poniedziałek, 6 lutego 2023

Poniedziałkowe - 10 przesyłek/paczek, kumulacja jest wysoka 💵, szczęśliwe liczby skreślone 🍀, tylko "Masz ci los!" chyba zgubiłem gdzieś kupon 🤯😬 (w tym wizyta kuriera) - wpis numer 1046

Dziś jest 6 lutego 2023r. Witam 👋 siemka 👊 dzień dobry 🤝 mówię do Was wszystkich 💪 Jak zawsze gdy zaczyna się nowy tydzień to na blogu melduje się nowy gadżetowy wpis 🎁 Dziś sprawdzimy czy uda nam się coś wygrać w pewnej loterii (jak ten kolega poniżej). Szczęśliwe liczby już skreślone, tylko kurcze "Masz ci los!" kto widział mój kupon 😱 Ale to nic 🤔 i tak mamy zagwarantowane nagrody pocieszenia w postaci nowych gadżetowych przesyłek i paczek. To, co... może od razu odpalamy bierzemy się do roboty 3,2,1 GO... A już za tydzień będziemy świętować 30-te urodziny naszego głównego administratora bloga Łukasza - ale o tym na razie cisza...


Masz ci los! - polska komedia, która swoją premierę kinową miała 30 stycznia 2023r. Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiadał Mateusz Głowacki wraz z Łukaszem Światowieckim. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, co byłoby, gdyby trafił milion wygranej. A co, gdyby szczęście prawie się do ciebie uśmiechnęło, ale na ostatniej prostej pojawiło się więcej chętnych do podziału? W dodatku z niezbyt lubianej rodziny, z którą jak wiadomo „najlepiej na zdjęciu”? „Masz ci los!” to nowa nieobliczalna komedia twórców „Planety Singli” i „Juliusza”, w której w zaskakujących rolach zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, Sonię Bohosiewicz, Rafała Rutkowskiego, Roberta Wabicha i Mariana Dziędziela, a także utalentowanych aktorów młodego pokolenia: Michała Sikorskiego („Sonata”, „Czarna owca”) i Wiktorię Kruszczyńską („Wszystkie nasze strachy”). Film reżyseruje Mateusz Głowacki, twórca jednego z odcinków produkcji Canal+ „Planeta Singli. Osiem historii”. Producentem filmu jest Canal+ Original, a dystrybutorem Kino Świat. Podczas stypy po pogrzebie kochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi dziadek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz... Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest ludzki… ale nie gdy chodzi o rodzinę i wielkie pieniądze!


Z pierwszej obsady aktorskiej filmu "Masz ci los" posiadam autografy od:
Izabela Kuna (Halina), Robert Wabich (Krzysztof), Sonia Bohosiewicz (Dorota), Rafał Rutkowski (Leszek), Iwona Bielska (sąsiadka Leokadia Iwańska), Marian Dziędziel (ksiądz), Piotr Głowacki (Adam),


PS: A jakie są Wasze ulubione liczny 1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣, które byście skreślili na kuponie ? Dajcie znać w komentarzach oraz oceńcie jak podoba Wam się mój nowy gadżetowy wpis - z góry wielkie dzięki 🐹🐱🐶


Pierwsza paczka kurierska jest od firmy ATC Cargo S.A.
ATC Cargo S.A. - jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w oferowaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych, realizowanych na wszystkich szerokościach geograficznych. Obsługuje ładunki "door to door" transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. Zajmuje się również obsługą celną, wykonywaniem wymaganych badań, uzyskiwaniem stosownych certyfikatów, magazynowaniem, obsługą portową itp. Granice możliwości wyznaczają potrzeby klientów. To krótkie motto najpełniej charakteryzuje podejmowane działania, które realizuje jako operator logistyczny i profesjonalna firma spedycyjna. Firma proponuje rozwiązania ściśle dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Kierując się troską o dobro klientów, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań będących wypadkową serwisu na najwyższym poziomie jakości oraz jak najkorzystniejszych warunków finansowych. Dzięki temu oferowana przez firmę usługi spedycji krajowej jak i międzynarodowej, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Po więcej informacji na temat firmy i jej usług zapraszam do odwiedzenia strony internetowej oraz fanpage'a.


A w pierwszej paczce kurierskiej znalazłem:
- kubek,
- trzy duże kalendarze,
- kalendarz na biurko,
- torba papierowa,
- długopis,
- notes,


Druga przesyłka pochodzi od przyjaciela bloga Daniela.
Izabela Kuna - polska aktorka filmowa i teatralna, blogerka. W latach 1985-1989 uczęszczała do II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim do klasy humanistycznej. W 1993 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Szkoły Filmowej w Łodzi. Jest aktorką Teatru Polskiego w Warszawie. Rola Łucji w teatrze TV Łucja i jej dzieci przyniosła jej Grand Prix dla najlepszej aktorki podczas Festiwalu „Dwa Teatry” w Sopocie w 2004. W maju 2010 aktorka wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej do albumu fotograficznego „Pierwsi w Polsce”, który powstał w ramach kampanii antynowotworowej. W listopadzie 2010 ukazała się jej pierwsza książka pt. Klara, a w 2013 wzięła udział wraz z Chuckiem Norrisem w reklamie banku Banku Zachodniego WBK. W 2021 wydała drugą książkę, zatytułowaną Klara jedzie na pogrzeb.


Iwona Bielska - polska aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie (1977). Debiutowała w tym samym roku na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego grając Hankę w „Moralności Pani Dulskiej”, związana była z tą sceną przez siedem lat. W kolejnych latach grała w teatrze STU w Krakowie, Rozmaitości w Warszawie oraz w Nowym w Łodzi. W Teatrze Nowym zagrała jedną ze swoich największych ról, wcieliła się w postać królowej Elżbiety w „Królowej i Szekspirze”. Otrzymała za tę rolę łódzką Złotą Maskę (Kraków 1997, Łódź 2000), nagrodę na XL Kaliskich Spotkaniach Teatralnych i nagrodę Ludwika w Krakowie. W 1996 powróciła do Teatru im. Juliusza Słowackiego, od 2002 roku aktorka Teatru Starego.

W drugiej przesyłce było można znaleźć:
- dwa zdjęcia z autografami: Izabeli Kuny i Iwony Bielskiej,


Trzecia przesyłka jest od przyjaciela bloga Romana.
A w trzeciej przesyłce znalazłem:
- dwadzieścia sześć różnych przypinek PIN - od 5391 do 5416 w kolekcji !!!


!!! I tym właśnie sposobem za sprawą tej przesyłki w mojej kolekcji przypinek PIN właśnie stuknęło 5400 wpinek - a wy wiecie co to oznacza ? Już w najbliższy poniedziałek przedstawię Wam co nowego piszczy w mojej PIN-owej kolekcji 😉😊 !!!


Czwarta przesyłka pochodzi od przyjaciółki bloga Małgorzaty.
W czwartej przesyłce było:
- zdjęcie z autografami członków zespołu Toledo,
- pięć płyt CD z autografami od zespołów: Markus P, Mejk, Mig, Talisman i Veegas,


Piąta duża przesyłka jest od pewnej polskiej instytucji sportowej.
Ryszard Sobczak - polski florecista. Dwukrotny medalista olimpijski. Występował w barwach AZS-AWF Warszawa i AZS-AWFiS Gdańsk. Trzykrotnie, w latach 1993, 1994 oraz 1995 wywalczył indywidualny tytuł mistrza Polski, wielokrotnie triumfował także w drużynie. Największe międzynarodowe sukcesy odnosił właśnie w drużynie. Był mistrzem świata (1998), srebrnym (1990) oraz dwukrotnie brązowym (1993, 1995) medalistą MŚ. Trzykrotnie brał udział w igrzyskach olimpijskich i zdobył dwa medale (oba w drużynie): brązowy w Barcelonie (1992) i srebrny w Atlancie (1996). W Sydney wraz z kolegami zajął czwarte miejsce.


A w piątej dużej przesyłce było można znaleźć:
- kalendarz potrójny,
- ładna i ciężka odznaka za zasługi z brązu w etui,
- smyczka,
- odblask,
- ołówek,
- cztery krówki,
- dwa długopisy,
- pocztówka z autografem od Ryszarda Sobczaka,
- przypinka PIN - 5417 w kolekcji !!!


Szósta przesyłka pochodzi od Europosła Janusza Lewandowskiego.
Janusz Lewandowski - polski ekonomista i polityk. Współzałożyciel Kongresu Liberalno-Demokratycznego i jego przewodniczący w latach 1990-1991. Poseł na Sejm I, III i IV kadencji (1991–1993 i 1997-2004), minister przekształceń własnościowych w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego (1991) i rządzie Hanny Suchockiej (1992–1993), poseł do Parlamentu Europejskiego V, VI, VII, VIII i IX kadencji (2004-2010 i od 2014), w latach 2010-2014 komisarz UE ds. budżetu i programowania finansowego.


W szóstej przesyłce było:
- zdjęcie z podpisem Europosła Janusza Lewandowskiego,
- paski do zaznaczania,


!!! Panie Europośle dziękuje bardzo za zdjęcie z Pana podpisem oraz za chęć wsparcie mojej kolekcji !!!

