czwartek, 10 maja 2018

Czwartkowa - 1 przesyłka, miła z urzędu oraz powiększenie kolekcji - wpis numer 658

Dziś jest 10 maja 2018r. Czwartek godzina 14:16, słoneczna pogoda za oknem a ja mam dla Was nowy gadżetowy wpis na blogu - więcej już za chwil kilka 😉 Jutro widzimy się na XI Jarmarku Świętego Stanisława w Siedlcach/ Plan Generała Sikorskiego ZAPRASZAM Co do przesyłek to dziś od listonosza otrzymałem tylko jedną przesyłkę urzędową - trochę śmiać mi się chce, ponieważ przez ten tydzień przychodzą przesyłki których nie ma na mojej liście pozytywów a o tych zapowiadanych jak na razie cisza (ale nie mam z tym żadnego problemu, może tak być albo pół na pół) 😊

KOLEKCJO POWIĘKSZAJ SIĘ:
O Świeżakach z Biedronki i Lidlakach z Lidla już chyba nie ma co pisać, ponieważ Wy już pewnie o nich wszystko wiecie. Dziś natomiast chciałbym Wam przestawić nowe twarze z Lidlowego gangu, które od dziś są dostępne w sklepie tej marki A są to kolejno: Soczysta Brzoskwinia,Twardy Ziemniak, Łagodna Papryka.


STARE TWARZE:
(Słodki Banan, Smakowity Brokuł, Dojrzały Pomidor, Chrupiąca Marchewka, Pachnące Jabłko)


NOWE TWARZE:
(Soczysta Brzoskwinia,Twardy Ziemniak, Łagodna Papryka)


GANG W KOMPLECIE:
(Łagodna Papryka, Słodki Banan, Soczysta Brzoskwinia, Smakowity Brokuł, Twardy Ziemniak, Dojrzały Pomidor, Chrupiąca Marchewka, Pachnąca Jabłko)


A Wam jakie pluszowe warzywo/owoc podoba się najbardziej ???

No to co 😀 zrobiło nam się bardzo smacznie i zdrowa ale czas najwyższy przejść do prezentacji nowej przesyłki na blogu  
3,2,1 LECIMY...


Pierwsza i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
Tadeusz Truskolaski - polski ekonomista i polityk, od 2006 prezydent Białegostoku. Po studiach rozpoczął pracę jako nauczyciel akademicki. W 1996 uzyskał stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych na Wydziale Ekonomicznym filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku, broniąc pracę zatytułowaną Zagospodarowanie transportowe jako czynnik rozwoju miast Polski północno-wschodniej. 3 kwietnia 2007 uzyskał stopień doktora habilitowanego na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku (temat rozprawy Transport a dynamika wzrostu gospodarczego południowo-wschodnich krajów bałtyckich). Opublikował ponad 100 prac naukowych. Był zatrudniony przez Rządowe Centrum Studiów Strategicznych, pracował nad planami przestrzennego zagospodarowania kraju. Jest ekspertem od pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej, kierował departamentem Polityki Regionalnej w Urzędzie Marszałkowskim, wdrażał program PHARE. Doradzał ministrowi rozwoju regionalnego. Należy do NSZZ „Solidarność” na Uniwersytecie w Białymstoku. W 2006 kandydował na urząd prezydenta Białegostoku jako bezpartyjny z rekomendacji Platformy Obywatelskiej. W pierwszej turze wyborów uzyskał 48,49% poparcia (42 889 głosów). W drugiej turze, w której zmierzył się z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Markiem Kozłowskim, wygrał wybory, zdobywając 67,25% poparcia (53 018 głosów). Obowiązki na tym stanowisku objął 5 grudnia 2006 po złożeniu ślubowania. W 2010 uzyskał reelekcję (również jako bezpartyjny kandydat z ramienia PO), wygrywając w pierwszej turze z 68,5% poparciem (64 909 głosów). W 2014 został po raz trzeci wybrany na urząd prezydenta Białegostoku, startując z własnego komitetu wyborczego z poparciem PO. W pierwszej turze uzyskał 49,37% głosów, natomiast w drugiej turze otrzymał 63,76% głosów, wygrywając z kandydatem PiS Janem Dobrzyńskim. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi (2010) oraz Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego (2015).


A w pierwszej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- zdjęcie z podpisem Pana Prezydenta Białegostoku,
- lisy z życzeniami powodzenia w dalszym budowaniu kolekcji - DZIĘKUJE 😊
- przypinka (PIN) z herbem miasta w ładnym etui - kolejna 2196 w kolekcji !!!


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem, przypinkę (PIN) oraz wsparcie moich kolekcji !!!

To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...