piątek, 14 lipca 2017

Piątkowe - 4 przesyłki/paczki, przyjacielska, nagrodowa oraz autografowe - w tym wizyta podwójnego Kuriera

Dziś mamy 14 lipca 2017r. Witajcie 😉 w ostatnim gadżetowym dniu tego tygodnia 😀 Po wtorkowych 4 przesyłkach i wyjątkowym wpisie ze współpracy urzędowo-reklamowej LINK jak zawsze mam dla Was co nieco nowych przesyłek i paczek do prezentacji - ale o tym już za chwilę. Dzisiejszy wpis będzie tak na szybko, ponieważ nie mam za wiele wolnego czasu więc od razu przejdę do konkretów. Jeżeli chodzi o nowe przesyłki to przez te trzy dni otrzymałem łącznie: 2 od listonosza i 2 paczki kurierskie = 4. Co do pozytywów to jak na razie pojawiła się tylko jedna miła odpowiedz firmowa - ale jak zawsze jestem dobrej myśli 😊

Szkoda tylko że zamiast słonecznej aury w ten letni czas mamy taką pogodę w kratkę 😕 Ale to normalne: kiedy jesteś w pracy/szkole świeci słońce, a gdy masz wolne/urlop to pada deszcz - sorry taki mamy klimat...


Jeżeli nie macie nic przeciwko to od razu przechodzimy do prezentacji nowych przesyłek i paczek 3,2,1 START...


Pierwsza SUPER i bardzo ciężka paczka kurierska jest od Przyjaciółki Bloga Agnieszki.
A w pierwszej SUPER paczce znalazłem:
- zamykana torba,
- etui z materiału na dokumenty,
- 4 kalendarze książkowe (1 duży i 3 małe),
- 8 toreb z materiału,
- 4 czapki z daszkiem,
- torba papierowa,
- latarka na dynamo,
- portfel,
- etui na telefon,
- 3 małe notesiki,
- notes z karteczkami,
- 2 notesiki z karteczkami i paskami samoprzylepnymi,
- etui na dokumenty (dowód, karta kredytowa itp.),
- 4 czyściki do ekranów,
- 2 szmatki,
- 2 zapachy samochodowe,
- zestaw podróżnych pilniczków,
- zabawka,
- 2 przypinki (PIN) kolejne 1648 i 1649 w kolekcji !!!


 !!! Dziękuje Agnieszka za tak SUPER paczkę do mojej kolekcji !!!

Druga paczka kurierska a właściwie nagroda jest od firmy SaMASZ Sp. z.o.o.
Firma SaMASZ - największy Polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych.. Jest solidnym przedsiębiorstwem o innowacyjnym zacięciu i ciągłym głodzie rozwoju.W swojej ofercie posiada ponad 200 różnych typu maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych, pługów śnieżnych.


W drugiej paczce/nagrodzie było:
- koszulka M (szkoda że nie mój rozmiar bo podoba mi się),
- czapka z daszkiem,
- kubek,
- okulary przeciwsłoneczne,
- torba,


Trzecia koperta jest od Pauliny Gałązki.
Paulina Gałązka - polska aktorka telewizyjna i filmowa. W 2013 roku ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Obecnie występuje w serialu "Pierwsza Miłość" (Polsat) jako Aśka.


A w trzeciej kopercie były:
- 2 zdjęcia z autografami,


!!! Dziękuje bardzo za dwa zdjęcia z autografami i wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 2 miesiące i 14 dni,
Szczegóły: Oryginały,

Czwarta przesyłka jest od rapera Peji.
Peja a właściwie Ryszard Andrzejewski - polski raper i producent muzyczny, a także przedsiębiorca związany z kulturą hip-hopową, występujący również jako Onomato, Onomatopeja, Rychu Peja SoLUfka, Sykuś oraz Charlie P. Ryszard Andrzejewski znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w grupie muzycznej Slums Attack, której był współzałożycielem. W 2002 roku wraz z zespołem otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. W latach 2000–2004 współtworzył formację Ski Skład. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Peja współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Bolec, Pih, Wiśnix, Włodi, Hemp Gru, WWO, Tewu, Pięć Dwa Dębiec, Trzeci Wymiar, Zipera, Sweet Noise, Donguralesko, WSRH, Paluch oraz Nagły Atak Spawacza. W 2011 roku raper został sklasyfikowany na 1. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Publikacje na temat twórczości rapera ukazały się m.in. w czasopismach „The New York Times” i „The Source”. Poza działalnością artystyczną prowadzi wytwórnię płytową RPS Enterteyment. W latach 2011–2015 był także współwłaścicielem marki odzieżowej Terrorym.


W czwartej przesyłce była:
- płyta z autografem Peji "Peja/Slums Attack - Remisja",!!! Dziękuje bardzo za płytę z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: -,
Ile czekałem: krótko,
Szczegóły: Oryginał,

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.