piątek, 6 grudnia 2019

Piątkowe - 6 przesyłek/kopert, Mikołajkowe prezenty dla grzecznego Łukasza - wpis numer 848

Dziś mamy 6 grudnia 2019 rok. Ho, ho, ho, tak nietypowo się z Wami witam no bo przecież mamy Mikołajki 😊 Ja dziś pod swoją poduszką rano znalazłem w sumie 6 nowych prezentów gadżetowych - byłem tym razem grzeczny 😁😂😁 A czy wy w tym szczególnym dni otrzymaliście coś od swoich bliskich, rodziny, przyjaciół - pochwalicie się proszę w komentarzach. Spytacie się mnie, dlaczego nowy wpis na blogu dodaje właśnie dziś ? Może dlatego że najbliższy poniedziałek i wtorek zapowiada mi się bardzo pracowicie. Za dwa tygodnie planuje także rozpocząć w swoim pokoju generalne porządki. Muszę także wyciągnąć z piwnicy swoją małą choineczkę (kupiłem do niej nowe lampki) oraz udekorować sobie po świątecznie pokój.


NA ZAKUPY:
Kto często robi zakupy ten pewnie w swoim portfelu posiada jakieś Karty Stałego Klienta od różnych firm czy sklepów. Są to jedne z najczęściej stosowanych sposobów na zatrzymanie klienta oferujące różne promocje czy bonusy. Sam posiadam kilka takich kart między innymi z: Biedronki, Playback, Tesco czy Topazu (lokalna sieć sklepów). W ostatnich dniach udało mi się wyrobić kolejną taką od hurtowni Selgros, które właśnie buduje się w okolicach Siedlec.


Teraz w dobie smartfonów nie ma co zaśmiecać sobie portfela takimi kartami. Fajnym sposobem jest zainstalowanie sobie odpowiednich do sklepu aplikacji z ustawieniem swojego profilu i dostępu do elektronicznej karty stałego klienta. Zachęcam także do korzystania z aplikacji między innymi: Mc Donald czy KFC z kuponami na jedzenie i okazjami yeah !


OK zakupy, zakupami a tutaj czekają na otwarcie prezenty od Świętego Mikołaja.
3,2,1 Ho Ho Ho...

PS: Zapraszam do komentowania moich prezentów mikołajkowych tutaj na blogu i na innych profilach społecznościowych - z góry wielkie dzięki 😉


Pierwszy SUPER prezent mikołajkowy jest od kolekcjonera autografów Patryka, który prowadzi stronę "Autografy Patryka" i z którym kilka dni temu wymieniłem się swoimi okazami w kolekcji.

Anna Gornostaj - polska aktorka teatralna i filmowa. W 1982 ukończyła PWST w Warszawie. 12 kwietnia 1982 zadebiutowała w teatrze. Spełniła swoje marzenia otwierając swój teatr, najpierw Towarzystwo Teatrum, a później Teatr „Capitol”, przy którym znajduje się także klub muzyczny. W 2013 wystąpiła na Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej.

Krzysztof Kowalewski - polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i radiowy. Znany głównie z licznych ról komediowych. Na filmowym ekranie zadebiutował w 1960 w filmie Aleksandra Forda Krzyżacy, do dziś wystąpił w około 120 filmach i serialach telewizyjnych. Zagrał ponad tysiąc ról w Teatrze Polskiego Radia. Wieloletni wykładowca PWST w Warszawie.

Małgorzata Walewska - polska śpiewaczka operowa. Posługuje się mezzosopranem. Małgorzata Walewska jest obecna na scenie od 1991 roku. Artystka ma na swoim koncie wiele ról operowych i płyt. Małgorzata Walewska to wybitna diwa operowa. Jest również członkiem Honorowego Komitetu Rozwoju Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli. Małgorzata Walewska jest dyrektorem artystycznym Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu sztuki wokalnej im. Ady Sari.

A w pierwszym prezencie mikołajkowym znalazłem:
- 3 zdjęcia z autografem: Anny Gornostaj, Krzysztofa Kowalewskiego i Małgorzaty Walewskiej,
- 3 naklejki,
- przypinka PIN partii politycznej Wiosna - 2728 w kolekcji !!!


Dzięki tej przesyłce udało mi się między innymi zdobyć wszystkie wpinki od największych ogólnopolskich partii politycznych w naszym kraju.


 !!! Dzięki Patryk za naszą drugą wymianę - mam nadzieje, że moja przesyła też Ci się podoba !!!

Drugi prezent mikołajkowy pochodzi od Agaty Ozdoba - Błach.
Agata Ozdoba - Błach - polska judoczka, drużynowa mistrzyni Europy (2016), indywidualna medalistka mistrzostw świata (2017) i Europy (2014), medalistka Letniej Uniwersjady (2011) i mistrzostw świata (2015) w turnieju drużynowym, wielokrotna mistrzyni Polski, występująca w kategorii 63 kg. Szeregowy Wojska Polskiego.W latach 2001-2012 występowała w barwach AZS Opole, od 2013 jest zawodniczką AZS-AWF Wrocław. Jej największymi sukcesami w karierze międzynarodowej były: brązowy medal indwidualnie na mistrzostwach świata w 2017 oraz brązowy medal indywidualnie na mistrzostwach Europy w 2014. W 2007 i 2014 wywalczyła na mistrzostwach Europy brązowe medale w turnieju drużynowym, w 2011 brązowy medal Letniej Uniwersjady w turnieju drużynowym, w 2015 wicemistrzostwo świata i srebrny medal światowych wojskowych igrzysk sportowych (2015) w turnieju drużynowym, w 2016 mistrzostwo Europy w turnieju drużynowym. W 2003 i 2004 została wicemistrzynią Polski kadetek, w 2005, 2006 i 2007 wicemistrzynią Polski juniorek, w 2008, 2009 i 2010 młodzieżową mistrzynią Polski, w 2011, 2012, 2014, 2015 i 2016 mistrzynią Polski seniorek, w 2013 brązową medalistką mistrzostw Polski seniorek.


