wtorek, 22 listopada 2016

Współpraca z firmą Pamapol S.A. - wpis numer 396

Witajcie w moim wpisie numer 396

Po wczorajszych 6 przesyłkach dziś chciałbym Was zaprosić na nietypowy wpis niż zwykle dotyczący kolejnej współpracy na zasadzie recenzowania firmowych produktów, mowa o firmie Pamapol S.A. która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - ale wszystko po kolei 😊 Z rana odwiedził mnie dość niespodziewanie Pocztex z dość sporą paczką. Ucieszyłem się ponieważ po otwarciu tej przesyłki już wiedziałem że będę miał dzisiaj smaczne śniadanie i tak było 😋 Jeżeli chodzi o współprace to jak możecie zauważyć ostatnio coraz więcej firm pozytywnie odpowiada na moją propozycje i dzięki temu mogę spróbować oraz przetestować firmowe produkty - BARDZO MNIE TO CIESZY !!! A oto szczegóły mojej recenzji...

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WPIS !!!

Pamapol S.A. jest spółką dominującą w Grupie Kapitałowej i liderem dań gotowych w Polsce. Oferta firmy obejmuje ponad 80 produktów głównie dań gotowych, ponadto konserw, pasztetów oraz zup gotowych sprzedawanych, zarówno w kanale tradycyjnym za pośrednictwem hurtowni, jak i w dużych sieciach handlowych.


Spółka Pamapol regularnie uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, dzięki której wspieramy rodzinne domy dziecka w całym kraju. Byliśmy również pomysłodawcą akcji „Wspólnie pomagamy powodzianom”, dzięki której dostarczyliśmy specjalnie przygotowane produkty dla mieszkańców z terenów najbardziej dotkniętych klęską żywiołową. Ponadto firma z ogromną radością przekazuje również znaczne środki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz wspiera inicjatywę Szlachetna Paczka. Od wielu lat wspieramy Caritas Polska, piesze i rowerowe pielgrzymki do Częstochowy oraz dotujemy rodziny zastępcze, domy dziecka, szpitale, lokalne parafie, ochotnicze hufce pracy oraz wiele placówek Monaru i Markotu. Wspieramy również służby porządku publicznego - policję oraz straż pożarną.


Do przetestowania otrzymałem:
- kubek z daniem Kurczak w sosie chińskim z ryżem do przyrządzenia w mikrofalówce,
- Spichlerz Rusiecki, Pasztet pieczony z indykiem w szklanym słoiczku,
- Pasztet drobiowo kremowy,
- Pasztet drobiowo - pomidorowy,
- Pasztet drobiowy belgijski,


Jako że mój blog ma tematykę gadżetową to firma do swoich produktów dołożyła również:
- SUPER i mocna torba z materiału (idealna na zakupy),
- bardzo ładny kubek,
- 2 długopisy,
- 2 smyczki,


Zapraszam do mojej recenzji produktów:
Choć firma produkuje między innymi: gotowe dania, zupy, konserwy czy pasztety oraz warzywa konserwowe ja do swoich testów zostałem obdarowany głównie pasztetami o wielu smakach oraz daniem w kubku Kurczak w sosie chińskim z ryżem, który dość smacznie się prezentuje (na pewno długo u mnie nie postoi). Na pierwszy ogień moich testów wybrałem Pasztet drobiowy belgijski, warto wspomnieć że ten i inne produkty nie zawierają: MOM, konserwantów, glutaminianu i E-składników co są bardzo dużym PLUSEM. Pasztety są szczelnie zamknięte w małych metalowych pojemnikach z funkcjonalnym plastikowym zamknięciem. Jeżeli chodzi o smak i zapach to prezentuje się również dobrze, miałem pozytywne odczucia smakowe. Pasztety i inne produkty firmy Pamapol są warte polecenia, sam jak skończy mi się dzisiejszy zapasa pasztetów to na pewno kupie je w sklepie. Więcej informacji o daniach i produktach Pamapol możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej oraz na fanpage'u firmy.

!!! SERDECZNIE POLECAM PRODUKTY PAMAPOL !!!

Dziękuje bardzo firmie Pamapol za chęć nawiązania ze mną współpracy oraz za podesłanie paczki ze swoimi produktami. Liczę, że w niedługim czasie na moim blogu pojawią się też inne wpisy dotyczące kolejnych współprac, które będę mógł Wam zaprezentować oraz przetestować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz