poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Poniedziałkowe - 8 kopert/przesyłek, nowy tydzień pod znakiem gwiazd oraz wycieczki po Polsce i zagranicy.

Dziś mamy 16.04.2018r. Witajcie po weekendzie w moim kolejny gadżetowym wpisie 😎 Co tam dziś mam dla Was ? A już wiem nowe przesyłki do zaprezentowania na blogu. Weekend moim mili spędziłem bardzo pozytywnie - więcej już za chwilę na blogu...

Jeżeli chodzi o gadżetowe sprawy to dziś łącznie z piątkowym dniem mam dla was 8 nowych kopert/przesyłek. Choć dwa dni temu mieliśmy piątek trzynastego to muszę się Wam przyznać że ten dzień był dla mnie bardzo udany. Otóż do mojej listy pozytywów dopisałem aż 5 nowych pozycji od miłych nadawców (firma, 3 na autografy oraz jeden urząd) - liczę na kolejne miłe odpowiedzi takie jak te... W dalszym ciągu oczekuje na moje około 70 listów z prośbami o podpisanie zdjęcia wysłanych od gwiazd - czekam i czekam...

CZWARTE URODZINY:
W ubiegłą sobotę 14 kwietnia Galeria Siedlce świętowała swoje 4 lata istnienia. Z tej okazji organizatorzy zapewnili cały dzień bogaty w urodzinowe atrakcje dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych: najmłodsi bawili się w misiem w kąciku animacyjnym, miłośnicy piłki nożnej rywalizowali w turnieju fifa, a także mieli możliwość wziąć udział w konkursie i otrzymać bilety na mecze bezpośrednio od piłkarzy Pogoń Siedlce, którzy byli gościem specjalnym Urodzin. Na scenie obejrzeć można było niepowtarzalne familijne show Bulle w wykonaniu Arkadiusza Gwizdała, laureata nagrody specjalnej w programie „Mam talent”, pan Arkadiusz prowadził również warsztaty tworzenia baniek mydlanych. Niezwykłe emocje towarzyszyły spektaklowi iluzjonistycznemu „Magiczna skrzynia z Ameryki”, w którym humor i zaskoczenie przenikały się z czystą magią. Po spektaklu artysta zapraszał dzieci na lekcje magii. Urodziny to też rozstrzygnięcie konkursu, w którym największym szczęśliwcem okazał się pan Maksymilian, który odgadł ilość kulek w pojemniku i wygrał samochód. Na zakończenie bogatego w urodzinowe atrakcje dnia wystąpił zespół Soud`n`Grace z niezwykłym koncertem.

!!! ZAPRASZAM NA MOJĄ RELACJE !!!
Soud'n'Grace - polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Powstał w 2005 w Warszawie z inicjatywy Anny Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. Chór powstał w 2005 roku z inicjatywy Anny Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, który studiował wówczas na akademii muzycznej. W następnych latach skład Sound’n’Grace powiększał się o kolejnych wokalistów. W czerwcu 2015 roku premierę miał debiutancki album studyjny grupy, zatytułowany Atom. Płyta promowana była przez single: „Dach”, „Możesz wszystko”, „Nadzieja” i „Na pewno”. Od 2 do 16 września 2016 roku Kamil Mokrzycki brał udział w szóstej polsatowskiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Walerija Żurawlewa, z którą zajął dziewiąte miejsce. Od 3 września do 19 listopada tego samego roku Kamil Bijoś uczestniczył w szóstej edycji innego programu Polsatu, Twoja twarz brzmi znajomo. Za wygraną trzeciego odcinka otrzymał czek w wysokości 10 tys. złotych, który przekazał podopiecznej fundacji „Nasze Dzieci”. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce. 17 listopada 2017 roku premierę miał drugi album studyjny chóru, zatytułowany Życzenia.

Po koncercie udało mi się zdobyć autografy od wokalistów Soud'n'Grace 
(nie wszystkie ale kilka mam zdobytych):


Zapraszam także do mojej relacje video z urodzin, dostępnej na kanale YouTube bloga (playlista IV urodziny Galerii Siedlce). Wśród dziesięciu filmów znajdziecie między innymi: pokazy magii Arkadiusza Gwizdały, wielki i pyszny tort urodzinowy oraz momenty z niezwykłego koncertu Soud`n`Grace.

!!!😀 SERDECZNIE ZAPRASZAM 😉!!!

Jak widzicie trochę pracy przed mną 😉 nie ma co się ociągać trzeba się brać do prezentacji moich nowych przesyłek na blogu 
3,2,1 JEDZIEMY...

PS: Chyba będę mało oryginalny jak po raz kolejny zachęcę Was do pozostawienia nowych komentarzy na blogu oraz lajków na fanpage'u 😉😊


Pierwsza koperta jest od Joanny Czechowskiej.
Joanna Czechowska - po liceum ogólnokształcącym ukończyła studia w Szczytnie w Wyższej Szkole Oficerskiej, a następnie podyplomowe studia politologiczne. W policji pracuje od 1991, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Po zakończeniu praktyk rozpoczęła pracę jako posterunkowy. Później zajmowała się przestępstwami narkotykowymi. Jako nadkomisarz pełniła obowiązki zastępcy naczelnika sekcji kryminalnej. Bliżej znana jako nadkomisarz z serialu paradokumentalnego W11, emitowany w telewizji TVN od 6 września 2004 do 11 czerwca 2014r.

