środa, 16 stycznia 2019

Środowe - 4 nagrody/przesyłki, co my tu mamy ? zobaczcie sami - wpis numer 755

Dziś mamy 16 stycznia 2019r. Witam Was Serdecznie 😕 To już mój kolejny, a jeżeli patrząc na statystyki 755 wpis na blogu. Dziś mam dla Was do zaprezentowania: jedną nagrodę odebraną osobiście + 3 przesyłki od mojego ulubionego listonosza. Fajnie było także otrzymać na mojego maila i taką wiadomość typu cytat: "w związku z tym, że Pańska kolekcja jest bardzo okazyjna, zdecydowaliśmy się wysłać Panu PIN-a. Na ogół nie przełamy gadżetów z racji na dużą ilość takich próśb" - dziękuje bardzo i jak tylko wpinka się u mnie pojawi będzie mi bardzo miło dodać ją do moją kolekcję 😀

SPOTKANIE:
W poniedziałek (14 stycznia) o godzinie 20:00 podobnie jak w innych miastach siedlecki sztab WOŚP zorganizował spotkanie na placu generała Sikorskiego dla Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który wczoraj został zamordowany podczas światełka do nieba. Centralny plac miasta gdzie dzień przed w niedziele odbywały się wydarzenia/koncerty związane z Siedleckim 27 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 (film własnością Tygodnika Siedleckiego)

 #muremZaOwsiakiem


NA ZAKUPY:
Wczoraj także zakupiłem nowy album. Nie będzie on zapełniony prywatnymi fotografami, bo w całości przeznaczyłem go na cele mojej kolekcji autografów. Jak widać po drugim i trzecim zdjęciu górka autografów robi się coraz większa i mojej cztery poprzednie albumy potrzebują wsparcia o kolejne 200 wolnych miejsc. Więc teraz wszystkie nowe autografy chętnie przyjmę (także odpowiedzi na kilkanaście moich listów do gwiazd i nie tylko) - trzeba tylko teraz czekać, czekać...PS: Nie pogniewacie się jak kolejny raz będę Was zachęcał do pisania nowych komentarze na blogu oraz lajki na fanpage'u ???


Pierwsza przesyłka okazała się być nagrodą osobiście odebraną od salonu samochodowego AMS Chróścicki.
AMS Chróścicki (ul. Brzeska 178, 08-110 Siedlce) - jest to autoryzowany sprzedawca samochodów marek Renault i Dacia w Siedlcach. W swojej ofercie salon posiada auta: osobowe, dostawcze, vany, minivany oraz dysponuje częściami motoryzacyjnymi i akcesoriami. Do zakresu usług salonu należą także: naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów Renault, przeglądy okresowe i główne samochodów osobowych i dostawczych, pełna diagnostyka, przeglądy okresowe klimatyzacji, naprawa, dezynfekcja, montaż profesjonalnych instalacji gazowych, naprawy blacharsko-lakiernicze, komputerowa geometria zawieszenia, serwis ogumienia czy myjnia bezdotykowa. Po więcej informacji na temat firmy zapraszam na stronę internetową oraz na fanpage'a.


A w pierwszej nagrodzie było:
- duży i bardzo ładnie wykonany kalendarz na 2019 rok (od razu trafił na moją ścianę),
- power bank i ładowarka samochodowa USB w ładnym etui,
- ładowarka samochodowa USB,
- koszulka M,
- skórzany breloczek,
- piłeczka antystresowa,
- 3 smyczki,
- 2 długopisy,


!!! Dziękuje bardzo pracownikom salonu za nagrodę oraz bonus w postaci gadżetów !!!

Zadałem Wam wczoraj na fanpage'u bloga pytanie, jaki miesiąc w tym kalendarzu mam dla Was sfotografować - najwięcej głosów otrzymał sierpień, więc proszę bardzo:


Druga przesyłka pochodzi od Urzędu Miejskiego w Mszanie Dolnej - miasto w województwie małopolskim, powiat limanowski. Mszana Dolna uzyskała lokację miejską około 1346 roku, zdegradowana przed 1409 rokiem, ponowne nadanie praw miejskich w 1952 roku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego. W latach 1934–1952 była to gmina Mszana Dolna I. Jest siedzibą gminy Mszana Dolna.


Turystów w Mszanie Dolnej na pewno powinno zainteresować:
- Cmentarz żydowski,
- Park podworski,
- Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła,

A może lubicie odpoczynek na łonie przyrody:
Miejscowość położona u podnóży dużych szczytów Beskidu Wyspowego jest atrakcyjna turystycznie. Ma bazę noclegową i infrastrukturę turystyczną. Z miejscowości wychodzą liczne szlaki turystyczne:

- Czerwony przez przełęcz Glisne na Luboń Wielki,
- Czerwony przez Lubogoszcz do Kasiny Wielkiej,
- Żółty przez Czarny Dział na Ćwilin,
- Zielony na Lubogoszcz,
- Zielony przez Kobylicę na Jasień,
- Czarny z Lubogoszczy przez Mszanę Dolną i Szczebel do Lubnia,
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

MSZANA DOLNA miasto otoczone zielenią
W drugiej przesyłce był:
- folder informacyjny,


Trzecia przesyłka jest od Urzędu Gminy Książki - gmina wiejska w województwie kujawsko-pomorskim, powiat wąbrzeski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie toruńskim. Siedzibą gminy są Książki.


W tej gminie warto zobaczyć między innymi:
- Kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki parafii pod wezwaniem Trójcy Świętej z lat 1868-69 wraz z cmentarzem kościelnym w Książkach,
- Kościół parafii pod wezwaniem św. Marii Magdaleny z połowy XIV w. w Łopatkach,
- Kościół parafii pod wezwaniem św. Katarzyny z 1618 roku w miejscowości Osieczek,
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

A w trzeciej przesyłce była:
- przypinka (PIN) z herbem w etui - kolejna 2369 w kolekcji !!!


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od pewnego nadawcy.
W czwartej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- 3 takie same patriotyczne przypinki (PIN), (jedna zasili kolekcję a dwie pójdą na wymianę) - kolejna 2370 w kolekcji !!!


To wszystko na dziś 😀
Na kolejny gadżetowy wpis z nowymi przesyłkami i paczkami zapraszam już wkrótce...