środa, 24 sierpnia 2016

Współpraca z krainą soków Słoneczna Tłocznia

Witam Was ponownie w ten słoneczny środowy dzień. Jak pewnie wiecie z pierwszego wpisu dziś około godziny 15:00 odwiedził mnie kurier z dużą i ciężką paczką. Po mojej półrocznej karierze gadżetowo/kolekcjonerskiej mogę się Wam pochwalić moją drugą współpracą z pewną firmą na zasadzie recenzowania produktów, z której jestem bardzo zadowolony - oby takich współpracy było więcej !!!

 Zapraszam serdecznie na wpis !!!
Drugą firmą która postanowiła ze mną i z moim Blogiem współpracować jest Słoneczna Tłoczna - to kraina naturalnie mętnych soków NFC klasy PREMIUM.Tłoczone wyłącznie ze świeżych owoców i warzyw poprzez wyciśniecie soku z tkanki, pasteryzowane w niskich temperaturach, bez obróbki enzymatycznej i klarowania.W ramach współpracy do testów otrzymałem:
- Sok jabłkowy 5l (2 szt.),
- Sok gruszkowo-jabłkowy 5l (1szt.),
- Sok z jabłek Szampion (3 szt.),
- Sok z jabłek Boskop (2 szt.),
- Sok z jabłek Ligol (2 szt.),
- Sok z Porzeczki (1 szt.),
- Sok z Wiśni (1 szt.),
- Sok z Aronii (1 szt.),
- Sok z Pomarańczy (1 szt.),
- Sok z Mandarynki (1 szt.),


Jak powstają soki:
Zapraszam do mojej recenzji produktów:
Po otrzymaniu dużej i ciężkiej paczki moim oczom ukazało się 3 kartony soków po 5l i 12 małych kartoników soków w różnych smakach po 750 ml każdy. Pierwszy do testów otworzyłem kartonik z sokiem pomarańczowym, ponieważ lubię pomarańczę (zdjęcie obok). Jeżeli chodzi o smak to muszę przyznać, że jestem zadowolony i smakuje mi, choć nie kosztowałem jeszcze wszystkich soków to jestem spokojny o ich smak. Dużym plusem jest to, że w procesie technologiczny nie zostały użyte żadne dodatki. Co do opakowywania to jest ono podręczne, zmieści się na pewno do plecaka i kobiecej torebki, aby mieć zawsze swój ulubiony sok pod ręką. Słonecznej Tłoczni zaufało już wiele Konsumentów a soki można kupić m.in. w sieciach: Auchan, E. Leclerc, Kaufland, Makro czy Tesco. Więcej o produktach można znaleźć na stronie internetowej i na fanpage'u Słonecznej Tłoczni. Serdecznie polecam każdej osobie i dzieciom soki od Słonecznej Tłoczni ;-) a w skali szkolnej firmie wystawiam mocną 6. Dziękuje bardzo firmie za możliwość współpracy oraz za miły kontakt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz