czwartek, 16 listopada 2017

Czwartkowe - 4 przesyłki, spacer z gwiazdami, odwiedziny w urzędzie i wizyta w firmie...

Dziś jest 16 listopad 2017r. Witacie w ten czwartkowo pochmurny dzień 😀 Chyba już aż do wiosny promienie słonecznie nie przebiją się przez te chmury na niebie 😐 Teraz w menu przez 3-4 miesiące będziemy tylko gościć: deszcze, chmury, mrozy a nawet śniegi ! W odróżnieniu do aury za oknem u mnie na parapecie zaczyna się prawdziwa wiosna. Z pośród sześciu storczyków pięć uparło się i właśnie teraz zaczyna swój sezon kwitnienia 😁 (jak pokażą swoje nowe kwiatki to zrobię zdjęcie - obiecuje).

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś od mojego listonosza otrzymałem łącznie 4 nowe przesyłki (jedna z wczoraj). Pozytywy ach te pozytywy, jak na razie siedzą cicho 😕 lecz pojawił się negatyw oraz prośba typu: "proszę skierować swoją prośbę na adres mail...".

Macie jakieś fajne działy firmy jakie powonieniem podpytać o gadżety - czekam na Wasze propozycje !!!

NOWY MEBEL:
Wczoraj w jednym sklepie w moim mieście trafiłem na fajną półkę. Jest ona wykonana z twardej tektury, posiada dwie duże i małe szufladki. Na pewno przyda mi się do kolekcjonowania drobniejszych gadżetów. Podobne takie półeczki z trzeba szufladami tylko że plastikowe (w okolicach nowego roku szkolnego ale i nie tylko) można kupić w sklepach sieci Biedronka. Idealnie w nich przechowuje się na przykład długopisy. A oto mój wczorajszy zakup...

 Tak wygląda:

A tak z otwartymi szufladami:

OK, czas leci a nowe przesyłki oczekują na prezentacje 3,2,1 ZACZYNAMY...


Pierwsza koperta jest od Tadeusza Sznuka.
Tadeusz Sznuk - polski dziennikarz radiowy, prezenter telewizyjny, a także pilot. Absolwent XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie (1960). W 1970 ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej z tytułem zawodowym magistra inżyniera elektronika. W latach 1959–1964 pracował jako lektor i reporter Rozgłośni Harcerskiej. Od 1969 związany z Polskim Radiem jako lektor, dziennikarz i komentator – najpierw w Programie 3, a od 1973 w Programie 1. Pod kierunkiem Aleksandra Tarnawskiego wraz z Andrzejem Matulem, Mieczysławem Marciniakiem i Piotrem Sadowskim tworzył w 1973 audycję Sygnały dnia w Programie 1. Popularność przyniosła mu inna audycja w tej stacji – Lato z Radiem (pierwszy raz była na antenie 1 lipca 1971). W latach 70. co niedzielę był głosem audycji Muzykalny detektyw.
W latach 70. był jednym z prezenterów (obok Bożeny Walter, Edwarda Mikołajczyka i Tomasza Hopfera) programu Studio 2 w TVP. Prowadził także koncerty Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W latach 80. współprowadził Festiwal Piosenki Radzieckiej. 27 kwietnia 1986 prowadził Turniej Miast „Sanok-Bolesławiec”. W 1994 zaczął prowadzić teleturniej Jeden z dziesięciu emitowany w TVP2. Był lektorem wielu filmów dokumentalnych. Gościnnie pojawił się w filmach Niebieskie jak Morze Czarne (1971) oraz Sprawa inżyniera Pojdy (1977). W 1989 bez powodzenia kandydował w wyborach do Senatu PRL jako kandydat niezależny w województwie warszawskim. Został także pilotem samolotów i śmigłowców, prowadził i komentował różne imprezy lotnicze (m.in. Air Show 2009 w Radomiu, Piknik Lotniczy w Płocku, Mazury AirShow w Giżycku i inne). Został członkiem Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa im. gen. Ludomiła Rayskiego przy Aeroklubie Podkarpackim. Publikował w czasopiśmie „Skrzydlata Polska”.


