poniedziałek, 30 lipca 2018

Poniedziałkowe - 3 przesyłki/paczki, nagroda oraz miłe co nieco od listonosza - wpis numer 689

Dziś mamy 30 lipca 2018r. No i kolejny gadżetowy tydzień nam się rozpoczął 😉 U mnie jak zwykle po staremu 😀 nowe przesyłki i paczki przychodzą, więc nie pozostaje mi nic innego jak zaprezentować je na blogu dla WAS 😊 Dziś od samego rana miałem odwiedziny Pocztexu z paczką oraz po godzinie 15:20 listonosza z dwoma przesyłkami. Pojawił się także jeden nowych pozytywów - a skąd ? to jak na razie nie będę zdradzał - nie chce Wam popsuć niespodzianki - poczekamy wspólnie 😁

Jutro także wyjeżdżam na jednodniowy wypad za miasto - mamy w końcu WAKACJE 😃 W związku z tym przez cały dzień będę miał ograniczony dostęp do bloga i mojej skrzynki mailowej oraz tej na listy.

PIKNIK HISTORYCZNY:
Wczoraj od godziny 12:00 na terenach Galerii Siedlce odbył się V Piknik Historyczny pod tytułem „Polskie drogi do Niepodległości” - była to żywa lekcja historii dla naszego regionu i Ojczyzny.
Na Placu Bankowym Galerii zostały ustawione stanowiska historyczne, które miały za zadanie przybliżyć żywą historię tamtego okresu. Największą atrakcję dla wszystkich osób na pewno były inscenizacje walk z  1918 roku: "Wycofywanie się oddziałów pruskich, Siedlce 1918" czy "Walka o granice wschodnie, Przemyśl 1918".


Na pikniku można było podziwiać między innymi:
- samochód pancerny „Chwat”- jedyna na świecie jeżdżąca replika. Przemyśl rok 1918,
- samochód pancerny Jeffrey Poplavko,
- obóz Orląt Lwowskich i Przemyskich,
- sprzęt i wyposażenie wojskowe,
- mundury rok 1918, organizacje tj: Strzelec, Sokół, Zarzewie, Legiony Polskie. Organizacja POW,
- pokaz musztry i wyszkolenie Organizacji Strzelec i Sokół
- musztra pododdziałów,
- obsługa sprzętu łączności,
- zrekonstruowane telefony z I wojny światowej,
- punkt „sanitarny” – polo,
- warsztaty – szycie kotylionów i opasek ze Lwowa z pododdziałami Józefa Bema i Cytadeli,

Chciałem dla Was przygotować foto relację z ten imprezy, ale z powodu nieoczekiwanej usterki aparatu udało mi się tylko zarejestrować te trzy filmy poniżej - ale zawsze coś 😐😀


I na koniec filmik z rekonstrukcji walk - było gorąco przyznaje i to nie przez sprawą upalnej aurt - zobaczcie sami...


A teraz szybko przechodzimy do prezentacji nowych przesyłek i paczek na blogu 
3,2,1 GO...

PS: Chyba nie będę oryginalny jak poproszę Was o górę nowych komentarzy na blogu oraz lajków na fanpage'u - za wszystkie dziękuje 😀😉😊


Pierwsza paczka Pocztex okazała się być nagrodą od firmy Pawbol Logistyka.
Pawbol Logistyka - firma swój profesjonalizm zawdzięcza fachowej organizacji transporcie krajowych i międzynarodowym. Bogata flota samochodów ciężarowych od 1-24 ton ładowności pozwala na realizacje różnorodnych potrzeb Klientów. Doświadczeni kierowcy zapewniają bezpieczeństwo ładunku przy wykonywaniu zleceń otrzymanych przez Klienta. Więcej informacji na temat firmy znajdziecie na stronie internetowej oraz fanpage'u.


A w pierwszej nagrodowej paczce Pocztex znalazłem:
- duży kalkulator,
- ładny kubek,
- gumowy model tira,
- pendrive 4 GB,
- torba tekturowa,
- notes,
- 2 zestawy kredek,
- 2 długopisy,


!!! Dziękuje firmie Pawbol za otrzymaną nagrodę oraz miły kontakt !!!

Druga koperta jest od Kamila Szymuszowskiego.
Kamil Szymuszowski - polski zawodnik MMA wagi półśredniej. Były mistrz PLMMA w wadze półśredniej . Aktualnie związany z KSW. Walczy w kategorii półśredniej (2010-2016) oraz lekkiej (2017). Do największych osiągnięć należy zaliczyć: amatorskie MMA: 2009: ALMMA 8 - 2. miejsce w kat. -93 kg, 2009: Liga A-1 - 1. miejsce w kat. -93 kg, 2010: Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej Amatorskiego MMA - 3. miejsce w kat. -93 kg oraz zawodowe MMA: 2014: Mistrz Gladiator Areny w wadze półśredniej i 2015: Mistrz PLMMA w wadze półśredniej. Na początku 2018 roku Kamil wziął udział w programie "Wyjdź za mnie" w Telewizji Polsat.W drugiej kopercie była:
- pocztówka z autografem Kamila,


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od pewnej firmy z branży producentów drzwi.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce było:
- 4 grube i dobrze wykonane podstawki drewniane,


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...