sobota, 24 września 2016

Sobota z moją kolekcją przypinek (PIN) 1200 i 1300 PIN

Dziś jest 24.09.2016r. Wyjątkowo w sobotę (bo okazja jest wyjątkowa) chciałbym Wam przedstawić mój nowy wpis w całości poświęcony mojej kolekcji przypinek (PIN), która od 13 sierpnia 2016r. Została wzbogacona łącznie o 222 PIN-ów. Pierwszy raz tak się zdarzyło, abym w jednym wpisie mógł świętować pojawienie się wpinki numer 1200 i 1300. Jak pewnie wiecie w ostatnim czasie otrzymałem SUPER paczkę PIN-ową i to dzięki niej i miłemu nadawcy, któremu SERDECZNIE DZIĘKUJE i POZDRAWIAM udało mi się dobić do tak ustawicznego powiększenia mojej kolekcji.

Co do mojej kolekcji to...
Na dzień dzisiejszy liczy ona aż 1322 przypinek (PIN) z różnymi: herbami powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne. Jak już pewnie wiecie przypinki (PIN) kolekcjonuje od 16 lutego 2015r. I sam się dziwie, że przez 1,5 roku udało mi się otrzymać ich aż tyle do mojej kolekcji. Kolekcjonowaniem nie tylko ja zajmuje się na poważnie. Znam kilka osób którzy kolekcjonują np. PIN-y (w tym sportowe), smyczki, mapy, pocztówki, autografy czy też znaczki. Sam wiem jak jest ciężko o nowy okaz w kolekcji, dlatego wszystkie te osoby po fachu, czyli kolekcjonerów szanuje i życzę mi obfitego powiększania ich zbiorów.

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada przypinki (PIN) i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów na wymianę są dostępne pod linkiem Przypinki (PIN) i buttony na wymianę. 

Kontakt do mnie znacie mail: lukasz700000@interia.pl, lub przez wiadomości prywatne na fanpage Bloga
!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

!!! ZADANIE DLA WAS !!!
 Dajcie znać w komentarzach jak myślicie: jak Wam się podoba moja kolekcja ? czy mam dalej ją powiększać ? jakie macie do niej sugestie/uwagi ?

PS: Jeżeli chodzi o gadżety to na bieżąco monitoruje sytuacje, ale co poradzić mogę  jeżeli ostatni na pozytywy nie narzekam a widzę za oknem listonosza który przynosi mi tyle przesyłek co widać na blogu - może kolejny tydzień od poniedziałku będzie lepszy OBY !!!

Oto i moja kolekcja przypinek (PIN) na dzień 13.08.2016r.: