sobota, 23 czerwca 2018

Sobota z 2200 Przypinką (PIN) w kolekcji - wpis numer 676


Dziś jest 23 czerwca 2018r. Witajcie ponownie na moim blogu 😀 w to sobotnie popołudnie. Tak przed obiadem chciałbym Wam zaprezentować mój nowy zapowiadany wczoraj wyjątkowy wpis związany z "nową setką" przypinek (PIN) w mojej kolekcji - obecnie posiadam ich już aż 2202 wpinek 😀 Ta setka jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ właśnie w niej pojawiła się przypinka od mojego Starostwa Powiatowego w Siedlcach oraz Gminy Zbuczyn - urzędu bardzo blisko mojego miasta 😉 Kiedyś ktoś mi postawił pytanie: "masz przypinki od różnych regionów Polskich, a nie masz PIN-ów swojego miasta" - postanowiłem więc te braki szybko uzupełnić 😊 Łącznie do kompletu przypinek Powiatu Siedleckiego brakuje mi tylko PIN-ów od gmin: Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry i Wodynie - kto wie może przy kolejnej setce będę mógł je Wam zaprezentować dołączone do mojej kolekcji - zobaczymy...

!!! 😀 ZAPRASZAM NA WPIS 😉 !!!

Kilka słów historii o mojej kolekcji wpinek:
Moja kolekcja przypinek (PIN) powstała 16 lutego 2015r. W ciągu tych trzech lat udało mi się uzbierać łącznie aż 2202 wpinki z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie/stowarzyszenia polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne jak i inne. Cieszę się bardzo że przez ten czas kilku lat mojego kolekcjonowania udało mi się uzbierać aż taką imponującą kolekcję dla oka i dla Widza.

Plany na przyszłość:
Planuje także w ciągu najbliższych miesięcy znacznie przebudować swoją kolekcję. Jak wiecie dużo nowych PIN-ów doszło, więc zrobił się trochę mały bałagan. Fajnie byłoby wpinki podzielić według takiego stylu: nowa tablica a na niej napis np. WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE a następnie wpinki kolejno -> wojewódzka, powiaty + miasta i gminy jakie do niego należą i tak dalej ze wszystkimi województwami - na pewno fajnie by to wyglądało (poniżej prezentuje mój Powiat Siedlecki według takie ustawienia):


 Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki i chciałby mi je powierzyć takie osoby zapraszam do kontaktu ze mną. Wpinki czasami lubią się powtarzać 😀 dlatego poniżej prezentuje te okazy jakie na dzień dzisiejszy mogę Wam innym kolekcjonerom zaoferować na wymianę - zawsze aktualne zdjęcie znajdziecie na stronie -> Na wymianę.
 

Kontakt do mnie znacie:
* wiadomości prywatne na fanpage Bloga:

Oto moja kolekcji przypinek (PIN) na dzień 23 czerwca 2018r.:


A tak prezentuje się 2202 przypinki (PIN) razem przedstawione na specjalnej przygotowanej grafice:


Na dziś tyle 😀 Kolejny gadżetowy wpis już wkrótce (obserwujcie mojego bloga).