czwartek, 15 września 2016

Czwartkowe - 2 przesyłki urzędowo, firmowe

Dziś jest 15.09.2016r. jak dobrze zauważyliście jest to mój drugi dzisiaj wpis na blogu. Pierwszy w całości był poświęcony współpracy z firmą Komodo Energy Drink, zaś ten będzie poświęcony gadżetom. Co do przesyłek to dziś otrzymałem jeden pozytyw na autograf oraz 2 informacje o: wysyłce przesyłki (ze starego pozytywu) i prośba o kontakt w późniejszym terminie. Około godziny 14:35 odwiedził mnie listonosz, który dziś miał dla mnie 2 przesyłki.

Nie będę dalej się rozpisywał i od razu przejdę do opisywania dzisiejszych dwóch przesyłek 3,2,1 START...

Pierwsza przesyłka jest od Urzędu Gminy Wierzchowo - Gmina wiejska położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części powiatu drawskiego. Do 31 grudnia 1998 r. wchodziła w skład województwa koszalińskiego. Siedzibą gminy jest wieś Wierzchowo.

Zabytkami na terenie Gminy Wierzchowo są między innymi:
- Kościół pw. św. Wojciecha z XIX w. z zabytkową dzwonnicą w Wierzchowie,
- Kościoły w Osieku Drawskim i Żabinku (typ szachulcowy),
- Liczne tablice upamiętniające walki o przełamanie Wału Pomorskiego (Garbowo, Nowe Laski),

Na terenie gminy, w okresie II wojny światowej toczyły się walki o wyzwolenie Wierzchowa i Mirosławca. W Wierzchowie najdłuższe walki toczyły się o dworzec kolejowy.

Przez większą część gminy rozciąga się obszar leśny zwany Borami Krajeńskimi. Na południe od wsi Sośnica znajduje się rezerwat przyrody Sośnica. Z Drawska Pomorskiego do wsi Iłowiec (gmina Wałcz) prowadzi szlak turystyczny niebieski niebieski "Szlak turystyczny im. 1 Warszawskiej Brygady Kawalerii". Tereny leśne zajmują 61% powierzchni gminy, a użytki rolne 32%.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w pierwszej przesyłce była:
- mapa gminy,


Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży spożywczej.
W drugiej i ostatniej przesyłce było:
- zestaw 6 krówek ładnie zapakowane,
- 5 krówek,
- 4 długopisy,
- 4 balony,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz