poniedziałek, 8 października 2018

Relacja z koncertu charytatywnego - Wielkie urodziny Wiki ! - wpis numer 720


Dziś mamy 8 października 2018r. Witajcie w to poniedziałkowe popołudnie 😉😁😎 Widzicie jak ja o Was dbam 😊 aby urozmaicić tematykę wpisów na moim blogu. W związku z tym dziś odbiegamy na chwilę z tematów nowych gadżetów i chciałbym Wam zaprezentować moją foto i video relację z koncertu charytatywnego - Wielkie urodziny Wiki ! Impreza ta o szczytnym celu odbyła się wczoraj (7 października) na Lodowisku ARMS w Siedlcach. Celem wydarzenia było zebranie pieniędzy na wybudzenie ze śpiączki 16-letniej Wiktorii. Na scenie zaprezentowały się gwiazdy muzyki disco polo takich jak: Skolim, Taktyka, Dawid, Indigo, Power Bond, Fan Max, Pudzian Band, Exaited, Nokaut, Tarzan Boy, Impuls, Jezz, Kasia Lesing, Clubersi czy Piękny i Boski Zbyszek Perkowski z zespołu Focus. W trakcie imprezy przewidziane są aukcje i konkursy. Postawiona będzie też wielka skarbonka, do której będzie można wrzucać datki. Według mnie impreza bardzo się udała !

 !!! ZAPRASZAM NA MOJĄ RELACJĘ !!!

Wiktoria Niedźwiedź - ma 16 lat i w styczniu bieżącego roku zapadła ona w śpiączkę. Choroba - porażenie czterokończynowe z jaką się mierzy - przyszła nagle. Podstawowym urządzeniem, które po wybudzeniu Wiktorii ułatwi jej komunikację jest cyber-oko. Aktualnie dziewczyna przebywa w klinice Budzik, gdzie jest stopniowo jest wybudzana. 27 września Wiki skończyła 16 lat i z tej okazji Stowarzyszenie Działamy Pomagamy - Skórzec postanowiło zorganizować koncert charytatywny.


Trzymam kciuki za wybudzenie Wiki - ale po takim mega koncercie szanse są bardzo duże 😀
 Życzę także wytrwałości i wiary dla rodziny Wiktorii w tak trudnych chwilach.

A oto kilka moich chwil foto/video z koncertu i nie tylko (choć swoją drogą w ostatnim czasie bardziej wolę kręcić filmy niż robić zdjęcia - jeżeli chodzi o relację z imprez):
 
W czasie koncertu zdobyłem osobiście kilka autografów od występujących zespołów takich jak: Skolim, Taktyka, Fan Max, 2x Krystian Pudzianowski (Pudzian Band), Nokaut, Kasia Lesing i zespół Clubersi. Udało mi się także otrzymać jedną płytę, ale postanowiłem podzielić się nią ze smutnym dzieckiem z powodu nie zdobycia wspomnianej już płytki zespołu - trzeba być człowiekiem 😊:


Powiem Wam szczerze i nie chce tu nikogo obrazić (to jest moje spostrzeżenie), że artyście muzyki disco polo są bardziej otwarci na swoich fanów niż inne zespoły muzyczne (i nie chodzi mi tu o gusta - bo o nich się nie dyskutuje, każdy ma inne). Zawsze są mili, jeżeli chodzi o podpisanie pocztówki, wspólne zdjęcie czy rozdawanie płyt podczas swoich koncertu 😀 Osobiście byłem niedawno na koncercie Wilków, czy Bajm-u gdzie nie było możliwości, aby spotkać się po występie z artystami na podpisanie pocztówki, czy zrobienie wspólnego zdjęcia 😕

I tak na już oficjalny koniec dzisiejszej mojej relacji z koncertu prezentuje Wam kilka video filmików z występów poszczególnych zespołów (kilka dodałem na bloga - pozostałe znajdziecie na kanale YouTube w specjalnie utworzonej playliście - LINK):


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny już gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...