W drugim prezencie mikołajkowym była:
- pocztówka z autografem od Agaty Ozdoby - Błach,


 !!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzeci prezent mikołajkowy jest od Piotra Masłowskiego.
Piotr Masłowski - polski piłkarz ręczny, środkowy rozgrywający, od 2019 zawodnik belgijskiego HC Atomix. Reprezentant Polski, brązowy medalista mistrzostw świata w Katarze (2015).


A w trzecim prezencie mikołajkowym była:
- pocztówka z autografem Piotra Masłowskiego,


!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarty prezent mikołajkowych pochodzi od Urzędu Miasta w Barcinie - miasto w Polsce, w województwie kujawsko-pomorskim, powiat żniński, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Barcin, nad Notecią, 35 km od Bydgoszczy. Barcin uzyskał lokację miejską przed 1479 rokiem. Prywatne miasto szlacheckie, położone było w pierwszej połowie XVII wieku w powiecie kcyńskim województwa kaliskiego. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa bydgoskiego.


Turystę w Barcinie powinny zainteresować następujące miejsca:
- Kościół pod wezwaniem Jakuba z 1901 r zbudowany według projektu arch. Przyłuskiego z Inowrocławia. Neoromański z cennymi 17-głosowymi organami firmy Józef Bach - Rychtal pow. Kępno Wlkp. (1926 r.) Orientowany. Murowany. Jednonawowy, z wydzielonym prezbiterium i wieżą od zachodu. Parafia założona w XII w.,
- Zachowany klasycystyczny dwór z XIX w.,
- Góra św. Wojciecha,
- Zabytkowe kapliczki cmentarne z XIX w.,
- Cmentarz żydowski przy ul. Podgórnej,
- Pozostałości przedwojennego cmentarza ewangelickiego przy ul. Żnińskiej,
- Budynek synagogi (bożnicy) przy ul. 4 stycznia (obecnie Przedszkole Miejskie),
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Barcinie,
- Domy z 1928 przy ul. Żninskiej nr 13, 15, 17,
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

W czwartym prezencie mikołajkowym znalazłem:
- folder reklamowy,
- 2 kalendarzyki na 2020 rok,
- przypinka PIN z herbem - 2729 w kolekcji !!!


Piąty prezent mikołajkowy jest od pewnego zagranicznego regionu świata.
A w piątym prezencie mikołajkowym było:
- płyta DVD,
- list,
- przypinka PIN z herbem - 2730 w kolekcji !!!


Szósty i ostatni na dziś współpraca mikołajkowa pochodzi od wydawnictwa Media Service Zawada.
Media Service Zawada - jest to oficyna, która na polskim rynku wydawniczym działa już od 1994 roku i to z dużym powodzeniem. Na dowód tego wystarczy nadmienić, że jest jednym z liderów wśród wydawnictw zajmujących się tworzeniem treści dla dzieci i młodzieży. Lata 1997-2002 były dla oficyny czasem przełomowym. Rozpoczęła wówczas współpracę z wydawnictwem Marshall Cavendish, z którym to stworzyła w Polsce kolekcję "Świat Wiedzy". Tylko kilka lat wystarczyło, by rozeszła się w ogromnym dwustumilionowym nakładzie. Od tej chwili oficyna Media Service Zawada uzyskała pełną samodzielność.

Domeną wydawnictwa stały się przede wszystkim czasopisma dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych. Posiada ono licencję na współpracę ze znanymi markami. To jego dziełem są uwielbiane przez dzieci czasopisma, między innymi: "Lego", "Lego Friends", "SpongeBob", "Pingwiny z Madagaskaru", "Świnka Peppa", "Discovery" czy "Explore Your World". Umożliwiają one dzieciom odkrywanie świata wraz z ulubionymi bohaterami. Media Service Zawada nie poprzestało na wydawaniu wyłącznie magazynów. W jego ofercie odnajdziemy również książki z tymi samymi sympatycznymi bohaterami, które powstają przy współpracy z pedagogami oraz metodykami. Odważny Strażak Sam oraz Troskliwe Misie pokażą dzieciom, że warto pomagać innym. Świnka Peppa zachęci do wspólnego liczenia, Scooby - Doo pokaże, że czytanie wcale nie jest takie trudne.

Do wielu książeczek dołączono naklejki, plakaty, bajki na płytach DVD. Wszystko okraszone porcją niezwykłego humoru oraz wydane w pięknej szacie graficznej. Za dbałość o wartości merytoryczne oraz najwyższej jakości grafikę i edytorstwo, oficyna otrzymała wiele prestiżowych nagród, między innymi "Debiut Roku" za magazyn "Scooby-Doo". Wydawnictwo zapewnia, że nadal będzie się rozwijało by sprostać wymaganiom dzieci oraz ich rodziców.


W szóstym prezencie mikołajkowym w ramach współpracy otrzymałem:
- 2 książeczki,
- 5 gazetek dla dzieci (już wiem kto z nich będzie się bardzo cieszył),


!!! Dziękuje bardzo wydawnictwu Media Service Zawada za miły kontakt i chęć podjęcia z moim blogiem współpracy !!!

Na dziś to wszystko 😀 Kolejny gadżetowy wpis już wkrótce (obserwujcie bloga i inne moje profile społecznościowe).