Siódma przesyłka jest od Urzędu Miejskiego w Suwałkach - miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, województwo podlaskie, położone nad rzeką Czarna Hańcza. Siedziba władz powiatu suwalskiego. W latach 1975-1998 siedziba władz województwa suwalskiego. Drugi co do wielkości ośrodek województwa podlaskiego oraz centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny. Jednocześnie największe miasto całej historycznej Suwalszczyzny i największe miasto we współczesnej Polsce na ziemiach, które w okresie od 1569 do 1795 r. w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Miasto duchowne położone było w końcu XVIII wieku w powiecie grodzieńskim województwa trockiego.


W Suwałkach położony jest Zalew Arkadia. Nad zalewem rozciąga się także duża plaża miejska. Suwałki mają doskonałe warunki do uprawiania turystyki, ponieważ niedaleko położony jest Wigierski Park Narodowy oraz Suwalski Park Krajobrazowy. Można tu uprawiać turystykę wodną, a także pieszą i rowerową. Do wypoczynku zachęcają liczne gospodarstwa agroturystyczne. Wiele potrzebnych informacji można uzyskać w Centrum Informacji Turystycznej (park konstytucji 3 Maja), Suwalskiej Izbie Rolniczo-Turystycznej (SIRT, ul. Kościuszki) oraz PTTK o. w Suwałkach (ul. Kościuszki 37)

W mieście również znajduje się Muzeum Historii i Tradycji Żołnierzy Suwalszczyzny. Ulicami Suwałk biegnie Szlak turystyczny im. Marii Konopnickiej „Krasnoludki są na świecie”, na którym znajduje się dziesięć plenerowych figurek krasnali, bohaterów baśni O krasnoludkach i o sierotce Marysi autorstwa Marii Konopnickiej.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

A w siódmej przesyłce było można znaleźć:
- ładny magnes na lodówkę z Reksiem,
- przypinka PIN z nowym herbem - 5418 w kolekcji !!!


A tak prezentuje się stary i nowy herb miasta Suwałki. Co prawda ja już mam w kolekcji przypinkę ze starym herbem miasta, ale chciałbym mieć i tą z nowym - no i się udało zdobyć 🙆


Ósma przesyłka pochodzi od Urzędu Gminy Powidz - gmina wiejska w województwie wielkopolskim, powiat słupecki. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie konińskim. Siedziba gminy to Powidz. Jest to najmniejsza pod względem ludności gmina województwa wielkopolskiego.


Powidz
 to miejscowość położona nad Jeziorem Powidzkim w Wielkopolsce. Czyste jezioro i dobre warunki klimatyczne to zalety, dzięki którym w dwudziestoleciu międzywojennym miejscowość uzyskała status uzdrowiska. Atrakcją pozostałą z tego okresu są łazienki zbudowane w 1922 r., które stoją częściowo w wodzie. Na tym terenie powstał również Powidzki Park Krajobrazowy. W miejscowości znajduje się kąpielisko z plażą oraz 60 -metrowy pomost. Nad jeziorem można uprawiać sporty wodne, np. windsurfing i żeglarstwo. Dodatkowo istnieje możliwość wyczarterowania jachtu albo wykupienia rejsu z doświadczonym żeglarzem. Dookoła jeziora przebiegają malownicze trasy rowerowe. W Powidzu interesującym zabytkiem jest neogotycki kościół św. Mikołaja, który został zbudowany w 1863 r. W świątyni znajdują się cenne rzeźby i obrazy, np. obraz Matki Boskiej z XVII w. W miejscowości można obejrzeć dworek z początku XX w. oraz wiatrak-koźlak z XIX w. Dla turystów dostępne są ośrodki wypoczynkowe, domki kempingowe oraz pole namiotowe.
SERDECZNIE ZAPRASZAM 😀

W ósmej przesyłce była:
- przypinka PIN z herbem - 5419 w kolekcji !!!


Dziewiąta
przesyłka jest od pewnego zagranicznego regionu świata.
A w dziewiątej przesyłce było można znaleźć:
- naklejka z herbem,
- list,
- przypinka PIN z herbem - 5420 w kolekcji !!!


Dziesiąta i ostatnia na dziś przesyłka pochodzi od pewnej firmy.
W dziesiątej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- tzw. karta przeżycia,


Na dziś to wszystko 😀 Kolejny gadżetowy wpis już w najbliższy poniedziałek (obserwujcie bloga i inne moje profile społecznościowe) - pozdrawiam 😉😍😎

4 komentarze:

 1. Cześć! Zapraszam na mój blog! przemkapasja.blogspot.com
  Pozdrawiam. Ps Fajny Wartburg czerwony dla ozdobi, ja marzyłem o wartburgu w kolorze zielonym, ale przed likwidacją centrum handlowego Tesco kupiłem model Wartburga kość słoniowa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć !
   Fajnie, że Tobie również udało się zdobyć ten model co i mi.

   Usuń
 2. wow sporo fajnych przesyłek! :)

  OdpowiedzUsuń