czwartek, 15 września 2016

Czwartkowe - 2 przesyłki urzędowo, firmowe

Dziś jest 15.09.2016r. jak dobrze zauważyliście jest to mój drugi dzisiaj wpis na blogu. Pierwszy w całości był poświęcony współpracy z firmą Komodo Energy Drink, zaś ten będzie poświęcony gadżetom. Co do przesyłek to dziś otrzymałem jeden pozytyw na autograf oraz 2 informacje o: wysyłce przesyłki (ze starego pozytywu) i prośba o kontakt w późniejszym terminie. Około godziny 14:35 odwiedził mnie listonosz, który dziś miał dla mnie 2 przesyłki.

Nie będę dalej się rozpisywał i od razu przejdę do opisywania dzisiejszych dwóch przesyłek 3,2,1 START...

Pierwsza przesyłka jest od Urzędu Gminy Wierzchowo - Gmina wiejska położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części powiatu drawskiego. Do 31 grudnia 1998 r. wchodziła w skład województwa koszalińskiego. Siedzibą gminy jest wieś Wierzchowo.

Zabytkami na terenie Gminy Wierzchowo są między innymi:
- Kościół pw. św. Wojciecha z XIX w. z zabytkową dzwonnicą w Wierzchowie,
- Kościoły w Osieku Drawskim i Żabinku (typ szachulcowy),
- Liczne tablice upamiętniające walki o przełamanie Wału Pomorskiego (Garbowo, Nowe Laski),

Na terenie gminy, w okresie II wojny światowej toczyły się walki o wyzwolenie Wierzchowa i Mirosławca. W Wierzchowie najdłuższe walki toczyły się o dworzec kolejowy.

Przez większą część gminy rozciąga się obszar leśny zwany Borami Krajeńskimi. Na południe od wsi Sośnica znajduje się rezerwat przyrody Sośnica. Z Drawska Pomorskiego do wsi Iłowiec (gmina Wałcz) prowadzi szlak turystyczny niebieski niebieski "Szlak turystyczny im. 1 Warszawskiej Brygady Kawalerii". Tereny leśne zajmują 61% powierzchni gminy, a użytki rolne 32%.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w pierwszej przesyłce była:
- mapa gminy,


Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży spożywczej.
W drugiej i ostatniej przesyłce było:
- zestaw 6 krówek ładnie zapakowane,
- 5 krówek,
- 4 długopisy,
- 4 balony,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Współpraca z Komodo Energy Drink

Witam Was dziś w wyjątkowym wpisie który w całości będzie poświęcony współpracy z firmą Komodo Energy Drink. Cieszę się bardzo, że kolejna firma wyraziła chęć współpracy ze mną i z moim Blogiem na zasadzie recenzowania produktów — oby takich współpracy było więcej !!! Dziś około godziny 10:15 odwiedził mnie kuriera z dość dużą paczką a co w tej paczce było to już za chwilę Wam zdradzę...

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WPIS !!!

KOMODO ENERGY DRINK to moc zamknięta w puszce, dostępna w czterech smakach: czarnej porzeczki, dzikiej poziomki, mroźnego mojito oraz klasycznym. Napój pomaga zwiększyć koncentrację oraz zwalczyć stres, ponieważ oprócz naturalnej kofeiny, zawiera witaminy B6 i B12. Polski produkt zdobył uznanie wielu konsumentów, którzy deklarują, że to najsmaczniejsze źródło energii, jakiego próbowali.
W ramach współpracy do testów otrzymałem:
- Oranżada biała (3 sztuki),
- Oranżada czerwona (3 sztuki),
- Komodo Energy Drink (3 sztuki),
- Komodo Soczysty Arbuz Energy Drink (3 sztuki),
- Komodo Dzika Poziomka Energy Drink (3 sztuki),
- Komodo Czarna Porzeczka Energy Drink (3 sztuki),
- Komodo Zielone Jabłko Energy Drink (3 sztuki),
- Komodo Mroźne Mojito Energy Drink (3 sztuki),
- katalog produktów 2016r.,
- 2 smyczki,


Szata graficzna puszek (która bardzo mi się podoba):


Różnorodna paleta smakowa napojów KOMODO:


Zapraszam do mojej recenzji produktów: 
Po otrzymaniu dużej paczki moim oczom ukazała się cała zgrzewka puszek z napojami KOMODO - łącznie 24 w różnych smakach po 250 ml każda. Pierwszą rzeczą która przykuła moją uwagę była szata graficzna puszek, szczególnie oranżad która bardzo mi się podoba. Do testów na pierwszy ogień poszła puszka z KOMODO Oranżadą Czerwoną (zdjęcie obok) którą zawsze lubiłem pić. Jeżeli chodzi o smak to muszę przyznać że przypadł mi do gustu. Co do napojów Komodo Energy Drink jest to wzmocnieniem po wzmożonym wysiłku fizycznym i psychicznym dla każdej osoby. Po za naturalną kofeiną napoje zawierają witaminy B6 i B12, a duży wachlarz smaków na pewno sprawi że każdy znajdzie swój ulubiony napój. W kolejnych dniach będę testował inne smaki napojów Komodo ale jakoś jestem spokojny o ich smak. Więcej o napojach jak i o firmie można znaleźć na stronie internetowej oraz na fanpage'u

!!! SERDECZNIE POLECAM NAPOJE KOMODO !!!

Dziękuje bardzo firmie Komodo Energy Drink za chęć nawiązania ze mną współpracy oraz za podesłanie dużej paczki swoich produktów i jakby kiedyś firma miała jakieś nowe smaki to chętnie mogę je przetestować.