A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Tadeusza Sznuka,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 1 miesiąc i 11 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Druga koperta a właściwie nagroda jest od Anny Kukawskiej.
Anna Kukawska - polska konferansjerka, prezenterka telewizyjna, wokalistka, aktorka. Aktorka scen muzycznych i dziennikarka. Gra na scenie, śpiewa, ma na swoim koncie prowadzenie wielu imprez kulturalnych, oficjalnych spotkań, oraz eventów o charakterze rozrywkowym, a także udział w reklamach i programach telewizyjnych. W Gdyni 2011 roku była laureatką "Bursztynowego Mikrofonu" na Festiwalu Piosenki. Obecnie Anie można zobaczyć w serialu TV 4 "Policjantki i Policjanci" jako starszy sierżant Emilia Drawska-Zapała (serialowa żona sierżanta Krzysztofa Zapały).


W drugiej kopercie była:
- pocztówka z autografem Anny Kukawskiej,


Jak zdobyty: konkurs - wygrana,
Ile czekałem: 3 dni,
Szczegóły: Oryginał,

Oglądacie serial "Policjantki i Policjanci" ? Jeżeli tak to mogę się Wam pochwalić że powoli udaje mi się zdobyć autografy od wszystkich aktorów tego serialu. W mojej kolekcji mam już podpisy od: Krzyśka Zapały (Wojciech Sukiennik), Oli Wysockiej - przez pomyłkę z dedykacją "Dla Roksany"(Magdalena Malcharek), Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski), Karoliny Rachwał (Honorata Witańska), Jacka Nowaka (Przemysław Puchała) Zosi Drawskiej + list (Anny Durki) i dziś od Emilki Drawskiej-Zapały (Anny Kukawskiej):


Trzecia koperta jest od Urzędu Gminy Stężyca - Gmina wiejska w województwie lubelskim, powiat rycki. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie lubelskim. Siedziba gminy to Stężyca.


W Gminie Stężyca warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kościół po wezwaniem Świętego Marcina w Stężycy,
- Kościół Przemienienia Pańskiego w Stężycy,
- Kościół po wezwaniem Świętego Sebastiana w Brzezinach,
- Kościół po wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła w Piotrowicach,

Gmina Stężyca - panorama z powietrza -> ZAPRASZAM

SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w trzeciej kopercie było:
- 3 pocztówki zaadresowana na mój adres pocztowy,


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od firmy Altivo.
Altivo - jest wiodącym producentem gadżetów reklamowych produkowanych w kraju. Ambicja realizowania wciąż nowych przedsięwzięć i podejmowania kolejnych wyzwań sprawia, że firma ALTIVO uznawana jest często za pioniera wprowadzania niestandardowych rozwiązań i kreowania nowych trendów na rynku tanich upominków reklamowych. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie zespołu stanowi niepodważalną gwarancję wysokiej jakości i trwałości produkowanych wyrobów. Wciąż powiększany i unowocześniany park maszynowy pozwala na szybkie realizacje zamówień w konkurencyjnej cenie. Produkowane upominki reklamowe można kupić na terenie kraju i zagranicy w firmach reklamowych.


Co do wykonania gadżetów reklamowych przez firmę Altivo to muszę śmiało przyznać że jest bardzo dobra. A dzięki wielu rodzajów dostępnych gadżetów na pewno każda firma i nie tylko znajdzie coś dla siebie 😊

W czwartej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- mały notes,
- grzebień,
- ściereczka do czyszczenia okularów,
- 5 czyścików do ekranu telefonu,
- 2 magnesy na lodówkę,
- 3 żetony sklepowe,
- breloczek,
- button,
- przypinka (PIN) która pójdzie na wymianę,


To wszystko na dziś 😀 Na kolejny wpis zapraszam już wkrótce...