poniedziałek, 7 grudnia 2015

Poniedziałkowa - 1 przesyłka

Dziś jest 7.12.2015r. jak tam po Mikołajkach ? coś dostaliście ? pochwalcie się ! Mi udało się dziś z rana dostać jedną przesyłkę. Przesyłka podoba mi się, choć liczyłem na trochę więcej przesyłek niż jedna - ale zawsze coś. Dość tego gadania zaczynam opisywanie przesyłki...

Pierwsza paczka od Grupy Autoremo Anndora - Centrum Motoryzacyjne (ul. Szaflarska 170, 34-400 Nowy Targ) http://www.autoremo.pl/ i https://www.facebook.com/Grupa-Autoremo-Anndora-Centrum-Motoryzacyjne-249170918490254/timeline - Grupa Autoremo-Anndora-Autoneo jest Autoryzowanym Dealerem marek: Skoda, VW, Renault, Dacia, Mazda oraz Hyundai. Działająca na rynku od 30 lat. Grupa świadczy usługi w: sprzedarzą samochodów nowy i używanych, sprzedarzą części, wypożyczalnią samochodów, szlifowanie wałów i bloków cylindrów, zabudowa samochodów specjalistycznych, assistance - Pomoc drogowa dla Klientów, blacharnia i lakiernia oraz likwidacja szkód.

Grupa Autoremo - 30 lat Tradycji, Doświadczeń
SERDECZNIE POLECAM Grupę Autoremo ponieważ jest to młody i dynamicznie rozwijący się zespół ludzi, liczący się na regionalnym rynku usług, a także rynku pracy. Przez 30-lecie obecności na rynku marka dzięki ciężkiej pracy i dobrym decyzjom właścicieli stała się SOLIDNĄ MARKĄ. Dzięki pomysłowość i inwencja właścicieli, umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem Grupa została zauważona przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, która w 2006 uhonorowała ich nagrodą Krakowskiego Dukata, nagrodą przyznawaną za stworzenie warunków dla rozwoju przedsiębiorczości, solidność zawodową, wysoki poziom etyki oraz osiągnięcia zawodowe.
Dobre i solidne auta, miła i fachowa obsługa personelu oraz korzystne dla każdego Klienta promocje sprawiają że coraz więcej osób dzięki Grupie Autoremo wymienia swoje stare samochody na nowe - popasowane do ich potrzeb.
W paczce było:
- kubek,
- 2 notesy,
- pasek,
- 3 długopisy,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

2 komentarze: