piątek, 14 kwietnia 2017

Czwartkowo/Piątkowe - 6 przesyłek, autografowe, autografowo/zagraniczne, nagrodowa i urzędowa

Dziś mamy 14.04.2017r. (WIELKI PIĄTEK - 2 dzień Triduum Paschalnego) Witajcie 😀 po dwudniowej przerwie od nowych wpisów - ale obiecuje wszystko nadrobimy 😊😉😊 Dziś chyba wstałem lewą nogą, ponieważ nie dość że ta pogoda za oknem nas dobije (raz pada a raz leje + wieje mocno wiatr) to jeszcze w ciągu ostatniego tygodnia coś mi szwankuje mój monitor od komputera - pewnie domaga się emerytury (oby święta przetrzymał) 😉 Jak na razie chodzi, ale pewnie powoli będę musiał rozejrzeć się za czymś nowym. Nie planuje kupować jakiegoś wielkiego monitora, tak myślałem o 21-24 calach + oczywiście rozdzielczość HD i 16/9 (ale to chyba dzisiaj standard).

KOLEKCJA SMYCZEK REKLAMOWYCH:
Tak aby urozmaicić mój dzisiejszy przedświąteczny wpis mam dla Was moim drodzy czytelnicy kilka ciekawych zdjęć - mowa o kolekcji smyczek reklamowy 😀 Trochę się tego nazbierało przez te około 2 lata od istnienia bloga "Gadżety na dobry dzień" - odkładam je i odkładam a duże pudełko gdzie je trzymam powoli odmawia współpracy 😁 Powiem Wam szczerze że nigdy ich wszystkich nie liczyłem tak na sztuki ale jakby je wszystkie połączyć w jedną smyczkę to pewnie byłaby ładna odległość od początku aż po sam koniec 😉 Wśród smyczek z dobrze znanych i popularnych: urzędów/instytucji/firm są też takie okazy historyczne i ciężko do zdobycia jak np. sieć komórkowa Era (dziś T-Mobile), Polskie Radio BIS (dziś Polskie Radio 24), Alfa Star, Telepizza, Radio VOX FM, stacje telewizyjne, 95 lat Policji i wiele wiele innych...

Nie wszystkie smyczki pochodzą z wysyłanych próśb, niektóre z nich są zebrane na targach, od przyjaciół bloga i tym podobnych osób i miejsc.


Pewnie takie dość bogato nadziane pudełko smyczek chciałby dostać mój przyjaciel bloga Artur - autor strony GADŻECIARZ Kolekcja gadżetów reklamowych 😊 który kolekcjonuje takie smyczki reklamowe i nie tylko 😀

Co do tych dwóch zaległych dni to w sumie otrzymałem 6 nowych przesyłek (4 w czwartek i 2 dziś w piątek) - jak widać na mojego listonosza można zawsze liczyć 😊 Przez te dwa dni także pojawiło się także dwa nowe pozytywy: firmowy i drugi na zasadzie współpracy marketingowo/reklamowej 😀

Czas trochę goni, więc może od razu przejdę do prezentacji przesyłek z dwóch dni czwartku i piątku - a było ich łącznie  😎 Jeżeli nie macie pytań to zaczynamy 3,2,1 LECIMY...

PS: Zawsze o tym przypominam ale jak wiecie dla mnie jako autora i administratora bloga są ważne nowe komentarze pod moimi wpisami. 

MOGĘ NA WAS LICZYĆ W TEJ KWESTII ?!?!?!


Pierwsza koperta jest od pewnego nadawcy.
Nikola Zbyszewska - polska dziennikarka, redaktorka, reporterka i prezenterka. W ostatnim czasie Panią Nikole można było zobaczyć w na antenie Telewizji WP jako prezenterka pogody.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Nikoli Zbyszewskiej,
- czyste zdjęcie Aleksandry Szwed (które do mnie wróciło - niestety),
- list,


!!! Z góry dziękuje za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Początkowo miały być dwa autografy Nikoli i Aleksandry ale jak widać tego drugiego nie udało się zdobyć 😕 Dobrze że nadawca przynajmniej odesłał do mnie czyste zdjęcie DZIĘKUJE 😊

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 10 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga koperta jest od Anny Durki.
Anna Durka - polska aktorka i prezenterka. Obecnie Anie można zobaczyć w obsadzie serialu "Policjantki i Policjanci" TV 4, gdzie gra rolę Zośki kuzynkę Emilki.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Ani Durki (które ja dołączyłem do listu),
- pocztówka z autografem (od Ani),
- miły list 😀

!!! Aniu dziękuje bardzo za autograf oraz dodatkową pocztówkę i miły list od Ciebie 😉😀😊POZDRAWIAM !!!


Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: miesiąc i 5 dni,
Szczegóły: Oryginały,
 
Trzecia przesyłka jest od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Polski Związek Piłki Nożnej (oficjalny skrót PZPN) – ogólnokrajowe stowarzyszenie piłkarskie, posiadające osobowość prawną, działające na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie statutu, będące jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej (także halowej, plażowej zarówno mężczyzn jak i kobiet we wszystkich kategoriach wiekowych) w kraju i zagranicą. Od 1923 członek FIFA (przyjęcie na pierwszym powojennym kongresie w Genewie), a od 2 marca 1955 UEFA (przyjęcie na kongresie w Brnie).

A w trzeciej przesyłce były:
- 22 oryginalne karty piłkarzy naszej polskiej reprezentacji piłkarskiej,


!!! Przesyłam podziękowania na ręce PZPN-u za ta super prezent !!!

Choć są to karty bez autografów to i tak się cieszę że je posiada. A autografy mam nadzieje że uda mi się zdobyć piłkarzy - ZOBACZYMY 😎

Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Oryginały,

Czwarta koperta jest od pewnego zagranicznego nadawcy.
W czwartej kopercie było:
- pocztówka z autografami narodowej reprezentacji Portugalii - nadruki,


!!! Z góry dziękuje za pocztówkę z autografami oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

W końcu mam bardzo cenny autograf Cristiano Ronaldo w mojej kolekcji - choć to nadruk to i tak się cieszę 😁😀😁
Jak zdobyty: mail,
Ile czekałem: kilka dni,
Szczegóły: Nadruki,

Piąta przesyłka okazała się być nagrodą od firmy Prospect RENT Sp z oo (wypozyczalnia24.net)

Prospect RENT Sp z oo (wypozyczalnia24.net) - Jest na rynku od 2007 roku. W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów firma stale inwestujemy w rozwój i stan techniczny samochodów. Każdy samochodów przyjechał prosto z salonu i jest na bieżąco serwisowany. W chwili obecnej flota firmy obejmuje 78 samochodów dostępnych w trzech lokalizacjach na terenie kraju: Jastrzębie-Zdrój – centrala, Poznań, oraz Warszawa. Świadczymy usługi dostawy samochodu prosto pod drzwi klienta, a także dowozu na lotnisko (Okęcie, Pyrzowice, Modlin, Ostrawa) zarówno samochodami osobowy jak i 9 osobowymi Renault Traffic Long czy też autobusami. Więcej informacji o usługach firmy dostępne jest na stronie internetowej oraz na fanpage'u.

A w piątej przesyłce/nagrodzie było:
- wizytówka,
- smyczka,
- długopis,


Szósta i ostatnia na dziś przesyłka jest od Starostwa Powiatowego w Lubaczowie - Powiat w Polsce (województwo podkarpackie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Powiat położony jest w wschodniej części województwa podkarpackiego. Jest częścią makroregionu południowo-wschodniej Polski. Jego siedzibą jest miasto Lubaczów. Powierzchnia powiatu stanowi 7,3% powierzchni województwa. W skład obecnego powiatu wchodzą: Gminy miejskie: Lubaczów, Gminy miejsko-wiejskie: Cieszanów, Narol, Oleszyce, Gminy wiejskie: Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Stary Dzików, Wielkie Oczy i Miasta: Lubaczów, Cieszanów, Narol, Oleszyce.

