sobota, 13 stycznia 2018

Sobota ze świętowaniem 2100 przypinek (PIN) w kolekcji


Witajcie Serdecznie 😎 w to sobotnie popołudnie 13 stycznia 2018 roku. Tak jak obiecałem Panie i Panowie dziś mam dla Was nowy wyjątkowy wpis na blogu. A to z okazji "nowej setki" przypinek (PIN) w mojej kolekcji - obecnie jest ich równo 2100 😀 Wykonałem także nowe zdjęcia, więc mam nadzieje że odbiór będzie jeszcze lepszy niż zwykle 😉 Wiem że sobota to taki dzień gdzie na pewno macie dużo obowiązków domowych ale proponuje zrobić sobie parę wolnych chwil na odpoczynek i zapoznanie się z moim 607 pin-owym wpisem na blogu - mile widziane są Wasze komentarze !!!

!!! 😀 ZAPRASZAM NA WPIS 😀 !!!

Kilka słów historii mojej kolekcji wpinek:
Moja kolekcja przypinek (PIN) powstała 16 lutego 2015r. W ciągu tych prawie trzech lat udało mi się uzbierać łącznie aż 2100 wpinek z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne jak i inne. Cieszę się bardzo że przez ten czas kilku lat mojego kolekcjonowania udało mi się uzbierać tak imponującą kolekcję.

Plany na przyszłość:
Planuje także w ciągu najbliższych miesięcy znacznie przebudować swoją kolekcję. Jak wiecie dużo nowych PIN-ów doszło, więc zrobił się trochę mały bałagan. Fajnie byłoby wpinki podzielić według następującego stylu: nowa tablica a na niej napis np. WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE a potem wpinki kolejno -> wojewódzka, powiatowe, miejskie, gminne i tak dalej ze wszystkimi województwami. Na pewno fajnie by to wyglądało 😀 ale jak na razie muszę pomyśleć skąd wykombinować 25 tablic na swoją kolekcję 😐 Przeglądam internet może w jakiś hurtowniach papierniczych można kupić takie twarde tekturowe tablice bo tektura z pudełek jest za mięka - macie jakieś pomysły ?

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie wpinki i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów są dostępne pod linkiem  

Kontakt do mnie znacie:
* wiadomości prywatne na fanpage Bloga

Oto i moja kolekcji przypinek (PIN) na dzień 13 stycznia 2018r.:


!!! DO ZOBACZENIA PRZY KOLEJNEJ "NOWEJ STÓWCE" PRZYPINEK (PIN) W KOLEKCJI !!!