koperta jakby... 😖 Plusem z tej sytuacji może być to że wpinka na szczęście doszła nie uszkodzona 😦:


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...