Granice powiatu lubaczowskiego obejmują interesujące rejony geograficzne, które stają się celem zainteresowania coraz większej rzeszy turystów grupowych i indywidualnych. Tu bowiem leży Płaskowyż Tarnogrodzki z Lasami Sieniawskimi i Puszczą Solską, gdzie można spotkać zwierzynę łowną i chronioną, rzadkie gatunki ptaków, gadów i roślin. Rzeki obfitujące w wiele gatunków ryb, dzięki oczyszczalniom ścieków są coraz czystsze, o czym świadczy występowanie w nich raków i ryb typowych dla rzek górskich. Można też spotkać żeremia bobrów. Dla turystów najciekawszy jest rejon Roztocza. Północną część powiatu zajmuje Południoworoztoczański Park Krajobrazowy. Wśród atrakcji warto wymienić przełom Tanwi, tworzący szereg wapiennych progów, zwanych szumami. Roztocze Wschodnie i część środkowego charakteryzuje się najwyższymi wzniesieniami w granicach Polski – Długi Goraj o wysokości 391 m n.p.m. i nieco niższe – Wielki Dział i Krągły Goraj. Roztocze w granicach powiatu cechuje znaczne zalesienie, sięgające 60 %. Bogate środowisko przyrodnicze uzupełniają liczne zabytki architektury sakralnej i pałacowej -  niektóre spośród nich to prawdziwe perły. Należy do nich niewątpliwie oryginalny zespół cerkiewny w Radrużu- zabytek klasy „0” (XVI – XVII w), pałac w Narolu (XVIII w), drewniana cerkiew w Gorajcu (XVI w), dwory obronne (najstarszy w Wielkich Oczach), kościoły w Wielkich Oczach, Horyńcu Zdroju, Oleszycach, Narolu czy Lipsku. Występują tutaj również liczne kurhany. Na terenie powiatu lubaczowskiego znajduje się szlak architektury drewnianej – Trasa VI o długości 189 km, która prowadzi przez tereny Płaskowyżu Tarnogrodzkiego, w znacznej części w obrębie Południoworoztoczańskiego Parku Krajobrazowego. Na trasie znajduje się kilka obiektów o wybitnych walorach architektonicznych i równocześnie znakomitych walorach widokowych. Proponowane obiekty często występują w zespołach z wolnostojącymi dzwonnicami (są to cerkwie w Gorajcu, Łówczy, Starych Oleszycach, Woli Wielkiej, Radrużu). W większości cerkwie wzniesione są w układzie tradycyjnym, w kilku przypadkach poważnie zmodyfikowanym (Kowalówka, Opaka, Stare Oleszyce, Łówcza). Wyjątkiem w tej grupie jest najpóźniej wzniesiona, XIX-wieczna cerkiew w Szczutkowie, będąca odzwierciedleniem poszukiwań stylu narodowego w architekturze cerkiewnej. W grupie obiektów o układzie tradycyjnym znalazła się również cerkiew w Wielkich Oczach. Jest to jednak obiekt o tyle interesujący, że posiadający bardzo rzadko spotykaną konstrukcję szachulcową. W jednej miejscowości (Łukawcu) oprócz cerkwi znajduje się XVIII-wieczny drewniany kościół kontynujący jeszcze gotyckie tradycje. Wszystkie te walory są dostępne dla turystów -  dotarcie do różnych zakątków ziemi lubaczowskiej umożliwia linia kolejowa i dobra siec dróg i połączeń autobusowych.

W szóstej i ostatniej przesyłce było:
- folder informacyjny,
- przypinka (PIN) kolejna 1588 w kolekcji !!!


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.