 (na zdjęciu ze swoim serialowym partnerem Sebastianem Wątrobą)
 
A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografem Joanny Czechowskiej,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga przesyłka pochodzi od chłopaków z programu "Absurdy Drogowe".
Absurdy Drogowe - program emitowany na antenie TVN Turbo (niedziela 12:15), prowadzony przez Kamila Jaśkowskiego i Krzysztofa Ruszały. Kontynuują swoją wycieczkę po Polsce, podczas których poszukują przyczyn rozmaitych absurdalnych rozwiązań drogowych. Srebrna Syrenka S201 zawiezie ich w miejsca, gdzie urzędnicy lekką ręką wydali ogromne pieniądze na niefunkcjonalne obiekty infrastruktury komunikacyjnej. W szóstej serii pokażą między innymi kosztowne i niedziałające sygnalizatory, latarnie na leśnej drodze czy znaki sugerujące, że nie wszystkich obowiązują prawa fizyki !


W drugiej przesyłce znalazłem:
- pocztówkę z autografem Kamila i Krzysztofa - prowadzących program,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia koperta jest od Marcina Ambroziaka.
Marcin Ambroziak - jest lekarzem dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W 2000 roku uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, a w 2005 roku, w Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi, ukończył specjalizację stopnia II w tym zakresie. Dr Ambroziak jest jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich dermatologów, a doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, której był wieloletnim pracownikiem. Jest członkiem licznych prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Society for Dermatological Research. Pacjentów przyjmuje w Klinice Ambroziak Estederm w Warszawie, którą prowadzi nieprzerwanie od 2000 roku. Jest także gospodarzem, cieszącego się dużą popularnością, programu emitowanego w stacji TVN oraz TVN Style – Życie bez wstydu, w którym pomaga osobom z trudnymi problemami medycznymi, likwidując je i przywracając pacjentom naturalne piękno, a tym samym „normalne” życie.


A w trzeciej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Marcina Ambroziaka,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta przesyłka pochodzi od Urzędu Miasta Łodzi.
Hanna Zdanowska - polska inżynier środowiska, samorządowiec, polityk, posłanka na Sejm VI kadencji, od 2010 prezydent Łodzi. Z wykształcenia inżynier środowiska. Ukończyła studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Prowadziła własną działalność gospodarczą w przemyśle odzieżowym. Przez sześć lat była dyrektorem biura Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej. W 2006 uzyskała mandat radnej Rady Miejskiej w Łodzi, w styczniu 2007 zrezygnowała z zasiadania w niej w związku z powołaniem na stanowisko zastępcy prezydenta miasta ds. związanych z edukacją, sportem, a także funduszami unijnymi. W 2007 została wybrana do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. Kandydując w okręgu łódzkim, uzyskała wówczas 11 506 głosów. Pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Polsko-Tajwańskiego Zespołu Parlamentarnego. W wyborach samorządowych w 2010 została zgłoszona jako kandydatka na prezydenta Łodzi z ramienia Platformy Obywatelskiej. W pierwszej turze wyborów z 21 listopada 2010 zdobyła 69 613 (34,04%) głosów, zajmując pierwsze miejsce wśród kandydatów. 5 grudnia tego samego roku zwyciężyła w drugiej turze wyborów z Dariuszem Jońskim z wynikiem 60,65% głosów, 13 grudnia została zaprzysiężona na stanowisko prezydenta miasta. W 2014 z powodzeniem ubiegała się o reelekcję, wygrywając w pierwszej turze głosowania z wynikiem 54,08% głosów. W 2015 była jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.


W czwartej przesyłce była:
- pocztówka z autografem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Piąta koperta jest od Urzędu Gminy w Gaworzycach - gmina wiejska w województwie dolnośląskim, powiat polkowicki. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie legnickim. Sołtysem wsi od 1972 jest Jan Rygiel.


Gmina Gaworzyce to dobre miejsce do odwiedzenia między innymi:
- Barokowy pałac (XVIII w.),
- Kościół filialny MB Różańcowej (XVIII/XIX w.),
- Gotycki kościół parafialny św. Barbary (XIV-XV w.),
- Kaplica-mauzoleum rodziny Tschammer w Gaworzycach - wystarczy przejść na tyły kościoła św. Barbary w Gaworzycach aby ujrzeć interesujący obiekt - zbudowaną w latach 1794-1800 neoklasycystyczną kaplicę-mauzoleum rodziny Tschammer. W jej wnętrzu znajduje się kamienny sarkofag Georga Ernsta Augusta barona von Tschammer, właściciela pałacu w Gaworzycach i okolicznych dóbr.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

A w piątej kopercie znalazłem:
- pocztówkę,
- przypinkę (PIN) kolejną 2181 w kolekcji !!!


Szósta przesyłka pochodzi od pewnego nadawcy.
W szóstej przesyłce było:
- czapka z daszkiem,
- miesięcznik,
- wizytówka,


Siódma koperta jest od zagranicznego miasta.
A w siódmej kopercie było:
- 2 przypinki (PIN) w tym jedna duża - kolejne 2182 i 2183 w kolekcji !!!


Ósma i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od kolejnego dziś zagranicznego miasta.
W ósmej i grubej przesyłce znalazłem:
- 2 informatory,
- 5 ulotek,
- mapa,
- list,
- 2 przypinki (PIN) w tym jedna duża - kolejne 2184 i 2185 w kolekcji !!!


!!! Takie dni to ja bardzo lubię - dwie moje kolekcję autografowa i PIN-owa została wzbogacona o nowe okazy !!!

To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...