niedziela, 7 maja 2017

Niedziela z 1600-tną Przypinką (PIN) w kolekcji - wpis numer 500


Witajcie ponownie 😀 dziś jest 7 maja 2017r. Weekend szczególny, ponieważ nie zwalniamy tempa i lecimy z kolejnym nowym wyjątkowym wpisem na blogu. Dziś po wczorajszej foto relacji z X Siedleckiego Jarmarku Świętego Stanisława LINK chciałbym Was zaprosić na kilka minut świętowania z okazji 1600-tnej Przypinki (PIN) w mojej kolekcji oraz 500-tnego wpisu na blogu 😊 

!!! 😀 ZAPRASZAM NA WPIS 😀 !!!

1600-tna przypinka (PIN) i 500-tny wpis na blogu:
No i stało się !!! We wtorek 2 maja 2017r. za sprawą kolekcjonera Piotra (POZDRAWIAM) udało mi się zdobyć upragnioną przypinkę (PIN) numer 1600 - kolejna stówka za nami !!! Tradycyjnie jak to u mnie na blogu bywa po każdej nowej "setce" mam dla Was wyjątkowy wpis foto z tej okazji. Łącznie na dzień dzisiejszy (7 maja 2017r.) moja kolekcja liczy łącznie aż 1608 Przypinek (PIN) z herbami: gmin/miast/powiatów ale też różnych innych działów. Co do 500-tnego wpisu na blogu to sami widzicie, przesyłki/paczki przychodzą i staram się je na bieżąco opisywać - oczywiście gdy mam chwilę wolnego czasu 😉 A na pytanie co możecie mi życzyć z okazji 500-tnego wpisu to odpowiadam - aby zawsze miał powody do pisania nowych postów na blogu w postaci przesyłek/paczek i nie tylko oraz abym w dalszym ciągu miał wiernych czytelników i fanów bloga "Gadżety na dobry dzień".

!!! 😀 DZIĘKUJE I POZDRAWIAM 😀 !!!

Kilka słów historii mojej kolekcji wpinek:
Moja kolekcja przypinek (PIN) powstała 16 lutego 2015r. W ciągu dwóch lat udało mi się uzbierać wpinki z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne. Cieszę się że przez ten czas mojego kolekcjonowania udało mi się uzbierać tak imponującą kolekcję.

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki (PIN) i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów są dostępne pod linkiem Przypinki (PIN) i buttony na wymianę.

Kontakt do mnie znacie: mail lukasz700000@interia.pl, lub przez wiadomości prywatne na fanpage Bloga

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Oto i moja kolekcja przypinek (PIN) na dzień 07 maja 2017r.:


!!! CZEKAM NA KOLEJNE PIN-y DO KOLEKCJI !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz